Anne = baba , baba = baba?

Bence bir anne hem baba hem anne olabilir ama bir baba sadece baba olabilir sizce?

Güncellemeler:
Benim fikrim bu
? Evet sizin görüşünüz?

0|2
1816

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir babanın hem anne hem baba olduğunu gordum ben. cokda güzel oldu,
    Ha, belki tam anlamıyla olmaz ama tam anlamıyla annede baba gibi olmaz zaten

1|0
    0|0
    • Evet ama ben bir annenin her zorluğa evladı için katalnabilecegini ama babann bunu yapamiyacagni kastettm

• Bende bunun anne baba olmaktan ziyade karakter meselesi olduğuna değindm.
      Çoğul konusmak haksızlik olur..

• Haklsnz bende fikrimi söyledim eşime ve bana bakarak vede etrafımdakilere

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• anne hem babada olurda babadan anne olmaz uzgunum

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
  • Yaniliyorsun

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Benim babam mutfak konusunda annem gibi olabiliyor. Aksam bir sote yaptı dibini sıyırdım😂

1|0
    0|0
  • Genelde dediğin doğru olabilir fakat babalar da hem anne hem baba olabiliyor örnekleri az da olsa.

1|0
    0|0
  • Bana bir masal anlat baba şarkısı açıp peçeteyle ağlıcam şimdi

1|0
    0|0
  • Amca da amca olur

1|0
    0|0
  • Bilemezsin bu işleri

1|0
    0|0
  • Kimse kimsenin yerini tutamaz dostum. Yoksa Allah babayı yaratmazdi anneyi direk yaratirdi

1|0
    0|0
  • yanılıyosun..

1|0
    0|0
  • değişir

1|0
    0|0
  • Ne buyuttunuz rolunuzu m k bir babada gayet anne olur dogurmak ve emzirmek disinda

0|0
    0|0
    • Ben o anlamda söylemedim bak mesela karısı ölen erkekler mi yoksa kocası ölen erkekler mi daha çok evlenip çocuklarını dışlıyorlar

• Bise demedim fikrinizi almak için sordm zatn haklı olabilirsn

• cehaletini tescilledin

0|0
    0|0
    • ne anne baba olabilir ne bana anne olabilir.. Yüce Allah hiç birşeyi boşa yaratmamış..

• O anlamda demedim koca ölür kadın çoğu zaman evlenmz çocuklar ezilmesn die ama erkeklerin hemn evlenir çocuklar ezilir

• Bu senin görüşün galiba babasız birşey olmuyor boş laflar.. Baba yoksa dede vardır muhakak oda yoksa çok kötü... Anne sadece yetersiz baba belkide sevgisini verecek bir anne adayı bulur biryerlerde ama anne bulursada işe yaramıyor pek

1|0
    0|0
    • Demek istediğim kadna bise olsa erkek gidip evleniyor ama çoğu kadn öyle değil (herkes aynı değildir tabi )

• Ana halkı ile baba hakkı ayırt edilmez bu sevginin eserine bağlıdır

Kızlar Ne Diyor 17

• Benim babamı tanısan böyle demezdin.

1|0
    0|0
  • evet bebeği 9 ay karnında taşıyan doğuran anne olduğu için anneyle bebek arasında çok güçlü bir bağ vardır

1|0
    0|0
    • Bir anne çocukları için herşeye katlanır ama baba katlnmaz

• Yani genelleme yapmayalım çok baba gördüm annesinin terkettiği çocuklarına hem annelik hem babalık yapan. Evet analarımız hem ana olur hem baba olur ama bazı babalar da hem ana hem baba😌

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Bence de öyle. Anne her ikisi de olabiliyor ama baba sadece baba olabiliyor. Bazen baba bile olamayabiliyor.

1|0
    0|0
  • belli olmaz

1|1
    0|0
  • bence de

1|0
    0|0
  • bence babada anne olabilirr

1|0
    0|0
  • Balzac ne demiş? Evli bir adamda sadece bir adam gizlidir. Evli bir kadında ise bir adam, bir baba, bir anne ve bir kadın saklıdır..

1|0
    0|0
  • Hayır tam tersi bence.

1|0
    0|0
  • O senin fikrin fena değilmiş fikrin :)

1|0
    0|0
  • Benim babam yıllarca hem anne hem baba hem dost hem arkadaş oldu bana.

1|0
    0|0
    • Ne güzel nadir olan bir baba türü biliyosn demi

• Ne yazıkki insanlar hayata bağlanmakta zorlanıyor. Sen geçmişi düşünme. Unutma hayatta herşey yaşanması gerektiği için yaşanır. Ders verir, akıl verir sınav yapar bir şekilde her yaşananın bir nedeni vardır.

• Dışarıya hep güçlü gözüktüm ama içten içe çok güçsüzdüm babasz oldugm için bilinç altında yani

• Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Benim babam hem babam hem annem hemde arkadasim oldu

1|0
    0|0
  • şefkat konusunda öyle.
    ama yemek ev işi falan bir erkek de eğer yapmak istiyorsa yapabilir.

1|0
    0|0
  • Ben ilerde baba olabileceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...