Siz hiç böyle bir din sahtekarlığı gördünüz mü?

Siz hiç böyle bir din sahtekarlığı gördünüz mü?

2|3
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Allah lanetini muson yağmurları gibi bu ve bunun gibilerin üstüne yağdırsın ve iki cihandada lanet etsin bunlara !
    Bu sözü bende duydum, ama tepkiler gelince aynen daha önce diyanetin yaptığı gibi, haberi veren siteleri engelleyip, haberide yalanladılar.
    Bu adiler, peynir ekmek yer gibi yalan söyleyip, iftira atarlar ya, aynen aynı şekilde Cenab-ı Allah'a da iftira atarlar.
    Ben bunlara kafir bile diyemem çünkü kafirler dinen daha üstün bunlardan

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Artık hiç bir şeye şaşırmıyorum..
    Tek söyleyeceğim şey, işine geldiği şekilde bir şeyler uydurup bunu İslam'ın bir parçası gibi gösteren kişilerin Allah belasını versin.. (ki elbet verecektir)

1|2
    0|0
  • İnsanlık ayaklar altına. Hep tam üstüne basıyoruz. :):

1|2
    0|0
  • din tüccarlıgı halkı cahil bırakıp böyle şeylere inandırmak maalesef buna inananlar var. din'in böyle bir şey olmadığını anlamıyorlar. mevlana hazretleride müslümandı cahil miydi? ibni sina da müslümandı cahil miydi? gelde anlat bu ülkeye

1|1
    0|0
  • ya normaldir diyanetin yetiştireceği müftülerin beslendikleri kaynaklar hep rivayet kültüründen kaynaklanıyor bu ve buna benzer daha nice uydurulmuş görüş islamın içine sıkıştırılmış. halbuki temel kaynak kuran dururken ve biz kitapta hiçbir şeyi eksik bırakmadık deniyorken malesef biz hala rivayet kültürü ve klasik din bilgisi olan müftülerin kontrolündeyiz.

1|0
    0|0
    • Sana tek tavsiyem, her bilinçli müslümanın diyeceği ya da demesi gerektiği gibi "anlatarak Kur'an okuman"dır.
      Çünkü o, suyun kaynağıdır, bizzat Allah'ın kendi kelamıdır...

• anlayarak

• Dinini iyi ogren yoksa yasadigini din sanarsin
    Hz omer r. a

1|1
    0|0
    • Kurbanı olurum Ömer bin Hattab 'ın +++

• kimin cennete girip kimin giremeyeceğini ancak Allah bilir kulun hakkı değil bu

1|0
    0|0
  • Müşrik lafı ağır olsa da Müftünün dedikleri tam olarak doğru değil

0|0
    2|3
  • Haber kaynağı?

0|0
    0|3
  • Demiş yazmissin bunun ispati nerde? Muftu bunu demez demisse senin dediklerin az bile

0|0
    1|1
  • Öyle dediğini sanmıyorum. Video varsa paylaş ben de saydırayım.

0|0
    0|2
  • Şehit ailelerine tokiden 1 ev verilmezken adi suriyelilerin hepsine tokiden veriyorlar bu olayda emeği geçenlerin ALLAH belasını versin

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her ölen asker cennete gitmiyor eyvallah da cennete gidip gitmemesinin ailesiyle bir alakası yok, ne saçmalamış

2|1
    0|0
  • din sahtekarligindan bol ne var

1|1
    0|0
  • Bu sadece bir tanesi. Onlarcası var ne yazık ki. İşte o yüzden insanları dinlemeyi tercih etmek yerine Allah ı dinlemeyi (kuran okumak) tercih edin. Sorularınızın cevapları yazıyor zaten.

2|2
    0|0
    • Bunu yapmamalarının sebebi tamamen cahillik ablacım. Ve üşengeçlik. Açıp okuyup anlamaya çalışmaktansa birilerinden dinlemeyi tercih ediyorlar. Arapları örnek almayı tercih ediyorlar. Sonrada islamı yaşadıklarını sanarak islama uygun olmayan tavırlar sergiliyorlar. Üstüne üstlük o halleriyle başkalarını eleştirebilme hakkı buluyorlar kendilerinde. Ne diyelim Allah fikir versin tez zamanda. Dünya iyice kötü oldu. Yeniden güzelleşmesi lazım..

• Allah ı dinlemeyi (kuran okumak) tercih edin diyen ellerin ve dillerin hiç bir zaman dert görmesin çocuğum, ama bunu her cahile söyle ne olur, her Kuran okuyup anlamayana söyle.
      İnan bana insanları Kuranı okuyup anlamaya davet etmekten daha büyük bir ibadet ve sevap yoktur.
      Çünkü o Allah'ın kelamıdır yani bizzat kendi sözleridir

Yükleniyor...