Buluşmalarda bekleyen mi bekleten taraf mısınız?

Genel olarak dakik insanım. Kimse beni beklemesin diye düşünürüm fakat insanlar benim kadar düşünceli değil. Sanırım ağır hareket etmek, poponu yavaş kaldırmak gerekiyor.

Sevgilide de arkadaşta da böyle durum. Kimseyi düşünmemek gerekiyor.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• valla kimseyi bekletmedim beklemeyi de sevmem çeker giderim lan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumda ince düşünmeye değmez, değer vereni vercen.

0|0
    0|0
    • Evet de yani bir saat belirlenmişse zamanında gelirsin 5 dk anlarım ama bazen 15 dk hatta 30 dk geç geliniyor.

• İşte bu yüzden bunu diyorum kimse ince düşünmüyor keyifine göre takılıyor kimileri işine gelmedikleri icin

Kızlar Ne Diyor 7

• Degisiyo

0|0
    0|0
  • beklemektende bekletilmekten de hoşlanmam.. ben dakik olabiliyosam aynı zaman diliminde aynı şartlar içindeyiz onlarda olabilir

0|0
    0|0
  • Genelde geç kalırım

0|0
    0|0
  • Genelde bekletirim ama bilerek degil iste hazirlanmak falan

0|0
    0|0
    • İyide zamanında hazırlan niye bekletiyorsun. Bu bana keyfi bir neden geliyor.

• Gercekleri duymak seni bu kadar mi sinirlendiriyo. O zaman herkes buraya gelip yalan konussun ne alaka yani iste senin gibi insanlar oldugu surece yalanci insanlae olmaya devam edicek

• Ben sizin yanlışınızı söyleyince neden zorunuza gidiyor? Size hii doğru hazırlanmak geciktirir mi diyecektik? Kusura bakma.

• son dk giderim

0|0
    0|0
  • Anlaşılan saatte hazır oluyorum fakat çoğu zaman bekliyorum. İnsanlar düşünceli değil maalesef

0|0
    0|0
  • Bazen bekler bazende bekletirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bekleyen

0|0
    0|0
Yükleniyor...