İnsanlarda artık utanma duygusunun kalmamasını hangi sebeplere bağlıyorsunuz (Ayrıntı) ?

İnsanlarda artık utanma duygusunun kalmamasını hangi sebeplere bağlıyorsunuz (Ayrıntı) ?
Büyüklere saygısizlık konusu olsun, plajda bikini mayo dolaşmak (resmen çıplak) dolasmak olsun, edepsizlik, ahlaksizlik olsun. Bu gibi utanma duygusu kalmayan insanlar hangi sebeplerle boyle oluyor?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamet alametleri bunlar başka hiç bir şey değil. O kadar saygısız, utanmaz insanlar görüyorum ki, sonumuz ne olucak diye düşünüyorum. Bu plajlarda bikini mayoyla dolaşmak olayından bahsetmiyorum. Hepimiz plajda aynı şeyi giyiniyoruz normal bir şey yani. Ama özellikle taksimde yapılan lgbti eylemlerini izleyince midem bulandı. (İnsanları ayırmıyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın) Sokakta birbiriyle öpüşen gençler, çıplak eylem yapan kadınlar. Resmen sapıtmışız diye düşünüyorum ve bunun sebebini bir türlü bulamıyorum. Biz türkler avrupaya özeniyoruz kesinlikle. Ama avrupadakiler de insan. Onlar neye özeniyo bilemiycem..

0|1
    0|0
    • +1 kesinlikle katiliyorum avrupa özentiligi ama plaj konusunda katilmiyorum size. herkes ciplak giyiniyor diye sizde ciplak giyinmek zorundan degilsiniz. mesela kadinin mahrem bolgeleri yari yariya belli oluyor. bide denizden cikinca cogunun mayosu kayıyor falan hersey gorunuyor. bunlar fazlaca yanlis seyler. tam avrupa ozentiligi

En İyi Erkek Görüşü

• Büyüklerin Köhne böğürmelerine modern dünya aklıyla karşılık vermek saygısızlık değil, akıl ölçütü
    Plajda mayo & bikini ahlaksızlıksa sen yozluğunla boğul :DDD
    yıl 2016 kafa çöp / 571 :DD
    Ahh ben mod olacaktım ki hesabını anında uçururdum sevgili karakafa

2|0
    0|0
    • ben basbakan olsam seni direk ülkede sürerdim. karının kıçını başını plajda sergilemek modernlik olmuss.. modernlik olmus pezev enkligin adı..

• Öpücük sana Muhterem Takunyalı&çorap kokulu abi :)♥

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence yabancı ülkelere özenmek

0|1
    0|0
  • Ya kusura bakma da plajda bikini mayo giymenin neresi ahlaksızlık 40 derece güneşin altında şalvarla mı gezelim canım

0|0
    0|0
    • en azından şort giyin. denizden çıkarken kadınların mayosu düşüyor resmen. mahrem bölgeler ortada. mide bulandırıcı.

• AHSKSHDKSKDLSLSKKSLDKSKDLDLD AY MİZAH DA YAPARMIIIIŞ

• mizah yapmadım -_-

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...