Etrafimda konusup sohbet edebilecegim kimsem yok budurum nasil duzelir?

Etrafimda konusabilecegim sohbet edebilecegim kimsem yok. Mesaj atabilrcegim bir arkadasim yok. Sirf buyuzden okulumu bile degistirdim belki orda duzelirim diye ama insanlar sanki beni bssindan ssgmak icin ugrasiyolar mesaj atsam kisa kesip konuyu kapatiyolar. Evden disari cikip gidebilecegim tek bir yerim dahi yok. 3 senedir boyle bu ama bu sene daha cok artti oncedeb yine vardi 3-4 kisi konusup sohbet ettigim ama simdi onlsrda yok bazen kafayi yiycekmisim gibi hissediyorum. Artik butün sıkıntılarimi anlsticak kimsem olmadigi icin yazmaya basladim surekli yaziyorum ama bir insanla konusup sohbet etmenin yerini nasil doldurabilirki bu bizaman sonra onada yeter diyosun. Artik her gece aglamaya basladim buyuzden kucuk capli sinir krizleri bile geciriyorum. yok mu bu durumdan kurtulmanin bir yolu?

0|1
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim üzülme. kendini resel. Başkalarının yapamadı şeyler yap. mesela olduğundan daha iyi görünmek için spor yap. olmadı bol bol kitap oku kendini geliştir. Boş şeylerle uğraşma. Kendine sor neden diye. arıların ve eksilerini bir yere NOT et. eksileri artış nasıl çevirir diye çaba göster. Olduğundan fazla mütevazı olma. insanlara gereğinden fazla değerde verme ödun de verme. her şeyden önemlisi kendini tanımaya çalış. Farkındalık yarat. kendi farkındalığı ni bulursan hersey düzelir. Hadi başla :)

0|0
    0|0
    • Bunlar zaten benim yaptigim seyler

• Genede tesekkur ederim yorumunuz icin :)

• Aaaa tamam cadı her şeyi yapıyorsun olmuyorsa sıkıntı sende. bul bir sevgili evlat daha ne diyim. Hadi Allah yardımcın olsun.

En İyi Kız Görüşü

• Boşver sıkıntı etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kendi içinde hapis olmuşsun resmen. Sadece kendinde varsın, sadece muhatabın kendinsin. Sıkıntıların nedir, ne değildir bunları bilemem ama değişime ihtiyacın olduğu kesin. Ayrıca sıkıntılarını anlatman sadece seni rahatlatır. Fakat bu geçici bir rahatlıktır. Önemli olan bu sıkıntıları çözüme kavuşturmaktır. Bunun içinde çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsemen gerekli. Nedenlerde takılı kalmamalısın.

0|0
    0|0
    • Gecmiyo iste bu durum ölsem cenazeme gelicek kimse yok ailem disinda

• Onceden cekingendim ama suanda degilim. Okudlaki arkadaslarimada zaten derdimi anlatmiyorum cunku onlari daha dert anlaticak kadar yakin bulmuyorum

• Yakın olmadığın birine nasıl anlatacaksın ki zaten. Sen insanlara yaklaşırsan onlarda sana yaklaşır. Böyle kestirip atmakla olmaz. Biraz samimiyet kurmaya bak.

• Bu soruya neden burda cevap arıyorsun?

0|0
    0|0
    • Baska cevap ariycak biyerim ya da kimsem yok cunku

• Manyakmisin ya benimi buldun insani daha beter hayyattan soguttun tobe tobe

• Şimdi git hadi.

• Geliyorum bekle

0|0
    0|0
  • sakin ol dostum, dosta ihtiyacin varsa iyi bir dinleyiciyimdir. tabi burdan tanisacagin birine guvenebilirsen. onun disinda tavsiyem Allaha git. diyorki: 'Rabbin kuluna yetmiyor mu?' . bir dusunsene su ayetin guzelligini. teslimiyet onemli manevi huzur icin, tabi dogru kapiya teslimiyet...

0|0
    0|0
  • Üzücü ya çevre edin

0|0
    0|0
  • istersen benimle konuşabilirsin..

0|0
    0|0
  • benımde yokkkıııııııııııı

0|0
    0|0
  • Hm ya cokk konuskan deyilsin peki baya konuskan sakaci sewimli olman gerekli ki herturlu arkadasin olur bol bol sohbetlerin olur

0|0
    0|0
    • Normal hayatimda oyleyim zaten

• Kafaya neyi takarsan olmaz boşver ya sen niye konuşmaya calisiyosun onlar konuşsun

0|0
    0|0
    • He artik kendimi öldüriyim yani oyle diyosun ben konusmayinca benimle konusmak isteyen kimse yok etrafimda

• Valla abla kusura bakmada boyle bir yere varamazsin birileriyle konuşman lazım..

• s*laksın güzelliğini kullansana erkekler abazandır hemen senle arkadaş olurlar

0|0
    0|0
    • Onlarin arkadaslik amaclari baska oluyo ama bikackere oyle deniyim dedim sohbet ediyim hepside sonradan yurumeye basladi bende sadece arkadas olabilecegimi soyleyince konusmyai biraktilar

• Mahallede yasit oldugum kimse yok hepsi daha ilk okul lise ogrencisi buyuklerde 40 ustu

• sen yaş kaçsın ki o zaman çözüm önerim ne olsun? annenle takıl ne biliyim gün falan yapıyorlardır orda bir yerde bir kız bulur tanışırsın kuzenin falanda mı yok akraban selam yaz faceden?

• İstersen beraber takılabiliriz arkadaş ta olabiliriz sevgili de :) Yeter ki sen hayata Gülümse :)

0|0
    0|0
  • İnsan okuyacak bunu insan!

0|1
    0|0
  • Benimde bezdim artık.

0|0
    0|0
  • Biraz güler yüz ve sıcak kanlı olmayı dene

0|0
    0|0
    • Oyleyim zaten ama onceden cok cekinden bir yapim vardi artik oylede degilim

• Hayir sosyal medyada mesaj atanlara cevap vermiyorum

• Güzel bir yaklaşım ama ha sanalda biriyle tanışmışsın ha gerçekte aslında bir fark yok sonuçta tanımadığın biri ike tanışıyorsun

• şu an sohbet etcek dertleşcek kız arkadaşım bile yok

0|0
    0|0
  • Sanaldan tanis insanlarla konusmaya calis. Birnevi çözüm olur sana

0|0
    0|0
  • Lan allah var ellerini aç semaya duat yanlız degildin😐

0|0
    0|0
  • Birazdan ck kişi bulrsun

0|0
    0|0
  • konuşmak istersen..

0|0
    0|0
  • Aynı sorun az çok bendede var bende çözüm bulamadım daha

0|0
    0|0
  • Bence bu durum bu soruyla hallolur baksana millet dusmus 😀😀

0|0
    0|0
  • Yaz bana

0|0
    0|0
  • Benle sohbet edebilirsin

0|0
    0|0
  • tipin mi kötü

0|0
    0|0
    • Hayir gorenler ne kadar guzel bir kizsin bile diyo. Bunu bende dusundum ama insanlar beni cirkinde bulmuyo hatta bazen cildimin purussuzlugunu kasimi gozumu kiskandiklarini bile soyluyorlar

• Ya cok cok guzel bir kiz degilim bence ama okuldaki erkek arkadaslarim oyle oldugumu soylediler eger buyuzden yaklasmiyolarsa vazgecsinler lutfen

• hmm anladım çirkinsin yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...