Neden sanal alemde mantıklı konuşan bir Allah'ın kulunu bulmak bu kadar zor?

Bilhassa KızlarSoruyor'da başıma geliyor. Ve bazı sitelerde de görmüyor değilim.

Ya adamakilli bir şey soruyorum , saçma sapan tonlarca yanıt. Halbuki mecbur kalmasam, yardımınıza ihtiyacım olmasa sormam değil mi?

Çoğunluk cinsellikten ve bel altından vurma peşinde. Kusura kalmayın ama abazan abazan yanıtlar.

Ya arkadaş nedir derdiniz? Bu siteyi geyik yapmak için kullananlar kadar normal amaçlarla da kullananlar var!

Edit / Not : Hemen savunmaya geçenler , vay halinize. Kendinize bir öz eleştiri yapmayı öğrenin önce.
Bir de Allah rızası için geyik yaacaksaniz hiç yazmayın mantıklı ve gerçekten yardım isteyen soruların altına!!! Saçma soruların cevap kısımları sizleri bekler.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben troll amaçlı cevap hiç yazmasam da, bazısı hakediyo ve trolleyenler olunca seviniyorum. Ama dediğin gibi ciddi soruları dalgaya alanlara da kıl oluyorum. Üşnmiyolar aşağılıyolar üstelik. Bu cevap veren trollerin diğer versiyonu da, cevabı beğenmeyen troller. Soru soruyor, ciddi olarak fikrimi beyan ediyorum, karşımdakinin düşüncesine aykırı ya da duymak işine gelmediği için ana bacı küfür yiyorum. Her türlüsüne de alıştım ama artık.

1|0
    0|0
  • Haklısın hemde çok haklısın ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • Sanal alemde gezinen insanlarin bir kismi cinsellik diger kismi geyik yapiyor atom parcslayanini gormedim henüz

1|0
    0|0
  • kanko işine yaramıyorsa hesabını silip gidebilirsin

1|0
    0|0
    • Ya derdimi anlamadın sanırım.
      Sitede gayet iyi insanlar da var. Gayet bana faydali olan. Ama bazen elimde değil sinirlenmemek. Bazı angutlar yüzünden.
      Eminim sitede br çok kız ve erkek de bu konudan şikayetçidir.
      Ben bunu dile getirince mi kabahatli oluyorum?

• Aslında haklısın. Düşünmüyor da değilim. Ama derdime derman olabilecek başka forum siteleri de var midir bilmiyorum. Araştırma yapmadım. Yapsam da nasıl bulabilirim bilmiyorum. Açıkçası. Biraz da mecburiyetten takılıyorum işte , sorularım yanıt bulabilmek için.
      Başta terslendigim için özür dilerim. Savunmaya geçenler için giydirme yaptım ama ben savunmaya geçtim şimdi de. Ne yapayım , o kadar doluyum ki... 😞😞😞

• özür dilenecek birşey yok gerçekten, sadece burada ki boş insanlar için sinirlenmene değmez

• Yaşasın memeler.

0|0
    1|0
  • İllaki vardır

0|0
    0|0
  • allahin kulu degilim fakat normal konusurum

0|0
    0|0
    • Ya bazıları var cıvık cıvık yanıtlar.
      Abazan abazan konuşmalar.
      Bir kere eski hesabımda foto koyup "Nasılım " diye paylasmistim. Tonlarca saçma sapan yanıt. Çok da açık değildi hani. Sadece yüzüm ve saçlarım görünüyordu. Bir de çok çocuksu görünüyordum, ona da giydirme yapmışlar sağ olsunlar... insanlar saygı sınırını baya aşıyor maşallah.
      Bir de sorularımı incele. Bir keresinde "Nasıl başarılı ve zengin bir iş kadını olabilirim" diye bir soru paylasmistim. Biri bana şunu dedi şok oldum : "Genelevde işlet kesin zengin olursun".
      Abi azıcık ciddiyet ya. 😒😒😒😒

• Abazanlar yzunden admz ckck sitede erkeklerin zaten ciktida

• Allah kolaylik versin 😕😕😕 ne diyeyim ki...

• Buyur olaylara farklı açlıklardan bakabiliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...