Hayat bizden çok şey alır çok şey verir. Bazen en yakınımız bizi sırtımızdan vurur. Hiç tanımadığın biri ise acılarımızla beraber kucaklar bizi. Hayatın oyunudur bize bu siz silgi olup silmek yok etmek mi istersiniz hayatınızdan bazılarını yoksa kalem olup yazmak mı istersiniz bazılarını yeniden sizce hangisi? Hangisi hayatınızı yoluna koyar?

Düşüncelerinizi merak ediyorum merakta bırakmayın beni 😊😊😊

Güncellemeler:
Ben kalem olmayı tercih ederdim çünkü hayat bize her seferinde ders çıkarmak için bir şeyler hem verir hem alır mesela sana kin besleyen bir arkadaşını alır götürür onun yerine kalbi temiz bir insan getirir hayat böyle değil midir zaten? Yeni sayfaları yeni ve eski iyi inşaat hak eder hak edene ödülünü vermek gerekir

1|1
19|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Silmek istedigim cok aci veren hatalarim var ve biliyorum bunlar benim ve ailemle toprafa gidecek ve bu hatanin ya da hatalarin ileride karsima cikmasindan mutlulugumun bozulmasindan cok korkuyorum tahmin edemezsiniz cunku sakin bir yasama kavusmak icin cok yoruldum anlatamam silmek istedigim seyler var ama yinede kalem olmak isterdim silmek yerine ustunu cizer ve daha iyisini yazmaya gayrer ederdim ve bir özlü söz der ki; "BU GÜNĶÜ AKLIM OLSA DÜNKÜ HATALARIMI YAPMAZDIM, DÜNKÜ HATALARIM OLMASA BUGÜN KÜ AKLIM OLMAZDI." Ne olursa olsun yasadigimuz surece devam etmek ZORUNDAYIZ ve bu kalan vaktin bir kismini daha niye dunku hatalarimiza yakinip aglanarak yani ayni hatayi devam ettirerek heba edelim hm diyoruz hata yaptim hem devam ediyoruz ayni hataya hayatimizi zehrederek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...