Neden cevap vermediniz hiç?

Üzüldüm bir derdim vardı yardım gelmedi üzüldüm :(

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Soyle kardes derdin ne

0|0
    0|0
    • Bütün ilişkilerim daha başladan bitti şöyle karşı tarafa istediğini veremiyordum sanırım. şu an bir kız var yaz okulunda aynı ısnıftayız ve yanyana oturuyoruz normalde başka yerdeydim göz göze geliyorduk srekli bend gittim yanına oturdum dahna yeni başladıya kimsenin yeri belli değil. DÜn oturdum bözlemledim ve sürekli benim tarafıma bakıyor. Bu dediğim şey erkeklerin genel davranışı varya bakışları havada yakalamak falan diye. Öyle değildi ben bir derste hiç bakmadım şöyleki o baktığında baktım sadece ve yakaladım da neyse bugün işte bir konu açtım gibi baha rahat konuşuruz. Ben sustuğumda dahi devam ettiriyor konuşmayı falan dediklerime gülüyorda. Kızdan hoşlanmıştım daha sınıfa geldiğimde sencede olumlu bir şey var mı

• Kizlari anlamak zor da bu kadarini da yapmaz heralde hayirlisi olsun

• Anladım dostum çok teşekkür ederim ilgin ve önerilerin için D:

• Neymis derdin :/

0|0
    0|0
    • Bütün ilişkilerim daha başladan bitti şöyle karşı tarafa istediğini veremiyordum sanırım. şu an bir kız var yaz okulunda aynı ısnıftayız ve yanyana oturuyoruz normalde başka yerdeydim göz göze geliyorduk srekli bend gittim yanına oturdum dahna yeni başladıya kimsenin yeri belli değil. DÜn oturdum bözlemledim ve sürekli benim tarafıma bakıyor. Bu dediğim şey erkeklerin genel davranışı varya bakışları havada yakalamak falan diye. Öyle değildi ben bir derste hiç bakmadım şöyleki o baktığında baktım sadece ve yakaladım da neyse bugün işte bir konu açtım gibi baha rahat konuşuruz. Ben sustuğumda dahi devam ettiriyor konuşmayı falan dediklerime gülüyorda. Kızdan hoşlanmıştım daha sınıfa geldiğimde sencede olumlu bir şey var mı D:

Erkekler Ne Diyor 1

• Buyur bro konu ne

0|0
    0|0
    • Bütün ilişkilerim daha başladan bitti şöyle karşı tarafa istediğini veremiyordum sanırım. şu an bir kız var yaz okulunda aynı ısnıftayız ve yanyana oturuyoruz normalde başka yerdeydim göz göze geliyorduk srekli bend gittim yanına oturdum dahna yeni başladıya kimsenin yeri belli değil. DÜn oturdum bözlemledim ve sürekli benim tarafıma bakıyor. Bu dediğim şey erkeklerin genel davranışı varya bakışları havada yakalamak falan diye. Öyle değildi ben bir derste hiç bakmadım şöyleki o baktığında baktım sadece ve yakaladım da neyse bugün işte bir konu açtım gibi baha rahat konuşuruz. Ben sustuğumda dahi devam ettiriyor konuşmayı falan dediklerime gülüyorda. Kızdan hoşlanmıştım daha sınıfa geldiğimde sencede olumlu bir şey var mı

• Teşekkür ederim dostum ilgin ve önerilerin için

• Onemli değil uygula kizlar goz temasi cesaret ve ozguvenden cok etkilenir tabi dis gorunume de dikkat et o olmasa baskasi olur sorun etme hayirli geceler ;)

Yükleniyor...