Bu videolardan sonra hala rus kadını diyebilecekmisiniz beyler?

,

Üstteki deneyi yani rus bayrağıyla türkiye de dolaşmayı ülkemizde yaptılar sadece bir vatandaş karşı çıktı... Siz hala rus kadını rus kadını. Bizim kendimizden başka dostumuz yok artık anlayın bunu.. Erkekler bir erkek olarak sizi beyninizle düşünmeye davet ediyorm. Adamlar otobüste bile türklere küfür ediyolar... Lütfen donunuzun altındakiyle düşünmeyin..

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• şöyle diyeyim başka bir ülkenin kadınına erkeğine karşı kendi kadınımızı erkeğimizi yermek bana da çok itici geliyor lakin bu videodaki adamın yaptığı da o bahsettiğin rusun bizim ülkemizde yaptığı da çok saçma her vatandaş kendi ülkesini savunur biz nasıl kendi ülkemizi savunduysak onlar da haksız olmalarına rağmen kendi ülkelerini savundular. ve tepki gösterdiler doğal olarak ben de olsam ben de rus'a tepki gösterirdim ne demek benim başkentim de gösteriş yapar gibi çıkıp sırtına bayrağı alıp geziyormuş gelecekse adam gibi gelsin tatilini yapsın gitsin

0|1
    0|0
    • Biz hiç bir pkk hariç bir bayrak yakmadık ya da yırtmadık savunsun sevmesin orası bizi bağlamaz. Ama bayrak yakmak. O milletin döktüğü tüm şehitlerin kanına da milletin evladına da hakarettir..

• evet ben kendimizde sevmediğim bir diğer nokta ise yabancı ülkelere gidip kendi milletimizi eleştirtiyoruz yav bunu neden yapıyoruz sen hiç bir İngilizi Fransızı Almanı İstanbul'da sokak röportajı yapıp da bizi nasıl bilirsiniz diye sorduğunu gördün mü tamamen eziklik bence.

• Yok hiç izlemedim de az çok tahmin edebiliyorum

En İyi Erkek Görüşü

• o video uçak olayının üstüne çekilmiş bir video ve hangi ülke olursa olsun karşı çıkardı o zaman. Babamın ruslarla evli bir çok arkadaşı var.

0|1
    0|0
    • Kim olursa olsun.. Ne derse desin ben ömrüm boyunca ruslardan nefret ettim ve edeceğim..

• sonuna kadar haklısın.. Bende amerikaya taşıncam ekonomik olark güçleneyim de bir .. Ha vatan yine bizim bir bokluk olursa gelirizde.. Ben o suriyelilerin bizim vatandaşlarına yaptıklarını görüp sessiz kalamam.. Kan çıkarırım

• Assınlar arap leylalarını ya en gereksiz millet

Kızlar Ne Diyor 5

• Hadi bakalim

0|1
    0|0
  • Rus kadını ya da Rus erkeği, bu çok farklı bir boyut. Videoda da gördük bazıları çok negatif bazıları ise pozitif. Herkesin düşüncesi farklı bizim ülkemize de Rus bayrağı ile gezilse kimisi iyi kimisi kötü tepki verecektir. Genelleme yapmak yanlış

0|1
    0|0
  • Evet hi

0|1
    0|1
  • Oh be anlından öpesim var şu an

0|1
    0|0
  • Bunlardanbhersey beklenir buna rağmen Rus kızı derler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim ülkedekiler rus bayrağını tanıyorlar mi ki karşı çıksınlar.. Şahsen ben bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Onun rus bayrağı olduğunu anlamazlar ki. Bizim millet bizim bayraktan başkasını tanıyorsa zaten şaşarım.

1|1
    0|0
Yükleniyor...