pedofi̇li̇ babalarin kiz çocuklarinin olmasi?

Başkasının çocuğuna tecavüz eden taciz eden nice Baba var hele ki Türkiyede peki birde bunların kız cocukları var çok ilginc degilmi? Etrafimda sapık hatta bazı seylerde iradesini kontrol edemeyen erkeklerin çocuklari neden kiz oluyor sürekli anlamiyorum? Hem kızlarına duskunler hemde onun bunun karisina kizina bakiyor cok ilginc ve tespit ettigim genelde kiz cocuk sahibi olmalari

1|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• idam cezası olmalı bu tip insanlar için...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pedofililer kadar iğrenç ruh hastası pislik bir topluluk yok.. türkiyede sürekli sokaklarda tanık oluyorum bir adamın yaşından başından ak saçından utanmadan daha ergen bile olmamış 7-12 yaş arası kız çocuklarına ağızlarının suyunu akıtmalarına..

0|1
    0|0
    • bir gun sahilde geziyoriz kizlarla yasli bir amca balik tutarken bize ordan laf atti hanim memlekte gitti ev bos yuh ya dedim

• Böylesi çok türkiyede..

Erkekler Ne Diyor 13

• Çalma elalemin kapısını, çalarlar kapını sözü bunu anlatıyor olsa gerek. :):

0|0
    0|0
  • Hayat.

0|0
    0|0
  • Kız çocukları da olgun erkek peşinde yalnız..
    Bu arada profildeki siz misiniz?
    Doğa-kamp falan mı

0|0
    0|0
  • Keske bu ulkede hadim cezasi. olsa abd gibi

0|0
    0|0
  • tecavüz kadar rezil bir suç yok.
    idam olmasada idam ayarında cezası olmalı

0|0
    0|0
  • Bence hepsi kısırlaştırılmalı ve hatta idam edilmeli. Pedofili affedilebilir bir durum değil...

0|0
    0|0
  • Öyle mi oluyor

0|0
    0|0
  • Yahu biraz sakin olup anlatır misin şunu?
    Ne dedin sen şimdi?

0|0
    0|0
    • Kaderden bahsediyorum yani tamamen kari kiz pesinde kos birlikte ol Allahta hep boyle tiplere kiz cocugu versin diyorum ilginc birsey sanki bilerek bu cinsiyeti veriyor gibi

• Gerci Şu an Allahin yaptigini sorgular gibi oldum. tobe tobe de yani anlatmak istedigim kaderleei boyle oluyor ilginc geliyor bana

• Var bir sebebi ama ne...
      Bunu bilmiyoruz işte

• Şeref yoksunu olmalarını hic bir sey değiştitmiyor

0|0
    0|0
  • cok igrenc bir durum malesef, yozlasiyor hepimiz...

0|0
    0|0
  • Mide bulandırici. Ve korkutucu

0|0
    0|0
  • Pislik adiler

0|0
    0|0
  • İyide o tipler kendi öz kızlarına bile o şekilde bakıyor

3|1
    0|0
    • Yok ya bazilari oyle degil iste bir bayan gorunce gözleri donuyor ama kizina gelince kimse bakmasin canim kizim bilmem ne

• Sen çok iui niyetli bir insansın canım kardeşim.
      Ben hiçbir şey demiyorum. Allahım seni hertürlü şerden korusun ve hep mutlu etsin inşallah

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...