Nasılsınız güzel insanlar?

Napıyorsunuz nasılsınız?
Ben biraz üzgünüm, kırıldım sanki. Siz nasıl hissediyorsunuz? Var mı bir gelişme?

Güncellemeler:
Gelin böyle. Varsa bir derdiniz anlatın içinizi falan dökersiniz. Sizin yerinize ağlayabilirim de. :/

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beni bırah, neyin var güzel insan?

1|0
    0|0
    • Ooof be iyi yürekli şirine, sevdiğim bir arkadaşımla tartıştım ve o kadar küçük bir konu ki. Baya kırdı.

• Zaten kavga esnasında, tartışma esnasında, bir sinirle istemeden kırarız birbirimizi.. Sonra düzeliyor. Hadi öptüm seni, iyi akşamlar.😚

• Öptüm çok teşekkür ederim, iyi akşamlar <3

Erkekler Ne Diyor 23

• Bomba gibiyim.

1|0
    0|0
  • Zaten kız milleti nasılsınız diye sorduğunda kesinlikle altından bir şeyler çıkıyor.
    Neyse.
    Kötüyüm çünkü hala parayı bulamadım çünkü hala işlerimi yoluna sokamadım diğer insanlar gibi bir türlü doğru düzgün yolu bulamadım. Çünkü artık inancım yok. Anlıyacağın çok kötüyüm çok.

1|0
    0|0
  • Teşekkürler. Sen hep kırgın ve hep Üzgünsün. Soruyu soran Mutsuzsa fazla bir şey yazılmaz. almanca ve Fransızca çalışıyordun dün
    Bugun de başka bir aktivite yapabilirsin. boş boş durmak bu sitede zaman. geçirmek Seni mutlu etmeye yetermi?

1|0
    0|0
    • Sanaldan bile olsa yapımı tanıyan insanları görmek ne hoş. Bugün bir şey yapmak istemiyorum, ağlayasım var. Oyalanacak bir şey aradım ama bulamadım, napsam diye düşünüyorum. Nefes alamıyormuş gibi hissettim bir an.

• Dinleme fırsatın yoksa yarın da olabilir. Seveceğinı düşünüyorum o yüzden söylemiştim.

• İyiyim, neden üzüldün?

1|0
    0|0
  • Gripin- Baba Meslegi dinliyorum
    İyilik teşekkürler :D

1|0
    0|0
    • Zaten hüzünlü bir yüze sahipsin ne oldu da ağlamaklı oldun kardeş

• Sevdiğin çiçek milyonlarca yıldızdan yalnız birinde bile bulunsa, yıldızlara bakmak mutluluğunun için yeterlidir, bir yerden aklımda kalmış o yüzden yazdım

• Güzel sözmüş teşekkür ederim..

• Aynı be ya :)

1|0
    0|0
  • Bunaldim yoruldum ama umrumda degil nefes aliyorum

1|0
    0|0
  • ilk defa birini çok istdm olmadı onun dışında iyiyim ;)

1|0
    0|0
  • Ölümün bile erişemediği diyarların maviye boyanmış adamıyım...

1|0
    0|0
  • Neden kırıldın? Tatilde kopuyoruz biz :)

1|0
    0|0
  • viski var çikolata var

1|0
    0|0
  • Almanya'ya ilk kez gelmiş masum köylü gibiyim. Kime ne sorsam, beni anlamayacak susuyorum.

1|0
    0|0
  • İyiyiz

1|0
    0|0
  • iyi gibi , lol oynuyorum başlıycak şimdi ne yapayım.

1|0
    0|0
  • Ben birşey hissetmiyorum

1|0
    0|0
  • Standart ya iş güç, kameralı helikopterin peşinde koşup kısa film çekiyoruz filan :)

1|0
    0|0
  • İşten geldim tv karşında uzanıyorm :)

1|0
    0|0
  • Senin beklediğin gelişmeler var belli ki :)

0|0
    0|0
  • evet bir gelişme var ama benden duymuş olma. sitede bir arkadaşın koltuk altında mercimek büyüklüğün de beze çıkmış.

0|0
    0|0
  • hayırdır neden üzgün ve kırgınsın

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Her şeyden var azıcık içimde

1|0
    0|0
  • Uyumak üzereyim.. Nedense kendimi bugün ekstra yalnız hissediyorum.. Hayattaki tek gerçeğin ölüm olduğunu hatırlarsak insanın bişey yapasi gelmiyor..

1|0
    0|0
    • Benim de aklıma geldi durduk yerde ölüm az önce. Genel olarak yalnızım ama bugün daha bir ağır bastı sanki.

• İyi gibi

1|0
    0|0
  • aynı bea

1|0
    0|0
  • Valla bende Üzgünüm ya

1|0
    0|0
  • Barbat hissetmek. 😒😒😒

1|0
    0|0
  • Nasıl olsun işte aynı bea.

1|0
    0|0
  • Kötü

1|0
    0|0
  • Alhamdulillah cok iyim. Allah hepimize iyilik versin. Amin.

1|0
    0|0
  • Her zamanki gibi

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...