Yardım edin nolur bana?

Artık dayanamıyorum aklıma sıcıyım ki onunla nişanlandığım için o kadar pişmanım kı yemin ederim ölmek için dua ediyorum nişanı atamıyorum bazen o kadar iyi ki düzeldi diyorum ama yok adam değilmiş annemle birlikte düğüne gitmek için izin aldım yok Dedi güzelce rica ettim gitmek için lütfen gidip göriyim bizimde olucak dedim bana surtk or.. Fai.. e Dedi git erkeklere Dedi senin namsın yok Dedi ama annen gidiyo beraber gidicektik dedim o gider sen gidemezsin diye küfürler etti sonra çıktı evinden beni dövmeye geldi kapıya kapıyı teyzem açınca bir bok yapamadım ama ben artık dayanamıyorum aileme bir şey diyemiyorum ayrılamıyorum da bana yardım edin

0|1
43

En İyi Erkek Görüşü

• neden ayrılamıyorsun yahu? bu yaptıklarını kaydet bir şekilde ailenin önüne sun bakalım ayrılıyormusun ayrılamıyormusun?

0|0
    0|0
    • Aramızda geçen şeyler var Ondsn dolayı ayrılamıyorum

• Var izmirde amcam var Nasıl gidicem arkadamdan beler derler dürtük geziyosun

• telefonunu değiştir. ve ailene söyle çek git.. kimse bilmesin nereye gittiğini

En İyi Kız Görüşü

• Ya nedemek ayrılamıyorum gidiceksin önce durumu güzelce ailene izah edicek onlarında desteğini aldınmı basıcaksın tekmeyi aklını başına al kızım yarın seni doğduğuna pişman eder bu şerefsiz vakit daha erkenken göndermeye bak şunlara bak ya resmen analarının karnından kadınlara dünyayı zehir etmek için çıkıyolar insanlık yoksunu beyinsizler

0|2
    0|0
    • Çok zor durumdayım ayrılamıyorum Beynim yok oldu artık teyzem açmasaydı kapıyı dövücekti beni

• Oda kork istiyo işte korkki çıkmasın sesin konuşama izin verme buna ya sen kendini yeterşnce savunursan kimseye ihtiyacın kalmaz

• Bununla evlenme; hayat kararır...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ölmek için dua etmeyin, ölmeyi istemeyin; evet, gerekli ancak başka bir şey isteyin. Bir saniye bile durmam ki böyle biriyle, baskıcı aileme de "Küfretti" derim. Gerçi, baskıcı aile daha beter ya... :( Geçmiş olsun. Hep bu anne babalar, var ya...

0|0
    0|0
    • Ailemin suçu yokki ben böyle bir insan olduğunu bilseydim nişanlamazdım

• Ailenizin suçu yoksa onlarla paylaşın veya teyzenizle. Olayı tam anlamadım. Yani teyzeniz kapıyı açınca, dayak yemek zorunda mı kaldınız? Zorla olan bir evlilik mi?

• Hayır teyzem açtı kapıyı eğer o açmasaydı ben açsaydım beni dövücekti dövmek için geldi kapıyı ben açarım diye düşündü

• Ailene anlatsana durumu ve sakın evlenme hayatın çok kötü olur

0|0
    0|0
    • Gerçekten ölmek istiyorum

• Babasıyla konuşmak istiyorum ama onunda annesi rahatsız o yüzden çekiniyorum

• Ondan sanane? Hayatın kararacak burda git yüzlerine söyle herşeyi kendini düşünsene.

Kızlar Ne Diyor 3

• Keko beyinli nisanlin

0|0
    0|0
  • Sacmalama kalan hayatini mahvedersin ailenle paylas ayril ondan

0|0
    0|0
  • Cok kotu bir durum

0|0
    0|0
    • Hemde Nasıl kötü çok çaresizim

• Bence ailenle paylas onlar sana bir yol