Haha bu kızlar çok komik lan?

Iki fake resim kullandim biri yakisikli biri cirkin erkek. Ama anlayamaz kolay kolay kimse neyse. Özelden bel alti muhabbet yaptim cirkin tipli olana sapik abaza dediniz. Yakisikli olani koydugum zaman muhabbete devam ettiler. Cok zorlasam verecekler nerdeyse. Neden boylesiniz kizlar isinize gelince erkekler sempatik istekli oluyoruz tip iyi degilse abaza. Sizin karakteriniz bu kadar iste. Oyuzden hep bir obje olarak goruluceksiniz😊Ne dersiniz bu test icin?

0|3
22|3

En İyi Kız Görüşü

• Sizdeki memepopo250gram üçlemesi gibi bizim cinsiyette de abaza oluyor bazen...

0|0
    0|0
    • sizinde kasli20cmgenisomuzlu uclemesi gibi

• Zihniyetiniz karakter arayisinda degil diyorum kafatasi 250 gram olan cinsiyet

• Gizli knk senin yaş kaç?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben her sekilde kabul etmezdim kendini bir sey sanmamalisin her sey gecici but sana karsilik vermis kendini bilmez sey olan kizlar icin de gecerli kizlar

0|0
    0|0
  • Her kızı bu şekilde genelleyemezsin iki kızı deneyip.

1|0
    0|0
  • Hahahaha helal sana! Peki merak ettiğim şey çirkin profilde kullandığın foto sana mı aitti?

0|0
    0|0
  • Sallaa gitsin

0|0
    0|0
  • Eee cirkin tipli bir kız sana yazsa takmazsın , güzel kız yazsa takarsın. Karsındakiyle bir bağın olmayınca istediginle konuşursun. İstediğin kadar obje olarak gör yine en zayıf noktanız 😀😀😀

0|0
    0|0
    • kardes biz ne oldugumuzu kabl edyrs sizin gibi saf masum ayaklarina yatmiyoruz asil abaza olan sizlersnz

• İşte bu laflar cok boş laflar canım 😀😀😂

• Ya canım benim erkekler aptaldır aptal 😂😂 ben senin soruna cevap veriyorum. Sorun erkekleri tanımam mı , aralarındaki muhabbet mi. Ssadece bos muhabbet beyin yok cunku 😂😂😁

• Kızlar daha abaza.

0|0
    1|0
  • Kim kızdırdı bunu 😑

0|0
    0|0
    • Bu arada ne zirvalarsan zirvala bildirimi kapatıyorum kendi kendine konuşma salak salak tavsiyem 😏

• 😊 ucuz kızlar için iyi bir test olmuş ama genelleme yapmanız doğru değil.

0|0
    0|0
  • Ne yani siz çirkin kızla güzel kıza aynı mı davranıyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Cinsiyetle alakasi yok cogumuz öyleyiz

0|0
    0|0
  • bana yapmayın yeaa öyle şeyler:))

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasan

0|0
    0|0
  • Saçma aynı şeyi bir erkek de denesen çirkin kız güzel kız diye çirkin diye kıza cevap bile vermeyebilir güzel kiza zaten erkekler kendisi yazar. Bundan dolayı bunu kız erkek olarak ayirmamak lazım dış görünüşe herkes dikkat ediyor çünkü

1|0
    0|0
  • Genelleme yapıyosun şimdi

0|0
    0|0
  • Doğru olabilir kimisi dediğin gibidir de genelleme yapman olmamış be üzdün

0|0
    0|0
  • İşşiz özürlü seni kimse bakmıyor mu sana bamya? :Dhdhdhdh Bence o cirkin yere kendi fotonu koymaliydin ahahahhaha killi igrenc yag tulumu dhdhdh

0|0
    0|0
  • Mirza eger sen sen òldün

0|0
    0|0
  • bu testi güzel ve cirkin kizla yap bakalim sonuc belli :))

0|0
    0|0
  • Insanlar boyle
    Bu yasta bu zeka😂
    Kim tipine gore muamele yapmaz ki millet keriz mi

0|0
    0|0
    • Sana ne milletin bir yerlerinde iliskisinden ne koydu sana boyle anlat evladim acilirsin

• Genelleme yapmamalisin ben olsam ikisinide reddederdim hatta cevap vermezdim sanaldan gorup birisiyle konusmak aptallik tip var da bakalim katil midir hastalikli midir nedir?

0|0
    0|0
    • disardada bu boyle yalniz

• Derdi tasasi seks olan basit kizlara gore bir durum bu yine soyluyorum genelleme yapmamalisin

• Napalim sizin gibi onumuze gelene yazmiyoruz en azindan belli bir kalite kontrol var

1|0
    0|0
    • Bu zaten belli bisey değilmi, siz veremiceginize gore :)

• Ne alaka simdi, sorunun amacindan ciktin..

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben çirkinim hiç yuz vermiyorum:) meme tutmak benimde hakkim

0|0
    1|0
  • olay bu hacı vermeyen kız yoktur almayan erkek vardır

0|0
    1|0
Yükleniyor...