Tuvalet taşlarının beyaz olma saçmalığı?

dusundumde tuvalet taşları neden beyaz diye ulan çok saçma sıçıyoruz işiyoruz sararıyo bok suyla gidince izi çok belli oluyo falan neden siyah değil o zaman daha iyi olurdu galiba değilmi burdan yetkili kişilere sesleniyorum tuvalet taşları siyah yapmaya gayret edin 😂

Güncellemeler:
Hha
Ha bide eklemeden geçemiz m babamın tuvalette sigara içerken tuvalet taşına atıyo o beyaz yuvarlak deliğin plastik kısmı hep sararmış bide yanmış azcık çirkin duruyo onlarada el atın toplumca sorunlarımızdan 😂

0|1
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• sıçıyoruz nedir lan. :D böyle kız kaldı mı olum. gel lan sarılak. ne kadar da içten bir paylaşım yapmış be helal.

1|0
    0|0
    • İkinci okuyuşumda komik olduğunu anladım 😂😂 cidden sorun ama bu lütfen 😂

• Sıçılan kısıma daha önce kazara olsa bile basmadım 😂 bu devrim başlasın artık sana güveniyorum dostum 😂

• alaturka üreten bir tanıdığım olsa mersindeki her alaturka veya diğerleri aklıma gelmedi işte onları koyu gri yapmalarını söylerdim de öyle bir şey olmadığı için maalesef. :) beyaza devam dostum.

En İyi Kız Görüşü

• zevkine kalmis kimi de siyah siyah olursa yerdeki sicrattigin cisi goremezsin üstüne basarsin iyyyy

1|0
    0|0
    • Sıçılan yere daha önce bunca sıçmışlık tecrubelerime dayanaraktan soyluyorum hiç basmadım kazara bile olmadı yani 😐

• Bi'şey olmaz bikerede bok yolına gitsinler kazadır sonuçta 😂

• öyyğğ Sağol ya 😂😂

Erkekler Ne Diyor 11

• evinde hijyen istiyorsan beyaz olmalı elbette ama yaptığım taşta kalsın diyorsan evi pok götürsün diyorsan ozaman başka :P

1|1
    0|0
    • Yoo yıkanırsa gorunur pislik yine yıkıyosan temizlemek için ama her sıçtığında yıkamıyonki 😂

• Biz her zıçtığımızda yıkıyoruz daha temiz oluyorki :P

• Pis olduğu belli olsun temizlensjn diye beyaz yapılıyor. Sen temizliğe uğraşmamak için kolaylık mi ariyosun pis pasaklı lanet

1|0
    0|0
    • Ohaa sadece goruntu kirliliğini engellemek içindi yoksa beyaza yapılan siyahada aynı fikkatle yapılcak mantık fakiri 😂

• İşte misafirliktede mesela ben yıkamıyorum ama beyaz olduğundan diken üzerinde sıçıyomuş gibi hissediyorum beyaz ya hani tergin oluyorum sıçarken bile rahat yok 😂

• Oo her misafir sicsin biz temizleyelim yok ya

• Daha iyi temizlensin diye

1|0
    0|0
    • Ne alaka siyaha yapılan da beyaza yapılan temizlikte aynı olcak sadece her sıçanın ardından temizlenmediğinden diyorum

• Beyaz en çabuk kirlenen renktir. Kirleri daha net gösterir. Siyahta kir kaldı mı kalmadı mı emin olamazsın

• İşte bu güzel 😂

• B*ku Taştan Ayırt Etmek İçin...

1|0
    0|0
  • Yoo bizde mavii

1|0
    0|0
  • Bu dert seni öldürür

1|0
    0|0
  • HAhaha bizimkiler siyah xD

1|0
    0|0
  • Pisligi gösteriyor ki temizlesinler diye , mikrop nan o siyah olsa 6 aydan 6 aya temizlerdi millet pasakli

0|0
    0|0
    • Ne alaka yani temizlenince dikkat ediyo temizlenmiyo her dakikada ondan bahsediyorum

• Değişik bir kafa cok ciddiyim

1|0
    0|0
    • Naapim yaa 😂

• Ahahhaah senin kafanında benden farkı olduğunu düşünmüyorum 😂

• Fotoma bak orda normal bir bakış var mı kafası kendinden bile güzel modundayım 😂

• sarı lila kırmızı ve farklı renklı olanlarıda var

1|0
    0|0
    • İşte bizde o yok sorun orda 😂

• Kakamla bazen gülen surat smile falan yapmaya çalışıyorum şişimle yazı falan yazıyorum 😂 ahahs

• sendede ne * göt varmış be bunşa ressama yazık oldu desene

Kızlar Ne Diyor 7

• Bizimki beyaz değil, yavru ağzı gibi bir renk :D

1|0
    0|0
  • Mikrobun e az uredigi renk

1|0
    0|0
  • O zaman da nereye ne bulaşmış göremezdin nasıl temizlicen? Beyaz iyi

1|0
    0|0
  • Çok mühim bir noktaya değindin, gerçekten.

2|0
    0|0
  • bizimkiler pembe. annem evde sigara içenin ciğeri düşsün perdeleri daha yeni yıkadım diye kapıya kağıt astığı günden beri içenler balkonda yaz kış demeden gerek sıcaktan erirken gerek soğuktan dötü donarken içiyolar.

0|0
    0|0
  • İsteyen istediği rengi yaptırabilir.

0|0
    0|0
  • Siyah olsa kimse temiz birakmaz cunku. Pis yerleri belli olsun diye

1|0
    0|0
Yükleniyor...