Atatürk hakkında ne diyorsunuz?

Atatürk hakkında ne diyorsunuz?
Kimisi diktatör diyor kimisi ulu kimi dindar kimi dinsizkimi önder kimisi ülkücü bana gerçek atatürkü anlatır mısınız?
Tarafsızca ama.

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Bir çok şey söylüyorlar. Ağzı olan konuşuyor. Kimse değiştiremeyeceği gerceklerden bahsetmiyor. Rahatça yaşadığımız bu vatanı O'na borçluyuz. Sırf kendi standartlarına uydurmak, kiliflara sokmak için böyle büyük bir insanın yaptıkları hep göz ardı kalıyor, kıymeti bilinmiyor. Yazık, cok yazik...

0|0
    0|0
    • diktatör diyorlar

• tek oparti kurup tek yöneticisi olan birine başka nedir?

• Tek parti yoktu. Tarihi biraz arastirin lutfen. Cok partili hayat icin cok caba gostermis birisidir.

En İyi Erkek Görüşü

• Ateist diktatör. Bu ülkenin başına gelen iyi şeylerden biri. Diktatör olması kaçınılmaz, Osmanlı'da zaten demokrasi yoktu, bir süre meşrutiyede geçildi ama asla demokrasi adam akıllı çalışmadı. Meşrutiyette bile hileler yapıldı. Demokrasinin oturmadığı bir sırada zaten adil seçimler yapılamazdı, halk birbirine düşer ülke kalkınmazdı. Atatürk belki demokratik bir çizgi izlemedi ama yaptığı devrimler sayesinde demokrasiyi bu ülkeye kazandırdı, diğer bir çok kazandırdıkları gibi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Atatürk benim gözümde dünyadaki nadir liderlerden bir tanesi. Kurtarıcı bir insan: onu ilahlaştırmak saçma zaten. Ne demişler Allaha şükür, Atatürke teşekkür edeceksin 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Lider. Mahalle mektebinden basladii egitim hayatinda kurani kerimi ogrenmis ve cok iyi bilirmis. Dinsiz diyenlere karsi bir cok kanitim var o konuya girmek istemiyorum. Kendisine mutesekkirim ve icimden bir parcaymiscasina seviyorum. Benim senin gibi insan. Vasifi gorevini en iyi sekilde yerine getirip bize bir gelecek emanet etmekti. Ruhu sad olsun !

0|0
    0|0
  • Sevmeselerde saygi duyulmasi gerekilen kisidr

0|0
    0|0
  • Ben onun bıraktığı yerde eserin inşallah koruyabilmeyi dilerim kendime ve sizleri emanete ihanet edenlere inat

0|0
    0|0
  • Manevi babam.

0|0
    0|0
  • Ben tamamen objektif birisiyimdir adam gerçekten iyi şeyler yaptı ama ben siyasetle ilgili hiçbir şeyi sevmiyorum bu yüzden sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Gormeden birini ancak bu kadar sevebilirdim.

0|0
    0|0
    • diktatör tek yönetici diyorlar

• Keske simdi oyle bir dikdator olsa da butun sorunlar hallolsa. Dikdator oldugunu kabul etmiyorum ama olsa cok iyi olurdu.

• avrupa diktatör diyor

• Ülkemizin tek başkomutanı ulu önder ATATÜRK

0|0
    0|0
  • Dünyadaki en saygın insan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• atatürk devrimciligin sembolüdür gericilege karşı bir tepkidir. Bu degerleri itibariyle çok severim. Cumhuriyet dönemi yaptıkları kolay şeyler degil. ama onun askeri yönlerini çok sevmem dersimckatliamı gibi olaylar da olmuştur zamanda kendisinin talimatlarıyla ve bende dersimliyim

0|0
    0|0
  • Doğruları kadar yanlışlarıda var.

0|1
    0|0
  • Atatürk tek gerçek süper kahramandır

0|1
    0|0
  • Adam.

0|0
    0|0
  • Hay atanıza

0|0
    1|0
  • Askeri dehasına hayranım. Ama insani yönden sevmem. İnsan kendi halkını bombalatır mı :S

0|1
    0|0
  • iyi şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...