Hayatınızda en zorlandığınız an neydi ve nasıl başa çıktınız?

Yaşadığınız zorlukları nasıl atlatırsınız?

0|0
20|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Göçmeniz annem babam birden bire ayrıldı abim askerdeydi kız kardeşim okula gitmeliydi annemde kendi akrabalarını red etmişti, ben 17 yaşımda hem eve hem kardeşimin okuluna hem askerde ki abime para yetiştirmek zorundaydım, Burslu kazandığım okuluma gidemeyip köpek gibi çalışmak zordu. Sorumluluklarımı düşünerek atlatmaya çalışıyordum. Ama çoğu zaman bileğimi falan incitince ya da değer verdiğim eşyaları kırınca bir 8 10 gün duruluyor insan :D

1|0
    0|0
  • Babami kaybettiğimiz zamandı

1|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşımla ayrıldığımız andı galiba. Hiç istememiştim ayrılmayı ama şimdi kafam rahat iyi ki ayrılmışız ^^

0|0
    0|0
  • Gece nöbetlerine uyanmak

0|0
    0|0
  • "40 bin doları getirmezseniz tedaviye başlamıyoruz"

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • bölüm sonu canavarlarını yenerek.

0|1
    0|0
  • Kabız olmuştum çok zordu inan çok zor çıkmıyordu 😔

0|0
    0|0
  • Tez sunumumu yaptığım andı :S

0|0
    0|0
  • Anlatmam hatırlamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Zor olmadı benim için

0|0
    0|0
  • arkadaşlarım müzik ve kitaplar sayesinde

0|0
    0|0
  • Herşeyi zamana bırak

0|0
    0|0
  • sabırederek.

0|0
    0|0
  • Birkaç tane var ama bir tanesini örnek verirsem biri vardı bana küsmüştü uzun hikaye orası, işte küsmüştü sevdiğim kız, ben hastalığım olduğu için kantinden çok su alırdım bide biri isterse falan, derste sevdiğim kişi susamıştı yanındakilere su sordu bende açılmamış vardı ama bana küs diye yanlış anlarsa cevap vermezse diye soramadım ister misin diye ve hala o içimde beni affettiği zaman bunu konuştuğumuzda geçer ancak

0|0
    0|0
  • Ortaokulda cırcır olmuştum :D okuldada ***sen tuvalete giremem girmem abi kusarım bakamam taşmış duvar ve kapı kenarlarında sümüt ve balgamlar var ulan dedim okuldan kaçıyım evde sıçıyım eve kadar soğuk terler akıttım ecel terleri gibiydi :D dediğim gibi öyle pek bir konuşkan zeki bir cocukta değildim birine gitmek komsuya felan camiye aklıma gelmez getiremezdim kapıyı çaldım ve evde kimse yok :)) sen düşün :D gerisini aksama kadar kapı onunde kokarca gibi gezdiydim :DA:DA:d

0|0
    0|0
  • eşimi beni boynnuzlarken yakalamam nasıl başa çıktım boşayarak tabikide elimi kana bulamadan yırttım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• dün gece ve atlatamadım, atlatamadık

2|0
    0|0
  • Birbiriyle yarışamayacak zor anlar yaşamışımdır. Hepsinin ucunda ölüm yok, olsa da kaybedecek bir şeyim yok diyerek atlatma yolunu buldum. Dayanma sınırımı keşfederken, aslında bu sınırın hep yanına geldiğinde bir tık daha genişlediğini fark ederek atlatabildim

1|0
    0|0
  • Hastalığım di sabrederek ailemin yardımı ile atlatarak aştım

1|0
    0|0
  • Annemin vefat etmesi nasıl atlattın dersen bol bol dua ettim onun tekrar gelmeyeceğini kavradım ama bu hala onu özlemiyorum anlamına gelmiyor

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımı toprağın altına verdiğim an

1|0
    0|0
  • Ameliyattan 5 gün sonra Ygs'ye girmem, beceri tabancı yarışma için kamera karşısında sunum yapmam ve ta ki ailevi sorunlar. Hepsine sabır dilemek, dua etmek yetti🙏🏻 ve yetmeye de devam ediyor.

0|0
    0|0
  • En kötü geceni düşün sabah olmadı mı hiç. Geçmişte yaşadıklarımı düşünerek sabrederek atlatırım

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum kafam kıyaktı geçti gitti.

0|0
    0|0
  • Ailem sayesinde

0|0
    0|0
  • Çıkamadım :D

0|0
    0|0
  • sevgilimin beni aldattigini ogrendigimde yani beni ve baska bir kizi ayni anda idare ettigini ogrendigimde, bu benim hayatimin donum noktasiydi ve artik okadar saf ve iyi degilim

0|0
    0|0
  • Birinin önünde can çekiştiğini izleyip geride kalanlarını da gözönüne getirip engel olamamak

0|0
    0|0
  • Gerçeklerim ile yüzleşememek. :/

0|0
    0|0
  • Annem babam ayrildiginda 7 yasindaydim ama zordu hatirliyfum

0|0
    0|0
  • Hayata daha sıkı sarılarak..

0|0
    0|0
  • sabırla duayla başa çıktım

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesi en zorlandığım geceydi

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...