Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş yorumları okudumda bu vatandaşlık verme meselesi ilgili olarak olumsuz yorum yarzan ib... eler varya gidip bir saatliğine o kamplarda kalamazlar. o kampların pisliğini rezillğini yazının sıcaklığını ve tozluluğunu kışının soğuk ve çamurluluğunu açlığını hastalığını çekmemişler böyle basit basit atıp tutuyor pezev.. kler. onlara yutturulun ve kendilerine köküne kadar sokulan tarih bu beyinsizlerin bu şekilde düşünmesine sebep olmuştur. bakma şu yorumlardaki bazı ib. ler zaten batı uşağı batının hayranı ingilizlerden arta kalan uşaklardır hatta müslüman bile değillerki. kimbilir bunların soyunu araştırsan ya ermeni ya yunan ya da rum çıkar. o yüzdendir bu köpeklerin havlayışları. sen merak etme sizin gibi hassas vatansever arkadaşların çabalarıyla bu rezillerin kini ile gebermelerine sağlayacak inşallah.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tamam hadi haritayı bilmem kaç yıl önceki haline tekrar getirelim :Dddsdjfj

0|5
    0|0
  • Araplar bize tarih boyunca ihanet etti. Gerek birinci dünya savaşı, gerek ise kurtuluş savaşında.. 2. Abdülhamit'in sözünü çiğneyip, para karşılığında toprak sattılar. O topraklarda ise İsrail kuruldu! Kendilerine yaptılar anlayacağın. Bu fotoğraftaki bilgiler yalnızca doldurma. Her gördüğünüze inanmayın. Neler neler var..

1|3
    0|0
    • git tarihini iyi incele araplar türklere ihanet etti yalanını bizim tarih kaynaklarına koyan şahısları araştır ne demek istediğimi o zaman anlarsın. yalan yazan tarih utansın...

• @-Elvis bu sayfalarada göz atabilirsin
      www.timeturk.com/.../...r-bize-ihanet-etti-mi.html
      millicumhuriyet.com/.../
      ayrıca ben arapları savunmuyorum ve arapta değilim çok şükür bu topraklarda doğdum ve inşallahta bu vatanda dinim ve vatanım uğrunda bu topraklarda kanımın akması temennisindeyim. ayrıca bu şekilde tepki vermenizde çok normal. düzeyli ve seviyeli tartışma çok şey kazandırır. fakat nesli tükenmiş diye biri var detro it profilnide kullanıyor hakketen bildiğin it bu ve buna benzer şahıslar tartışma ahlakından uzak ellerinde hakaret silahı sağa sola havlıyorlar karşıma gel desem karşıma çıkma cesaretine bile gösteremezler.

• @-Elvis ve ayrıca son olarak inşallah savaş biterde kendi vatanlarına dönerler bende bunu temmenisi içindeyim. bir mardinli olarak onların mardindeki yaşamlarını görseydiniz bir an önce svaş bitsede artık vatanlarına dönerler. çünkü bizde onlara az zulmetmiyor değiliz. ahırdan farkı olmayan evlerde oturup nerdeyse iki katı kira ödüyorlar. sigortalı zaten çalıştırılmadıkları için gençleri, aylık 400 ila 500 tl ile gece gündüz inşaatlarda çalıştırılıyorlar. ve daha neler neler.

• Dedi bir RTE asigi.. bb knk

1|5
    0|0
    • böyle bir paylaşım yaptım diye hemen rte aşığı diye yaftalama. ben sana düşünceni sordum bu kadar

• Senin bulunduğun yerde oksijen az galiba baksana idrak etme yetini kaybetmişsin.

• @NesliTükenmişErkek bak kardeş ben senin nedemek istediğini çok iyi anladım. ve benimle aynı havayı solumak istemiyorsan git kafanı kanalizasyon çukuruna sok orda daha iyi hava alırsın. ayrıca kavmiyetçiliğin anlamını tam bilmiyorsun yok kürd böyle yaptı yok suriyelilerde böyle yapacak gibisinden cümleler kullanma sana tavsiye arapçadan türkçe ye geçmiş olan bu kelimeyi eline alacağın arapça bir sözlükle anlamını kavrarsın. ayrıca yaşın 35 ama 90 lık yaşlılar gibi ne dediğini bilmeyecek kadar bu genç yaşta bunamışsın. daha fazla seninle ağır hakarete varacak cümleler kullanmak istemiyorum. hadi yolcu yolunda gerek.

• Türkün turkten başka dostu yoktur der susarim. Sizin tezinizle, Bize karşı savasa katılmış filistinliyi hangi kefeye koyacağız ozaman ?

0|1
    0|0
    • tabi tabi almanya parlementosunda ermeni soykırımını detekleyip evet oyu veren kişiler zaten araptı ya da suriyeliydi

Erkekler Ne Diyor 14

• kardeş tarihin sayfaları malesef batı zihniyetinin doktrinleriyle dolu. gerçek tarihimizden uzak tarih bilgisiyle donatılmışız malesef. ve bize öğretilen tarih ne yazıkki ingiliz sebataistlerinin bu halkı tarihinden kültüründe vede dinin ayırmak için tasarlanmış yalan ve iftiralarla dolu bir tarih. keşke suriyede savaş bitsede bu mazlum sivil halk kendi evlerine yurtlarına topraklarına dönseler hiç olmassa geride bıraktıkları ölülerinin mezarını bari bilseler. ama dediğin gibi zaten aynı vatanın insanlarıydı vatandaşlık verilirse ne olur verilmese. onlar arap bizde türküz ama yinede tek millettiz

0|2
    0|0
  • Çanakkale savaşında Kürtler de savaşmıştı şu an gelinen nokta ortada yarın bir gün Suriyelilerde aynı duruma gelirse bu paylaşımını hatırlarsın..😉
    Tamam Suriyeliler kalsın Erdoğan gitsin
    Suriyelilerin başımızın üstünde yeri var ama Erdoğanı istemiyoruz o durdukça dahada kötü olacak..

1|1
    0|0
    • yani sen şimdi ben şuanda pkk nın açık ve net taraftarıyım diyorsun öylemi? sizin gibi kavmiyetçi kabilici mantığıyla hareket edilmiş olsa türkiye diye bir ülke kalmazdı

• Kavmiyetçi olduğumu belirten bir ibare var mı
      Senin gibi okuduğunu anlamaktan aciz cahil at kafası ile hareket edilmiş olsaydı bir Türkiye diye bir ülke kalmazdı önce okuduğunu anla kavramların karşılığını öğren ondan sonra konuş
      Güldürdün sabah sabah yaş 30, mu gerçekten
      30 görünümlü ergenler ile doldu burası eğer gerçekten 30 isen durum çok vahim bu yaşa gelmiş ve kavmiyetçiliğin karşılığını öğrenememişsin.

• Anlayacağını ümit etmiyorum ama orda ne demek istediğimi açıklık getireyim.. Sadeleştirmesini yapayım
      "Çanakkale savaşında Kürtler de savaşmıştı şu an gelinen nokta ortada yarın bir gün Suriyelilerde aynı duruma gelirse bu paylaşımını hatırlarsın.."
      Yani Çanakkale savaşında Kürtlerde bizimle birlikte ülkeyi müdafaa etmişti şimdi elinde Çanakkale savaşında aynı cephede kol kola vatanı müdafaa ettiği Mehmetçiğe kurşun sıkıyor,
      Yarın bir gün aynısını suriye yaparsa bu paylaşımını hatırlarsın..
      Şimdi anladın mı ne demek istediğimi
      Bir dahaki sefere soru sorarken ve bir şey okurken karşındakine cevap verirken önce düşün ondan sonra adımını at kapiiiişşş 😉

• İşlerin iç yüzünü bilmediğin için onları müslüman suriyeli sanıyorsun. Ülkenin puanını eksiye düşürmek için özellikle çingene kesimlerinden kitleler türkiye ye göçe zorlandı. Sen sanıyor musun ki savaştan kaçıp geldiler? Bu gelenlerin hepsi seçilerek türkiye yi kalitesizleştirmek için getirildi. Hiç birininde müslüman olduğunu düşünmüyorum. Alayı abdestsiz , alayı çingene.

1|1
    0|0
    • ben onların müslüman olup olmadığını sorgulamıyorum sonuçta orda bir savaş var ve savaştan kaçanlar insan.. yoksa ben din ayrıştırmıyorum

• elin gavurunun mantığını ve tarihini hemen benimsiyorsunuzda bizim tarih kaynaklarına dil uzatıyorsunuz. biraz bizim tarih kaynaklarımıza bakın ya. belgelerlegercektarih.com/.../

• Bizim tarihimizde sorun yok zaten , bu gunumuzde sorun var.

• tayyip erdoğan oy için yapıyor diyorlar. benim anlamadığım, bu sebepten çok oy kaybedecek. çünkü ülkenin çoğu istemiyor. sırf bu yüzden referandum bile yapmıyor reddedilecek diye. bu adamın derdi ne diye soran sorgulayan yok. tayyip erdoğan'daki zekanın yüzde ellisi şu millette olsa neler olurdu neler..

0|2
    0|0
  • Suriyeliler de bizimle beraber Çanakkale'de savaşmış mış! Ulan bu sünepeler daha kendi vatanı için savaşmıyor, bizim için savaşır mı?

1|4
    0|0
    • ülkeleri için savaşmıyor diyorsun şuanda orda savaşan kim o zaman

• yahu kardeşim bu saydığın kötü şeyleri yapan suriyelilerin % kaçını oluşturuyor. biz türkler arasında onlardan daha beterlerini yapan yok mu hergün cinayet tecavüz taciz gasp hısızlık dolandırıcılık yapan türk yokmu? bu saydığım ahlaksızlığı yapanlar bizi temsil ediyormu hayır genelleme yapmamak lazım. onların aralarındada namussuzu arsızı hırlısı hırsızı çıkmıyormu çıkıyor ama genelleme yapmak ne kadar doğru.

• Sığır işte adamlar kendi ülkesindeki savaştan kaçıyor gelmiş çanakkalede savaştı diyor her gördüğünü burda paylaşan mal :D

• Çanakkale'De en çok kayıbı Anadolu değil Şam ve Halep verdi..
    Bu denli cahil olmanın püf noktası nedir..
    Önce Çanakkale'de onlar da savaştı oldu
    Sonra en çok kaybı onlar verdi oldu
    Sonra beklenen ise Çanakkale'de biz savaşmadık onlar savaştı olacak..
    Bu zeka karşısında ben iptal..

0|1
    0|0
    • Şaşırma bence benim görüşüme verdiği cevabı görsen mantığının ne boyutta olduğunu anlarsın tahmin ettiğinden daha feci benim görüşüme yaptığı yoruma bak

Benim görüşüm
      Çanakkale savaşında Kürtler de savaşmıştı şu an gelinen nokta ortada yarın bir gün Suriyelilerde aynı duruma gelirse bu paylaşımını hatırlarsın..
      Tamam Suriyeliler kalsın Erdoğan gitsin
      Suriyelilerin başımızın üstünde yeri var ama Erdoğanı istemiyoruz o durdukça dahada kötü olacak..

Bu da vatandaşın yaptığı görüşüme verdiği cevabı

yani sen şimdi ben şuanda pkk nın açık ve net taraftarıyım diyorsun öylemi? sizin gibi kavmiyetçi kabilici mantığıyla hareket edilmiş olsa türkiye diye bir ülke kalmazdı..

• Yüzyıllar önce ki zamanı şimdiyle karıştıran kimse, ne içtiyse, o kafaya gelip bu caps i yaptıysa, aynısından yollasın içeyim, bu nasıl kafadır

0|0
    0|0
    • sen ayıkmısın ki sana kafa buldurayım

• Sen kendi üzerine ne diye alınıyorsun, sorunlu musun sen, yürü git asabımı bozma sabah sabah, kaybol !

• bırak şu kaz kafalıyı aga mike sürülecek akıl yok lafı dötünden anlıyor merizekalı :D birde gelmiş kuş kadar aklı ile soru soruyor burda

• Hayır değildir hangi sureyeli hazırlamış bu yazıyı acaba

0|2
    0|0
  • Hiçbir şeyden anladığın yok senin bir halt bildiğinde yok kamiyetçiliğin anlamını sözlükten bulup verdiğim halde sözlükten bul öğren diyecek kadar ahmaksın kulaktan dolma bilgiler ile gelmiş burda soru paylaşıyorsun.
    bunamış olmak senin gibi zihni geliimemiş bir embesil olmaktan iyidir.
    kuş beyinli diyeceğim ama senden zekidir 9 yaşında bir çocuğun zekasına sahipsin ergenler gibi laf sok engelle laf soktuğunu sanan seme :D
    siteyi ergenler basmış kaburgalarını aldı toplarını yalamaya başla akp yalakası makarna yiye beyniniz oyun hamuruna dönmüş surşeyliler çanakkalede en fazla şehit verenmiş senin gibi dingiller inanır anca ne demiş mevlana
    Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına... akkoyunlu seni
    yarın bir gün anlarsın o cücük kadar beynine yer edene kadar ne ülke kalır ne de millet başka yerde söyleme bunu rezil olursun

0|0
    0|0
  • kaynak nere? almanya nazi kampında idam ettiği yahudi fotolarını Atatürk namaz kılanları idam etti diye paylaşım yapan siteler olmasn bu paylaşım kaynağı

0|1
    0|0
  • Yine kıçınızdan bir hikaye uydurun şimdide bu moda olsun hadi bakalım topla senin gibileri

2|1
    0|0
  • aslanım paylaşımın koyunları güzel meeeletir..

0|1
    0|0
  • Defolup gitsinler net

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz

0|1
    0|0
Yükleniyor...