Arkadaslar sacma bı soru gibi gelebılır belkı ama?

şöyle bir durum var ki gezmeyı cok ıstıyorum ve kısıtlı ımkanlar var. sadece para degıl konu abım aılem kısıtlıyor ama o kadar da ucuk kacık seyler ıstemıyorum. gezınce veya gezmek ıstyınce laf etmesınler ıstıyorum. mesela bı arkadasım var ve sureklı geebılıyor. antalya da bı gün bı gun baska yerde sevgılısıyle gezebılıyorlar. gorunce kendım için uzuluyorum. bu yasta yapmam gerekenlerı yapamıyorum. sızce ne yapmalıyım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi paranı kazanman lazım kimseye bağlı olmaman lazım

0|0
    0|0
    • ılkını yakında yapacagım da ıkıncısı ımkansız gıbı?

En İyi Kız Görüşü

• Bende yapamıyorum şikayetçi değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ailesi rahatmıs arkadasının bence izin vermemekte biraz haklılar kime nasıl emanet edecekler veya tek basına nasılgöndermeye gönüllleri razı olacak

0|0
    0|0
    • yanı yetıskınım sonucta. ılla evlenmem mı gerekıyo. ya dogru ınsan cıkmazsa?

• abımle gezmek ımkansız

• k. bakma bende öneri bitti bundan sonrası sende ne yapmak istersen onu yap

• İlerde dua etceksin erkeklerle öyle gezip dolaşmadınğına emin ol

0|0
    0|0
    • ya amacım erkekler ıle gezıp dlasmak degıl kı kız arkadasım dostum vs kım olursa olsun sevdıgım ınsan ıle gunubırlıkte olsa ıcım rahat ederek bısey ne zaman yapabılecegım

• tabı Allah korusun ama oyle olması cok sık cıkmasamda olabılır sık cıksam da?

• O yüzden onlar işte kısıtlıya bildikler kadar kısıtlıyırlar

• bence zamanı gelince yap sankim daha erkenmiş gibi geldi bana

0|0
    0|0
    • unıversıte bıttı. ve ıse baslayacagım sosyal hayatım olmayacak

• evet bıde o sorun var ne hıkmetse cevremdekı ınsanların aılelerı de rahat degıl yanı cogunun. ben onlara gore daha rahat gorunuyorum hatta dısarı cıkma konusunda

• nereleri görmek istiyorsun mesela

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı ben daha beterlerini yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Ben de de aynı sorun var: (

0|0
    0|0
Yükleniyor...