Arkadaşlar sıfıra vurdum battım var ya o kadar kötüyüm ki tek 1 iyi cümleniz bana moral verir. Ne yapacam ben?

3 senedir sevdiğim kadın evlendi.
20 yaşındayım saçlarım dökülüyor
Arkadaşlarım çağırmıyor
Bütün gün evdeyim akşama kadar pizza kola vs.
Kız arkadaşlarım mesaj atmayı bıraktı
Annem halimi hatrımı sormaya gelmiyor odama
Evim başıma yıkıldı depresyondayım para var huzur yok Allah böyle parayı ne diyim ya.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğin kadın başkasına gitmiş olabilir, belki vazgeçemezsin ama görmezden geleceksin. Daha çok gençsin paran varmış ne güzel kendine gel yeni şeyler yap. Arkadaşlarının aramasını bekleme sen ara, annenin sen halini hatrını sor kız arkadaşlarına sen mesaj at. herşeyi ayağına bekleme!

0|1
    0|0
    • Arkadaş aile maneviyatından yoksunum özgüvenim yok onlara yaklaşında reddedileceğimden korkuyorum be dostum

• etrafındakileri kaçırma elbet seni de seven bulunur. çıkarcı insanlar var demişsin bırak olsunlar kendine gelmeni sağlar insanlarla takılman sonrasında gerçekten değer verdiğin insanlar çıkar karşına. ve tabii ki dua ederim. öncelikle annenden başla git otur sohbet et ona açıl

• Saol kardeşim tamamdır çok saol

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Allah'a yönel huzur bulacaksın

0|1
    0|0
    • Biliyorum kardeşim nasipse daha çok ibadet edicem Allah razı olsun

Kızlar Ne Diyor 7

• Sevdigin kadini bosver artik o gitmis ama onune bakabilirsin yani en azindan arkadaslarina mesaj at napiyosumuz bulusalim falan diye evde oturmak seni daha da kotulestirir uzme kendini degmez hicbir sey guzel canini uzmeye bosver ama evde oturarak duzelemezsi gez dolas biraz kafa dagit

0|1
    0|0
    • Saol dostum saolsın da arkadaşlarımın çoğu çıkarcı bilmiyorum o kadının gözleri aklımdan çıksa belki bir şeyler yapardım

• Ederim tabi Allah yardimcin olsun ins durumlar en kisa zamanda duzelir

• Saol kardeşim iyi geceler.

• Evet yaşadıkların zormuş, gerçekten dibe batmışsın. Ama artık yukarı çıkacaksın çünkü başka çaren yok. Mükemmel bir dönüş yap eksik gördüğün neyin varsa tamamla. İçindeki sınırsız güç sana gereken motivasyonu sağlayacak sadece onu bul. Herkesin sana moral vermesi bile seni yolun sonuna kadar götürmez. Kendini sev ve güven. Sana kendinden başka kimse yardım edemez. Allah'a dua et. O'nun seni duyduğunu ve sana yardım edeceğini hisset. Ve.. ASLA PES ETME.

0|1
    0|0
  • Eczanede serumlar var onları denesen, seni seven böylede sever sen kendi aklında kuruntu yapıyormuşsun gibi geldi bana

0|1
    0|0
    • evet çok kuruyorum nasıl onun gözlerine bakar nasıl onun elini tutar nasıl onun masasında güler abi gece nasıl onun yanına yatar varya başımdan aşağı kezzap dökesim var ona tek 1 şey yapmam mutlu olsun ama gelsin şu kalbimi alsın bende acı çekmeyeyim artık canımı alsın gitsin ya

• Dert etme dua et

• Tabikide dostum teşekkür ederim tekrar

• Boyle yasanmicaginida az cok farkindasin. Duzelmek icin hayatini duzeltmek icin neyi bekliyorsun. Birini beklersen vay haline. Hem bunun icin birine gercekten ihtiyacin var mi? Bence yok

0|1
    0|0
    • Beni bu hale getirenler utansın birine ihtiyaç duymamı sağlayan insanların yüzüne tüküresim var.

• Asla ben her afedersin kah. peliğe karşı dimdik durdum zaten onları benden iten de bu bendeki bu karakterliliği yediremiyorlar ama kendi içimde fırtınalar kopartıyorum bende işte.

• Unutup devam etmeyi ogrenmen gerek

• Biraz hayatını düzene sokmaya çalış sağlıklı beslen

0|1
    0|0
    • Vücudumda sıkıntı yok da manevi açıdan sıfıra vurdum be dostum

• O zaman sana iyi gelen insanlarla konus kitap oku video izle

• Öyle yapıcam dostum teşekkürler

• ilk olarak sevdiğin kadın evlenmiş bundan başlıyım demekki bunda bir sebep varmış ikiniz doğru birbirine uygun parçalar değilmişsiniz demekki , saçların dökülüyorsa git devlet hastanesinde cildiyeye sebebini öğren gerekirse ilaç kullan ve en önemlisi böyle dönemde spor yap bence vücud insanı en mutlu eden şey aynaya bakarken gördüğüdür ya da herşeyi olduğu gibi kabullen ve odanı bir kütüphaneye çevirip kendini okumaya ver

0|0
    0|0
  • Ya bir tek sensin sanki bu acilari ceken

0|0
    0|0
    • İyide bunu buraya neden yazdın ki şimdi ben tek benim aman ben iyi olayım demedim derdimi döktüm

• Ben de boyleyim anlaminda :/ hayatinin icine eder giderler s. Et alis dünya burasi alcak yer demek adindan belli

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...