Sizce normal mi 30 yaşında olduğunu hayal etmem?

Sözlümü çok seviyorum. Yanlış anlaşılmasın yani. Kendisiyle aramdaki yaş farkı 2. Ben 20 yaşındayım, o 22 yaşında. Gerçekten olgun, aklı başında bir insan ama bazen keşke 28-30 yaşında olsaydı dediğim oluyor. O zaman yaşın getirdiği farklı bir olgunluk olurdu. Daha çok abi muamelesi görürdüm. Abim olmadığı için midir bilmem bir eksiklik hissediyorum sanki. Sizce normal mi 30 yaşında olduğunu hayal etmem?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• 22 yaşındaki adamın 30 yaşındaki halini nasıl hayal edebiliyorsun anlamadım.

0|0
    0|0
  • Boyle şeyler kişiye gore değişir senin için normal bence.
    Kafaya takıcak bir şey olmasa gerek.
    Birde ben iş hatatından biliyorum yaşıtım biri ile iş yaptığımızda bende o da dominant olmaya calılıyor ve bazen işer zorlaşıyor.
    ama yaşca gücüğüm olduğunda abi tamam yapıyorum diyor bir bakmışım işler ne kolaymış :)
    seninde aynı yaşlarda bir sevgilin olduğu için biraz işin zor ama büyüğün olsaydı kendini ona daha rahat teslim ederdin bence.

0|0
    0|0
    • Aslında o baskın karakterli, ben çekingenim. Zaten hep söylüyorum beni yönet, baskın ol diye. Onun gücünü hissetmek çok hoş yani...

• Teşekkür ederim yardım etmek istemem bile beni mutlu etti ama buradan anlatabileceğim bir şey değil sağol :)))

• sevgilin mi yoksa olmayan abi özlemin mi onu çöz aklında

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum aslında hem abi hem sevgili gibi sevmek istiyorum sanki. Yani bir baskı hissetmek istiyorum. Kölelik psikolojisi midir nedir :/

• Yok ben her anlamda öyle görmek istiyorum. Yani yaşının benden büyük olduğu belli olsun, baskın olsun

• abi olarak değilde baskın olsun
      oyuraklı olsunü
      sana sahip çıksın
      çıvımasın
      haklısın
      ama abi olarak değil koca olarak

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...