Çocuklarınızın hayatına müdahale eder miydiniz?

babasınız ve bütün çocuklarınızı evlendirdiniz
geleceklerine dair planlarına balta vuruyorsunuz
herşeylerine karışıyorsunuz
çocuklarım bana muhtaç olsun
benim yanım da otursun istiyorsunuz
BÖYLE HAYAT MUTLULUK VERİRMİ

0|1
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Hayır etmem. Benim tek görevim onlara hayatlarında rehberlik etmek ve yanlarında olmak, hayatlarıyla ilgili kararları kendileri vermeli.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Böylesi hayat, ebeveynlere kısmi mutluluk verir, evlatları da ümitsizliğe ve sinir hastalıklarına verir... Çok güzel söylemişsiniz, benimkiler geleceğime balta vuruyorlar; ya asıl kafası çalışan benim yüzlerce insanın arasından, neden "Okuturum ama okumak istemiyorsun" deyip de "Okursan bunları yapacaksın" diyorlar? Adamın, kadının sesinden haz etmiyordum bir ara cidden... Sorun değil, sevmeleri gerekmiyor yani, sevmemelerine karşı değilim. Nereden mi sevilmediğim sonucuna ulaştım? Gurur meselesi olsaydı etraftakilerine, işkence ederlerdi ki ettiler; küçücük çocuğu havasız havuz kalıplarında psikolojik ve fiziki şiddet çok değerliydi etraftikelerine gösterdiği "Ben/biz metanetliyiz cakası"... Yerin dibine batsın kendini sevdirmesi, bak, sevilmeyi istiyor ancak severek değil. :) Hayat kadınları ile düşüp kalkmak ile bu yaptığının arasında ne fark kaldı!

0|0
    0|0
  • Ederdim tabi. Terbiyeyi aile verir. Ortalıkta doğru dürüst aile birey yoksa çocuk ya küfürbaz tecavüzcü olur, ya da topluma yararsız bir varlık

0|0
    0|0
  • vermez onlarında tercihleri seçimleri olmalı, tek başına kuracağı hayatları olacaktır benim yapmam gereken tek şey destek olmak olacaktır. .

0|0
    0|0
  • Müdahale etmem çünkü bana müdahale eden olmadı özgür yetiştim hep hayallerimin peşinden gittim ve hala gidiyorum

0|0
    0|0
  • Bence pisikopatlık dediklerin...

Onları kendi ayakları üzerinde durabilecek şekilde yetiştirirdim. Her ne olursa olsun arkalarında olduğumu bilirler ve hayata karşı daha başarılı olurlardı...

0|0
    0|0
  • Büyüyene kadar gereken yerlerde müdahale ederim.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır müdahale etmem ama doğru karar veremiyor sa ona yardimci olmak babinda müdahale ederim

0|0
    0|0
  • Ederiz

0|0
    0|0
  • Bu düşünce tam bir geri kafalı düşüncesi bence

0|0
    0|0
  • alakasız
    öyle düşünen baba yok gibi bişiydir
    cocugunu kendi aprcası gibi görüp zarar görmemesi icin koruyan hayata hazırlayan ve onu düzgün yetiştirmek icin elnden geleni yapmak onların isi.
    taa ki emin olana kadar ki hala aklı sende olur
    sonucta parcasısın.
    ama bunu evlatlar anlamaz

0|0
    0|0
  • Müdahale ederdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gerekli yerde müdahale ederim ama onu mutsuz edecek derecede kısıtlamam 😂😂😂

1|0
    0|1
  • Ben evlatlarim bana muhtac olsun diye degil dogru secimler yapmalari icin onlarla arkafas gibi olurum ki gelip bana anlatsinlar benden gizli birsey yapmasinlar bende ona gore yonlendirim

1|0
    0|0
  • Benim ailemi anlattın sanki yukarıda , böyle yaparak bizi kaybediyorlar. .

1|0
    0|0
  • Bir yere kadar etmem.

0|0
    0|0
  • Ederim tabii müdahale her şeyine

0|0
    0|0
  • Ederim edicem de

0|0
    0|0
  • Kendi fikirlerinide göz önünde bulundurularak müdahale ederim