Neden Erkekler Daha önce Ölür?

Çevremde ülkede heryerde araştırdım baktım gördüm Hep yaşlı neneler var Hiç Dede yok anasını satayım allah yaratmış erkege bir bela vermiş al demiş senin yanına bir varlık yaratıcam bir delik koyucam onun ugruna Dırdır cekiceksin kafanın etini yiycek Çekmedigin sıkıntı kalmıycak Ev geçindiriceksin calışıcaksın Kafanda saç kalmıycak Sonra 60 da felan geberip gidiceksin onlar paranı bir 20 -30 yıl daha yiycek ohh ne güzel hayat Kadın olmak vardı diyoruz ya bu yüzden diyoruz işte Herşey hazır geliyor size her istediginiz yapılıyor Aldatılan kadınların %90' ı da Dırdırdan aldatılmıştır yoksa 2 sindede aynı şey var biraz insan olun ya insan olun ne güzel Eski osmanlı dedeleri çaresini bulmuş susturmuş Boşol boşol boşol dedimi hayatı kayıyordu şimdi boşanmaya kalksan donunu alıyorlar. Buraya yorum yapan kızlar boş yapmayın yorumda yapmayın

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• İcki, keyfince yasama, eglence, biz bise olmaz kafasi, kafana gore heyecanlar , kavgaciligin siddetlisi kafa-gozlusu, bicaklisi vs sizdeyken suc bizim dirdirimiz oyle mi pasam? Ayrica karin bunlardan bir tane ozellige sahip olsun da sen dirdir yapma da goriym!

0|0
    0|0
    • Kadınlar iş mahali ölümleri olmasa olmezler ,
      Kadın askerler de çok fazla,
      Çalışma sorumlugu en çok kazandıran ilk 20 meslek grubunu elinde tutan hanımlarda ya strese tabiiler...

Bütün erkekler de kavgacı olduğu için ölüyorlar işte...

Doğrusu:
      Sırtlarında onların dünyaya yararları karşılığında aldıkları parayı, doğurgan ev toplayici vasfı ile her nasılsa sömüren canlılara muhtaç genel erkek güruhu erken olur tabi...

Boşanmak daha da leş...

Din dersen combo yaparız hiç bulaşma,

3 bosol Osmanlı döneminde çocuk vermeyen hatuna yaparsın, kaldı ki çocuk varsa ya da hatun az biraz sosyal ise kalan hayatında cılkın çıkardı...

Ikiniz de noob sunuz,

Ve mahmut sen extra noobsun Osmanlı gerçekliğini tahminimce hiç hayal bile edemiyor gösterişli ve lux harici betimleyemiyorsundur bile,

Yanlış bildiğin şeyleri yaz da düzelteyim,
      Mesela orrospilik yasaldi namuslu dedelerince, yegâne yaptırımı, para cezası ve olası çocuğun bütün müşterilerin mirasindan pay almasiydi

Hatun sen de haksız..

• Ev erkeği konusunda ters birsey yazmadım sadece anlatım ortamı hazırladım,

Evet , Rize islami ve dini kaçabilir ( esitlksizlikler din kökenli ya da kültür kökenli olur zaten)

Aile baskısı da ayrı bir saçmalık fakat kimse hayır demezse böyle devam eder,

Yavaş yavaş LGBT bile ozgurlesiyorturkiyede gerektiği zaman bu kültürel dini tabandan kendini soyutlayabilrsen her şey mümkün,

Sadece insanlar hayatı akışına bırakmaya fazlasıyla yatkin...

İstanbul â gelince tolstoy medeniyet in metropollerin üzerine serilmiş ince bir katman olduğunu söylüyor, Dünya erkeklerinin çok azı rizeli , kendinizi geliştirirseniz otekilerini de yakalayabilirsiniz

Hiç bir şey yapamıyorum derseniz dil ogrenin, denklik alın...

Yok Türk islam sentezi kötüdür ama kanımdan dır derseniz öyle devam eder

• @Ascidea off karsindaki soyle kucuk gorur gibi surekli ithamlarda bulundugun icin daha fazla yazasim yok sana

En İyi Erkek Görüşü

• Eşşek olduktan sonra binenin çok oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• testesteron yıkıcı östrojen yapıcı hormondur

0|0
    0|0
  • nasil sinir tanimayan bir gerizekali olunurun cevabi yukarda.

0|0
    0|0
    • Haklı oldugumun kanıtısınız

• kadinlari her dediginize hee diyen tartismayi cumle kurmayi bilmeyen erkege saygi gosteren ama asla saygi girmeyen sadece sklip atilcak bir mendil parcasi olarak goren sensin. her iki cinsde esittir

• Her iki cinste eşitmidir Dinden anlamadıgın o kadar belli Git bir Kur'an oku Araştır.

• Geri*zekalı örneğisin yeminle ya :D

0|0
    0|0
    • En sonda ne yazıyor Geri* zekalı

• Bunun güvenle ne alakası var? Sence Benim başıma gelmeyen birşeymi bu 22 yaşındayım Hayattan bıktım sırf kadın dırdırı yüzünden eve gidesim gelmiyor herşeyi boşladım Böyle dırdıra devam et evlendigin zaman 2-3 yıl sonra bulursun o adamı

• Her kadın aynı değildir, hepsini bir kefeye koymaktan vazgeçin artık. Bu kadar bıktıysan çekil köşene, al arkadaşlarını yanına erkek erkeğe takılın. Seni tutan yok

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınların erkekler kadar bir yükü olmadığını nerden çıkardın? Kadın olmak sence kolay mı? Sen bile bir kadından dünyaya geliyorsun. Seni yediriyor, içiriyor, altını temizliyor, tuvalet öğretiyor. Hatta herşeyinle o ilgileniyor. Yeri geliyor kafasını yoruyor. Senin yazdığına göre erkekler sadece çalışıyor, evi geçindiriyor vs. Dikkatini çekmek isterim güzel kardeşim. Kadın dediğin bakanlık gibidir. İç işlerinden o sorumludur. Evin direği erkektir derler. Yok öyle bir dünya. Kadınsız bir hayat düşünülemez bile. Kadın dediğin başka bir şeydir. Açıklamak kolay değildir. Hatta şu an yetersiz bile kalıyorum. "KADIN" tabirini kabalık olarak kullanmıyorum, sembolik olarak kullanıyorum. Kimse yanlış anlamasın. İyi akşamlar..

0|0
    0|0
  • Adam butun dirdiri cekiyo kafa bir yerr kadar kaldiriyo

0|0
    0|0
  • kadınlardan daha fazla stres altında oldukları için

0|0
    0|0
  • çok seksten

0|0
    0|0
  • kadın dırıdırııııı