Türkiye'de yaşayıp başka ırkların karşı cinslerini övenler hakkında ne düşünüyorsun?

Bu aralar çok denk geliyorum iskandinav, rus falan filan hani tamam iyiler fiziksel olarak sorduğum şey bu değil Sonuçta sen Türkiye'de yaşıyosun yani kendi insanını aşşagılamanın mantığını anlayamadım.

Güncellemeler:
''
##

1|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Hani beğenebilirler bu normal, ama onları överken kendi insanını yermek saçma bence.
    Sonunda yine Türkiye’den biriyle evleneceksin yani fazla şeyapmamak lazım :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kedi ulaşamadığı ciğere mundar diyor
    Sanıyor ki tüm Rusya Türk erkeği/kadını diye pankart açmış geziyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Türklük bilincinin olmamasından kaynaklı, özentilik de var tabii, ha birde nankörlük. Anaları da rustu zaten ;)

0|1
    0|0
  • Kadın olsun erkek olsun kendi insanını aşağılayıp karşı ırkın erkeğini kadını övenleri sevmiyorum. Her insan güzeldir/yakışıklıdır.

0|1
    0|0
    • Mevzu güzellik yakışıklılık değil ki sadece Ben Milliyetçi biriyim yani kendi insanımı başka geniş bir ırkın insanının görünüşü için neden aşşagılayım mevzu bu çok saçma ve ergence şeyler.

• Genelde dış görünüş yüzünden aşağılarlar.

• Herkes için aynı şeyi diyemem, elbette çok aşağılayanlar var türk kızlarını/erkeğini, bu tiplerle karşılaştım ama yapılan sıradan bir eleştiriyi de aşağılama kateogorisine katılmamalı. Şimdi sende dedin, rus veya iskandinav erkekleri/kızları fiziksel olarak daha iyiler, bu bir gerçek yani bunu aşağılama olarak kabul etmemek lazım

0|1
    0|0
  • Sonradan görmüşlük, kuyruk acısı, açlık.

0|1
    0|1
  • Muhtemelen 7 saat önce bunun benzeri bir şeyi ''rus kızı vs türk kızı''adlı bir başlığın altına yazmıştım.

0|1
    0|0
  • canım olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • @soran insan bir canım ne alaka der 😂😂 niye düzeltmiyorsunuz ya t9 yanlış yazmış. canım olduklarını düşünüyorum diyecektim

• Ulan bu sefer de kanka diyo 😂😂

• Geri...;×/*!&!\÷?_ zekalı yazacaktım 😂😂

• Aynen öyle

0|1
    0|0
  • İstediklerine dusunsunler ozgurler

0|1
    0|0
  • İnsan hep sahip olmadığı şeyi ister

0|1
    0|0
  • Ortada milli bir menfaat yok. bu kadar abartılıp konunun hainlige getirilmesi çok gülünç.

0|1
    0|0
  • Hiç bişy düşünmüyorum gitsinde görsün

0|1
    0|0
  • Hay agzini opim ya

0|1
    0|0
  • Kişiliği gelişmemişler yaptığı bir şey. He deyip geçmek lazım aslında.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle haklısın

0|1
    0|0
  • Komik buluyorum

0|1
    0|0
  • çok güzel soru sormuşssun buna bende anlam veremiyorum sonuçta yine birbirimize kaldığımız halde neden böyle ergence tavırlar?

0|1
    0|0
    • yerim seni ayrıca belirteyim :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Yurt dışına çıkınca lazım oluyor
    Ülke den dışarı çıkın arada

0|1
    0|0
  • Benim bir lafım var ister başka ırk olsun ister benim ırkım. Benim olmayanın :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...