Bu arkadasla konusulurmu?

kisa yaziyim sikmasin;
7 yillik dostumla sevgilisi gorusmemizi istemedigi icin küstük. Şu an babasi kanser ve agir hasta bana ihtiyaci var dayanamayip affettim zor durumda. sevgilisi hala gorusmemiz istemiyor o ne beni ne onu silebiliyor. onunla daha 1 yillik sevgili ve benim icin onu silip atamiyor zoruma gidiyor ne yapiyim konusmayi kesiyimi

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ona lanetler okumalısın. Yerinde olsam evine girer ampulüne şırıngayla benzin enjekte ederim. Işıkları açınca... Boooom!!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle gecmis olsun o arkadasa. Konuya gelecek olursak benimde basima geldi boyle bir olay ama hastalik falan yoktu tabi. 16 senelik bir dostum vardi kardesim yok kardes gibiydik diyebilirim. Fakat sevgilisi yuzunden ayni sekilde gorusmeyi kestik. Sonra ayrilinca onlar yine benim omzumda agladi. Olur dedim hatadir yapar insan dedim. Aradan dort sene gecti beni tamamen sildi hemde ben hic bisey yapmamisken ve evlendi gitti daha da aramiyor yazmiyor yok hic bisey. Demem o ki birine cok fazla deger verme. Istedigi kadar hasta olsun veya baska bisey. Sen saygini goster konus teselli ver ama fazlasi her insanda kiymetsizlik yaratiyor.

0|0
    0|0
    • haklisin cok sagol aradigim cebap buydu belkide

• Sakin kendini kullandirtma :) bak su dunyada her insan bir yere kadar. Iki gunden oda evlenince senin agzina degil esinin agzina bakacak arkadasin. Ben bunu gec anladim :) bizlerde oyle olmaliyiz herkesten once kendine deger vermelisin mesela. Tabi bu sure zarfinda patavatsizlik saygisizlik bencillik icine girmemeli. Umarim anlatabilmisimdir :)

• anlattin cok sagol

Erkekler Ne Diyor 3

• madem kız seni bırakmak istemiyor ve sevgilisi seninle konuşmanı istemiyor, o sevgili art niyetlidir bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Konuşma

0|0
    0|0
  • kes tabi

0|0
    0|0
    • ama zor durumda

• benim omzumda agliyor benim yanimda gulebiliyor babasinin durumunu benim yanimda bir nebze unutuyor. babasinin hemşiresiyim ayrica

• yinede konuşmayı kes
      babasını gene gör
      zaten yakında pişman olur merak etme

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı durumu yaşadım 6 aylık sevgilisini tercih etti bende açıkca konuştum bunu yaptığın için senden dost olmaz yanılmışım dedim yolladım bunu yap inan daha rahat hissedersin 😌

0|0
    0|0
    • yaptim kustuk 1 yil konusmadik sonra bu sorunlari cikti dayanamadim elinden tuttum

• bu zamana kadar hic verdigim degeri alamadim zaten aliskinim ben yinede uzemem kimseyi salagim ben 😢

• Ayy kuzum yaa aynı ben onları düzelttim kendilerine geldiler sonra ben yine mutsuz 😧

• Sen yine zor anında insanlık yapıp yanında ol ama asla eskisi gibi olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...