İnsan neden kendi ırkının cinsini kötüler?

Türkler neden türk kızlarını , türk erkeklerini kötülüyor? Özellikle neden kezban vs. hitaplarda bulunuyor? Yazık değil mi ama?İnsan neden kendi ırkının cinsini kötüler ?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de anlamış değilim.
    Aslında kişi karşısındakine yakıştırdığı ile kendini ortaya koyar. yani kendini aşağılanmış hiseden kişi bir başkasını aşağılar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Valla herkesi bilmem ama ben çevremdeki sosyal insanlardan yola çıkarak şu şekilde değerlendiriyorum; kızlar aşırı bir özgüven içinde kendini beğenmişlik çok hat safhada. Sanki 3 yaşında bir çocuk gibi ben merkezcilik var ayrıca kendi aralarında çok sinsice davranabiliyorlar. Şöyle diyim ortaokuldan lise sona kadar gözlemlediğimde hemen hemen bütün kızların bir zamanlar ki en iyi arkadaşı onların düşmanı olmuş vaziyette ve lisedede biz erkekler tek yumruk arkadaş iken onlar 3 e 4 e bölünmüştü. Erkekler içinse şunu diyebirim ki tam anlamıyla zeki gerizekalılar (ız). Herkes mal bir biz zekiyiz zannediyoruz kendimizi. Milleti aptal yerine koyuyoruz aslında çoğu kez kendimiz yanılıyoruz. Farklı düşünüldüğünde tezat görüşü şiddetle reddediyoruz. Ayrıca doğru iyi düşündükleri ya da yakın bulduklarına ölümüne bağlanıyorlar. Eleştiremiyoruz bile yanlışlarını. Ayrıca türk insanında genel olarak eleştirdiğim şey gururu çok abartıyorlar. Mutlu olmaları gerekirken gururlarının altında eziliyorlar istedikleri şeyi yapmaktan sırf bunun için kaçıyorlar.

1|0
    0|0
  • Onların doğuranlar da birer Türk annesiydi.. Türk kadınlarının bazıları gereksiz bir ego patlaması yaşasa da sadakat ve sevdiğine sahip çıkma yönünden pek çok ırkın kadınından üstündür...

1|0
    0|1
  • hayır kötülemiyorum iyi ve kötü insanlar her toplumda olabilir ama bu geneli kötülemek için bir sebep olamaz

1|0
    0|0
  • Bak Türk kızlarının bir kısmı bana kaba geliyor içlerinde görmemiş tipler var maalesef ve çok önyargılılar yabancı kızlarda iletişimde bu kadar sıkıntı çekmedim. Ben buna biraz cehalet de diyorum 😐

1|0
    0|0
  • kötü çünkü selam verirsin ''ay yavşıycak kesin'' durumuyla ilgilenirsin ''ay kızlar hasan bildiğin bana yazıyooo''

1|0
    1|0
    • Tamam bazı kızlar onu çok abartsada hepsini aynı keseye koymayın

• Burda yazamayacağım türde kızları gördüm ama benim sözüm şu, kusurlarını , yüz kızartıcı hareketlerini neden ortalığa döküyorsunuz ki? Diğer ülkelere de kötü tanıtıyorsunuz

• onlar da sanki sütten çıkma ak kaşık gibi gezmesinler... öyle milletin canını yakması ego yapması değil

• Özünüzu kaybettiyseniz bir kağıt parçasında yazanla Türk olamazsiniz

1|0
    0|0
  • Kendi ülkesinin insanlarının yaratmış olduğu aşağılık psikolojisi de olabilmekle beraber çoğu zaman kendini beğenmiş tipler yapar. Çıktığı yeri beğenmiyenlerde olabilir, gerçekten haklı olarak isyan eden de..

1|0
    0|0
  • rahatlık batıyor.

1|1
    0|0
  • kötülemem ben yarı türküm ama olsun

1|0
    0|0
  • Valla turizm sektörünün içinde yer alan ve avrupa kızlarına aşina olan biri olarak söylüyorum, onlarla kıyaslarsak sizde ciddi anlamda bir kezbanlik söz konuşu. İsdisnalar tabi ki olabilir

0|1
    1|0
    • Biliyorum türk kızlarının içinde çok bulundum , kültürsüz, diziye film filme dizi diyen, en sevdiği kitaba avon kataloğu diyerek gülen... çakma markalardan giyinip görgüsüzce hava atan ve dahası.. hepsine tanık oldum ve çok ta iyi bilirim kendilerini ama şu da bir gerçekki kimi türk kızları var gerçekten çok cana yakın , çok iyiler.. hepsi aynı değil yani

• Maddi durumun iyiyse, dil becerin de varsa yabancı kızlarla evlenirsin işin kolay :S ukraynalı bir arkadaşım ev işi, yemek yapmak vs. hiç bilmezdi ve bir adamın arkasını toplayamam derdi :d güzel oldukları kadar rahatlarına da düşkünler

• Ukraynalı karım olursa temizliği ben yaparım sorun değil asdfgh

• Vermezse kezban verirse kaşar bakip gulerse yollu derler bunu diyenler genelde abazan ve kiz bulamayan tipler oluyo

1|0
    0|0
  • Yazık bencede

1|0
    0|0
  • O kötüleyenler pek milli duygulara sahip değildir ondan. Bence türk kızları çok güzeller...

1|0
    0|1
    • Güzellik söz konusu değil, çirkin deseler yine hay hay fakat türk kızını "sokakta adres sorsanız yine de sizin ona asıldığınızı düşünecek kadar kalkık bir popoya sahip olan kız tipidir." diye tanımlayacak kadar aciz olunmamalı

• Samimi içten sadık güler yüzlü çok tatlı çok fazla türk kızı var daha ne isteriz ki :)

• Irk derken? Bu benim . umrumda degil emin. ol kotu heryerde kotudir iy her yerde iyi bu isin dini dili irki yok

0|0
    0|0
  • Bazıları kezban çünkü. Irkı umrumda değil insanlığı önemli.

0|0
    0|0
  • Iyi de bu gorusler kizlarin yaptigi sacma davranislardan kaynaklaniyor her erkek her kiza cinsel anlamli yaklasmiyor ama nedense bazi kızlarımız oyle anlamaya meyilli gel de aşağılama boylelerini

0|0
    0|0
  • Ben Türk kızlarından iyice soğudum

0|0
    0|0
  • Kendi yetersizliklerini öyle bastırmaya çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • aptal adamlar yapar bunu sanki yabancı kızlarda sevgiyi bulacaklar onlar yer içer gezer eğlenir yatarlar sonrada boynuzu takarlar avrupalı kızlar. yine türk kızları bu yönden daha iyiler bırakın kezban olsunlar

0|0
    0|0
  • Böyle hitaplarda bulunanlar fazla düşünme mekanizmasına sahip olmadığından eleştirilmeye değecek insanlar değildir diye düşünüyorum. Genelde böyle konuşan tiplerde eziklik olur bunu ırka mal etmek te aptallıktır

0|0
    0|0
  • şımarıklık görmemişlik ve kendini bir bok sanmak yüzünden :)

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...