19 yaşında hayattan soğudum. Siz bu yaşlarda napıyordunuz?

Benim 19 yaşında saçlarım seyrek dökülüyoda zaten yine iyi baya var ama uzayınca ince olduğu için çabuk kopup dökülüyo. Çok kötü etkiledi mutsuz uyanıyorum. Bütünb gün pc başındayım annemi babamı aynı evde 1 2 kere yüzünü görüyorum çok sıkıldım kafama sıkasım var 3 yıldır platoniğim o kadının önünde gözü önünde intihar edesim var birader sigaram yok içkim yok ama hayatım b. o. k.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bu kadar kendini mutsuz etmeyi başardın anlamadım. Çok yalnızsın galiba

0|1
    0|0
    • Gerçekten 1 kadını kendime bağlamak için onla bana 1 saat konuşma hakkı verin. En kötü benden %40 oranında etkilenmezse canımı orada bırakırım. Arkadaş çevrem hep karizmatik olgun adamsın der ama biride muhabbet etmeye çağırmaz. Kız arkadaşımın biri onlar senin yanında kötü gözüktüğü için senle takılmak istemiyorlar en azından biri bana öyle söyledi ben bunu çıkardım söylediklerinden dedi. Kıza benim hakkımda egoist diye bahsetmiş. Sorsan Allah katında hiç bir yanlışım yok ama işte. Napalım. Birazda takıntı var bende çok takarım bir kadına aşık oldum gerçekten aşık oldum oda 3 sene sürdü zaten evlendi şu anda olmayacak aşkın acısını çekiyorum. Çok garip bir insanım dışarı çıktığımda insanlar bana bakıyor sanki hiç görmemiş gibi bu yüzden öz güvenim kırılıyor arkadaşlarıma soruyorum tipimde bir şeymi var kıyafetlerimede özen gösteririm falan arkadaşlarım karizmatik adamsın bakacaklar tabi olum bende bakıyorum diyor ama gelipde 1 sohbete ortama davet etmiyor.

• Benim hiç dostum olmadı. Kendim babamın huyu bana çekmiş soğuk biriyim yani bir insana asla sarılamam o istemeden ona hiç bişey yapmam çok duygusalım yalnız kaldığımda hep ağlarım çocuk gibi çok yoksun büyüdüm sevgiden üstüne bu kadar yalnız kalınca kendimden tiksindim. Arkadaş sevgisi görmedim ile sevgisi görmedim Allahtan başka hiç bir kişiden merhamet görmedim. Bunlar beni çok olgunlaştırdı gerçekten. Mesela dershanede kız arkadaşlarım beni tanımak için uğraştı benim muhabbetim sarmayınca onlarda ilgi alakayı kesti. E napayım dostum hiç arkadaş sevgisi görmemişim ki nasıl davranayım kendimden çok arkadaşımı düşünürüm oysa ki. Oruç tuttuğum gün akşam arkadaşla iftar yaptık oruç tutmayan arkadaşıma kendim içmedim suyumu verdim. Bana 1 adım atana 10 adım attım. İşte bundan kaybettim dostum biliyor musun benle arkadaşlık kuran insanlar benim onlara muhtaç olduğumu gördükçe beni kullandı sonrada attılar bir kenara. Çok kırgınım üstüne bu aşk olayları falan

• O kadar yalnızlıktan sıkılmışım ki sen bile sohbet edince bak nasıl satır satır içimi döküyorum doluyum anneme bile dökemiyorum baksana

En İyi Erkek Görüşü

• Açıl da Rahatla dostum. 3 Sene değil. Kabul etmezsede biraz rahatlamış olursun kendine gelirsin yavaş yavaş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece bunlardan dolayı intihar edecek hale geldiysen et.

0|0
    0|0
    • Bu aşk nasıl bir şey biliyormusun hani baba olursun o anda eşin ölür çocuğunda kucağında sana bakar ya o derece acıyor kalbim. Gelsin ver canını umrumda değilsin canını ver desin vermezsem 40 kılıçtan geçirileyim.

• Hayat devam ediyor ve hayat sadece aşktan ibaret değil, elbette bir parçası. Ama hayatının merkezine koyulabilecek bir şey olarak görmüyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• O yaşlar hızlı yaşımdı özellikle lise başlangıcı 14-15 yaş ile 20 yaş 18-19 tavan noktasıydı ama çok şükür çoğu şeyden elimi ayamı çektim mutluyum :)

0|0
    0|0
  • Koca 3 sene ha! Artık açıl, ben açıldım kabul etti niye daha erken atılmadım ki dedim kendi kendime

0|0
    0|0
Yükleniyor...