Evliliği iş mevzularından dolayı hep erteledim. çevremdekiler yaşı geçmiş kızları öneriyolar ama ben genç istiyorum?

yaşı genç olsun istiyorum çünkü genç yaşta kendimi işe adamaktan kız peşinde koşmadım. hayatımı kurtarmak adına çeşitli başarısızlıklar ardından sermayesiz şekilde işimi kurdum çok şükür iyi bir gelirim var. ama gel gelelim çevremdekiler beni yaşlanmış görüp bana 30 yaşında bu yaşa kadar bir baltaya sap olamamış kızları öneriyolar. ben ise aileme daha iyi bakabilmek ve geleceğimi kurtarabilmek adına çeşitli iş girişimlerim oldu ve bu yaşa kadar onunla zaman kaybetim zaten üniden mezun olduğumda 23 yaşındaydım 15 ayım askerde yandı 24. toplamda 6 senede özel sektörde çalışma da (3 sene özel sektör) içinde zaman kaybederek çeşitli iş girişimlerim oldu ve sonunda başardım. sizce genç hatunla evlenmeyi hak etmiyor muyum? bana göre yaşıtım veya 2-3 yaş aşağı kızlar o yaşa kadar evlenmediyse zamanında havalı oldukları için erkeklere pas vermeyip evlenmemişlerdir. bu işler parayla değil sırayla. ben napayım 26-27 yaş üstü bir kızı? hiçbi güzelliği kalmamış makyaja boğuyolar kendilerini. haksız mıyım? çok şükür param da var. aileme de bakabilirim. bana yaşı geçmiş kızları öneren bu millet neyin kafasını yaşıyor fikri olan var mı? yoksa beni kıskanıyorlar mı acaba? napsaydım işimi kurmayıp senelerce patronlara 2-3 bin liraya köle mi olsaydım? 3-4 sene vakit kaybettim ama buna değdi ömrüm boyu rahat etcem inşallah. bu arada yaşım 30

Güncellemeler:
güncel
günc

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...