Merhaba arkadaşlar benim konumla ilgili yazılanları okudum daha önce böyle yerlere bisey yazmadim ama bu konuyu hicbir arkadasima anlatamadim anneme hicbir konuda güvenmesem bu konuda güvenirdim oda güvenimi sarsinca arkadasa falan güvenemedim birilerinin yardimina ihtiyacim var Şu an hangi duygu icinde olacagimi bilemiyorum yasayan bilir yasamayan duygularimi yadirgayabilir belki. annem Şu an odada yine o adamla konusuyor artik yüzüme bile bakmiyor babamim isleri iyi degil annem artik eskisi kadar para harcayamadigi icin mi böyle yapiyor bilmiyorum ama babami cok seviyordu o yüzden beklemezdim adami nerden tanidigini bilmiyorum farkli sehirlerdeyiz ama adam evli ve iki cocugu oldugunu bile bile iliskini devam ettirebiliyor hemde aralarinda 14 yas var annemden kucuk. annem bu ara facebookta cok geziniyordu bende sifresini bildigim icin girdim keske girmeseydim. basindan bu ve buna benzer bisey gecen varsa Allah rizasi icin ciddiyetle yardim etsin burasi tek carem daha 18 yasindayim psikolojim alt üst oldu cok caresizim böyle bisey yapmazdim böyle bisey basima gelmese

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...