Merhaba arkadaşlar benim konumla ilgili yazılanları okudum daha önce böyle yerlere bisey yazmadim ama bu konuyu hicbir arkadasima anlatamadim anneme hicbir konuda güvenmesem bu konuda güvenirdim oda güvenimi sarsinca arkadasa falan güvenemedim birilerinin yardimina ihtiyacim var Şu an hangi duygu icinde olacagimi bilemiyorum yasayan bilir yasamayan duygularimi yadirgayabilir belki. annem Şu an odada yine o adamla konusuyor artik yüzüme bile bakmiyor babamim isleri iyi degil annem artik eskisi kadar para harcayamadigi icin mi böyle yapiyor bilmiyorum ama babami cok seviyordu o yüzden beklemezdim adami nerden tanidigini bilmiyorum farkli sehirlerdeyiz ama adam evli ve iki cocugu oldugunu bile bile iliskini devam ettirebiliyor hemde aralarinda 14 yas var annemden kucuk. annem bu ara facebookta cok geziniyordu bende sifresini bildigim icin girdim keske girmeseydim. basindan bu ve buna benzer bisey gecen varsa Allah rizasi icin ciddiyetle yardim etsin burasi tek carem daha 18 yasindayim psikolojim alt üst oldu cok caresizim böyle bisey yapmazdim böyle bisey basima gelmese

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok zor bir durum. Bu tarz bir şy yaşamadım. O yüzden nasıl hissettiğini empati kurmaya çalışsam da, tam anlamıyla başaramam. Ama bence annenle konuş. Neden böyle yapıyo, babanla ne sorunu var da başkasıyla görüşüyor. Belki annen gaflete düşmüş de olabilir. Hemen de dışlamamak lazım. Ama çok adice bir şy gerçekten. Lakin sen içinde tuttukça hem sana zarar, hem de annen gaflete düşmüşse uyanmasına da engel olmuş olursun. Sen belki bu konuda konuşup, tepkini koyarsan iş daha da ilerlemeden biter.

0|0
    0|0
    • Emin olmaya calisiyordum anneme konduramadim ama az önce yine bir mesaj gördüm artik eminim ama icimde tutmak iyi gibi geliyo nasil yapilir konusulur bilemiyorum ki ama babamla sorunlarida yok en cok bu yakiyor canimi babamla canimli cicimli konusuyor baskasini seviyosa yine sevsin ama oynamasin yalan söylemesin

• Haklısın. Konuşulsa nasıl konuşulur, zor olsa gerek. Yapmacıklıkları, insanların yalanlarını görünce daha çok dokunur insana. Bence babanın öğrenmemesi gerekli ama durum bu kadar kesinse, annenle cidden konuşmalısın. Sanki bu tersmiş gibi gelse de, bence doğru olan bu. Direkt anne babamı aldatıyo musun modunda değil, belki mesajlar gördüm nereden taniyosun bu adamı ne konuşuyosunuz bu kadar falan diye konuyu açabilirsin. Tabi konuyu açman ya annenin kendine gelmesini sağlar ya da sana yakalanınca gizliliği artırır ve konuşmaya devam eder. Pek kestiremiyorum.

• Eğer annen gerçekten böyle bişy yapıyosa ve babanın yüzüne gülüyosa çok mide bulandırıcı bir durum. Senin de eyvallah deyip göz yumman bence yanlış. Belkide ben fazla gerçeğin acısı daha iyidir triplerindeyim ama annene göz yummaya karar vermeden evvel kendini babanın yerine koy ve böyle bişey yaşasaydın evladının ne yapması daha iyi olurdu evin mutluluğu için buny bir düşü

• Gaziantepte benim konuştuğum bir kız vardı, daha doğrusu kadınmış sonradan evli olduğunu öğrendim eşinide buldum, ve mesaj attım karına sahip çık diye ama meseleden bahsetmedim, sonra engelledim o günden beridir o bayanı bir daha ne facede ne inste ne se wpde hiç görmedim hepsi kapalı :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...