Etrafimda konusup sohbet edebilecegim kimsem yok budurumu nasil duzeltebilirimm?

Etrafiimda konusabilecegim sohbet edebilecegim kimsem yok. Mesaj atabilrcegim bir arkadasim yok. Sirf buyuzden okulumu bile degistirdim belki orda duzelirim diye ama insanlar sanki beni bssindan ssgmak icin ugrasiyolar mesaj atsam kisa kesip konuyu kapatiyolar. Evden disari cikip gidebilecegim tek bir yerim dahi yok. 3 senedir boyle bu ama bu sene daha cok artti oncedeb yine vardi 3-4 kisi konusup sohbet ettigim ama simdi onlsrda yok bazen kafayi yiycekmisim gibi hissediyorum. Artik butün sıkıntılarimi anlsticak kimsem olmadigi icin yazmaya basladim surekli yaziyorum ama bir insanla konusup sohbet etmenin yerini nasil doldurabilirki bu bizaman sonra onada yeter diyosun. Artik her gece aglamaya basladim buyuzden kucuk capli sinir krizleri bile geciriyorum. yok mu bu durumdan kurtulmanin bir yolu? Biktim artik

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer istersen senin konuşacağın rahatlayacağın paylaşacağın kişi olmak isterim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleyim pek yok arkadasim ama kardes kuzen var skür ki sende yok mu? Ayrica belki hata sendedir yanlis anlma ama cok iyi niyetlisindir yani bunu kötü insanlar "saf" olarak adlandiriyor oysa ki bana göre iyi bisey ama bu yüzden hayatta hep kaybeden ve yalniz olan biz olacagiz bu bakimdan biraz kendine güven disari cik biraz arkadas edinirsin kursa yazil dil kursu olsun fitness salonu olsun dershane kurs vs, kcinci sinifsin Lise/uni? Caresi herseyin vardir elbet ki bu bir hastalik degil, annen var mı baban var mı sagligin yerinde mi? Sükret.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• İnternetten arkadaş bul bari

0|0
    0|0
  • Demek ki insanların ilgisini çekecek konu bulamıyorsun

0|0
    0|0