Piercing yaptırdım ve ailemin tepkileri iğrentçi yardım?

Herkese merhaba piercing yaptırdım bugün septum piercing. Annemin haberi vardı sadece eleştirdi beğenmedim falan dedi çıkar bence falan dedi.13 yaşındaki kardeşime gösterdim başladı "senin a. skm şerefsiz sen benim ablam değilsin git soyadını değiştir seninle aynı soyadı taşımak istemiyorum aptal beyinsiz" aklınıza gelebilcek en kötü küfürleri etti. Sonra annemde ordan söyledi "baban ne tepki vericek merak ediyorum maymuna döndün resmen pelin" ben iyice gerildim sinir oldum.
Babam izmirde şu an 3-4 gün gelmeyecek. Kulak kıkırdağımda da piercing var, ama ona sadece mırın kırın etti pek laf söylemedi her yerini delik deşik ettin dedi falan. Görünmediği için herhalde fazla aşırı tepki göstermedi. Ama bu septum burunda ister istemez görünüyor yapacak bir şey yok görünüyor besbelli yani. Babamla annem %100 tartışacaklar. Babam inanılmaz kızıcak. Öyle böyle değil fena bağırır... Normalde çok iyidir ama bu konularda katı. Öyle yobaz bir aile de değilizdir aslında... Ne yapmam lazım ne yapıcam ben annemle tartışsın ondan çıkarsın istemiyorum... Lütfen yardım edin ve beni bir de siz azarlamayın.. Sadece yardım edecekler görüş paylaşsın. Piercingime de laf etmeyin ben onun hakkında fikrinizi sormuyorum yardımınıza ihtiyacım var sadece bir konuda herkese teşekkür ederim yardımcı olan :)
Piercing yaptırdım ve ailemin tepkileri iğrentçi yardım?
Çıkar demeyin :/

0|0
20|29

En İyi Erkek Görüşü

• Önce o zamazingo yu çıkar. Baban gelince müsait bir zamanında babacım de böyle böyle ben böyle bir şey istiyorum ama senin de rızanın olmasını istiyorum. Sen razı gelmedikçe takmıyacağım ama takmadığım sürece de mutsuz olacağım çok istiyorum takmayı bana müsade edermisin kızın üzülsün mü yoksa de. Baba yüreği dayanmaz inşallah. D Fotodan belli olmuyor ama tarzına uygun değil sankim güzel bir cildin var ama o aksesuar kötü anlamda dikkat çekiyor. Bu tip zamazingolardan hoşlanan bir birey olarak söylüyorum. MEsela deri pantolon ve metal takılara bayılırım ama bana yakışmadığı için takmıyorum :) Hayırlısı olsun bakalım.

0|0
    0|0
    • Çooook teşekkür ederim çok iyi söyledin 😌😌😌😇

• Rİca ederim umarım her şey gönlünce olur izin vermezse tartışmayın ama konuşarak çözersiniz siz :)

• Umarım. Teşekkür ederim. 🙂🙃

En İyi Kız Görüşü

• bence çıkartma kendini öyle beğeniyorsan öyle kalmalı. ailen alışıcaktır zaman içinde, küçük kardeşinin ne dediğini umursama adı üstünde küçük bir bakmışsın büyüyünce o da yapmış. babanı al karşında düzgünce konuş eğer hala istemiyorsa aile içi sorun olmaması adına çıkartmanda fayda olabilir. kolay gelsin canım sana ama unutma sen kendini nasıl beğeniyorsan o şekilde kal

1|0
    0|0
    • Çok sağol. yardımın için. buradaki diğer gereksizler gibi değilsin beni anladın. Tekrar sağol iyi günler..💖

• ne demek canım bir sorunun olursa bana mesaj atabilirsin, kendine dikkat et iyi günler

• Tamam teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 28

• Koyde biz ineklere takiyoruz büyük halka

Kardeşine katılıyorum

http://i.hizliresim.com/EJdG2q.jpg

3|4
    3|0
  • Bana siginabilirsin

2|0
    4|0
    • Ya bir git ya burdan bile saçma sapan çıkarlar ortaya çıkıyorusunuz ne biçim bir insansın 😩😤

• Bu ne yaa eskiden ayılara takarlardi

0|1
    1|0
    • Offf

• Kızlar olumlu erkekler olumsuz cevap verdi genelde ben de kız aklına uydum :D

• Kızlar ne biliyormuş ki aileden gördüğün tepki erkekleri haklı çıkardı

• http://i.hizliresim.com/nr6zjN.jpg

Boşver baban gelene kadar tak. sonrasinda zaten çıkaracaksın.

2|0
    2|0
  • Aklı başında herkesin tepkisi iğrenç olur zaten. Sana şu kadarını söylüyorum inşallah adım attığın her yerde metal dedektörü olur.

1|0
    2|0
  • Aile düzeniniz için kendi kararlarından fedakarlık yapmam gerekicek bunu anlayışla karşılarsan eğer saadetiniz bozulmaz. Ayrıca alt tarafı bir aksesuar senin ailemden önemli olmamalı bir düşün istersen bunu

0|0
    1|0
    • Evet haklısın... Bayağı haklısın lanet olsun ya

• Üzülme bu kadar şimdilik sabret ileride onlar da sana hak tanıyacaklar

• Evet teşekkür ederim

• zaten herkes beğenecek diye birşey yok. sen kendi zevkine göre yapıyorsun, başkasının keyfi içine değil. kimse hesap vermek zorunda değil. herkes kendine yapar.

1|0
    0|0
  • Harbiden iğrenç

0|1
    2|0
  • Bizim köyün Mandalarına benzemişsin

0|0
    0|0
  • çok kötü :/ çok itici...

1|0
    0|0
  • Ben olsam eve almam.

0|0
    0|0
  • Ya tiksiniyorum şu septumdan ya nasil yakistiriyosunuz sunu kendinize ah bir anlasam

1|0
    2|0
    • Sen ona yorum yapma bana yardımcı olacaksan ol? Babamla nasıl bir iletişim kurmam gerekiyor

• Rica ederim yanliz hala sevmiyorum o şeyi haberin olsun 😂😂😂

• Tamam

• vayy çok yakışmış bence biraz bağırır çağırırlar geçer sonra alışırlar :D

1|0
    0|1
    • Teşekkür ederim ama bence de senin dediğin gibi olacak önce bağrış çağrış tartışma sonra sessizlik alışma süreci vs

• Teşekkür ederimm

• ricalar :)

• Bir zamanlar ineklerin burnuna taktıkları şey şimdi moda oldu 😒 madem bu kadar annenin babanın düşünüyorsun çıkar şunu gerçekten itici emin ol erkek cinsinin adam olan kısmı bunu gerçekten itici buluyor ne gerek var böyle şeyler

0|0
    0|0
  • bnu neden ypyn pln

0|0
    2|0
    • Türkçe konuş.

• Ayrıca yanlış kelime kullandın. Bir kişi için kullanacaksan saykodeli oluyor. :d

• sus ve yavaşça o piercingi yere bırak

• Manda burnu gibi olmus

0|0
    0|0
  • aileni bilmiyorsun ki sende giip yaptırıyorsun demek ki tutucu geri kafalı insanlarmış bunu senin bilmen lazım yani

0|0
    4|0
    • bilmem lazım değil demek ki ben doğru tanımamışım onları şunlara bak ya sıcak mı vurdu kafalarına bu şiddet bu ne celal ak.

• orasını ben bilememem canım benim orasını senin bilmen lazım ama bana sorarsan pirsing zaten güzel değil yakışmamış göbek ve dilde falan olursa bence hoş duruyor

• yobaz aileymişsniz işte daha değiliz diyon iyi demiş kardeşin :D helal olsun

0|0
    0|0
  • Bizim çiftlikteki bağlı ineğe benziyorsun :D

0|0
    0|0
  • Sen begendiysen sikinti yok

0|0
    0|0
  • Ayılara benzemişsin kızım yaa 😂😂😂

0|0
    2|0
    • Eyvallah

• Beni savun demedim sana demedim sana zaten yardımcı ol dedik

• Babana ben böyle mutluyum dersin birşey demez bence yani sosyal bir aile iseniz

• Biraz laf ederler geçer.

0|0
    0|0
  • Haklılar resmen iğrenç bir görüntüsü var

0|0
    2|0
  • Domuza benzemissin

0|0
    0|0
    • Aynaya bakıp mı farkettin?

• Beyin yaşin baya dusukmus gercekten polemige girmeye degmez

• çıkar bence o saf yüzünle çok daha güzelsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama olumsuz

• Hem cikar demeyin diyor hem de yardim edin diyor 😂 bu kafa ile bunu taktirmasi normal bence bogalarada takiliyor bu kardeşin de iyi demiş aslan parçası tuhaf birisin vesselam..

0|0
    2|0
    • Boğa mı şaka mısın ya :/

• Gerçekten iğrenç

0|1
    2|0
  • Çok çirkin olmuş çıkar

0|0
    2|0
    • Sen onu boşver babam ile nasıl ara bulucam?

Kızlar Ne Diyor 19

• baban geldiğinde piercingi içine sok

0|0
    0|0
    • Hep saklamak mantıklı gelmiyor mesela tatile gidicez o zaman illa ki görür

• Ya bir kere ailen seni eleştirmeden önce kardeşine terbiye versinler. Bu ne rahatlık ya ablasıyla nasıl böyle konuşabilir? Ayrıca beden senin hayat senin, onlar sevmiyorlarsa kendi bedenlerine ölene kadar uygulamazlar. İki gün kızar sonra susarlar, çok yakışmış ayrıca.

0|0
    2|1
    • Aile laf söyleyemeyecekse aile demenin ne anlamı var ki?

• Umarım her şey gönlünce olur.

• Sağol canım

• o acıya dayanıp deldirmişsin valla ben olsam asla cıkarmam. babanda iki gün kızar sonra o da alısır zaten

0|0
    0|0
    • Hiç acımadı :/
      Aynen ben de öyle düşünüyom

• anlıyorum seni yapman gereken kardeşini komalık etmek, aileni takmamak ve elinden geldiğince erken bir vakitte ayrı eve çıkmak. vücut senin karar senin başkasına ne? ne aptal bir milletiz ya

0|0
    0|0
    • yorumları takma onlar aileleri onlara ne öğrettiyse onu savunuyorlar. ülke neden gelişemiyor diye düşünüyorsan yorumlara bakman yeterli olacaktır :)

• sana güveniyorum sen ezdiremeyeceksin kendini :)

• Ezdirmiyicem tabii :))

• bence çok yakışmış zaten çıkarma:D amaan bende gectim aynı yoldan akışına bırak olayları engelleyemezsın annenle kavga etcek sana laf soylıcek küscek sana sonra zaman geccek barıscaksınız bişe olmuyo:D

1|0
    0|0
    • Tamam sağol canım yardımın için 😕😕😪

• Sende olacakları bilmiyor muydun sanki?

0|0
    1|0
  • Bir süre sonra sıkılır çıkarırın zaten de.

1|0
    0|0
  • Olan olmuş napabilirler ki

1|0
    0|0
    • Aynen

• Bosver. bir iki gün kizarlar sonra unuturlar

• Haklısın :)

• gerçekten hoş gözükmüyor ama kendine yakıştırmışssın yapmışssın

1|0
    0|0
    • Doğrudur teşekkür ederim :)

• Birkaç gün sonra ters döndürebilirsin fakat bu bir çözüm değil

0|0
    0|0
    • Evet onu biliyorum şuanda da ters çevirebiliyorum sıkıntı yok ama
      Benim istediğim yardım, babamla nasıl sağlıklı bir ilişki kurabilecepim konusunda

• Ben seviyorum ama yaptırmam çünkü benim ailemde karşı bu tarz şeylere. Çıkarma Şansın varsa çıkar baban gelmeden bence.

0|0
    1|0
  • yukarı doğru döndür

1|0
    0|0
  • Baban varken evdeyken içe kivir ve siyah tak

0|0
    0|0
    • Ben saklamak istemiyorum babamla nasıl sağlıklı iletişim kurarım bu konuda diyorum

• Deldirmrden once olurdu bu konusma

• Babana şimdiden bir resim at şimdiden bir yaz konuş,... belki kızmaz?

0|0
    0|0
  • Ayy kız nasıl yaptırdın onu 😨😨

0|0
    0|0
    • Biraz cesaret biraz ani karar ile

• Ohh iyi demişler ne gerek vardı ona? Neden kendinize zarar veriyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Aslinda yobaz bir aile de degiliz ama 😑😑
    Tebrikler. Dunyanin 8. harikasi olmusun deliginle

0|0
    0|0
    • Hayır cidden değiliz. Ailem sağlık açısından kendimi tehlikeye soktuğumu söyledi kardeşim de pçliğine yapıyor :/

• Lafı yedin otur aşağı :d

• Sen o halkayi takicagina git beyin taktir.
      Hadi canisi.
      Kizla kafa buluyorm. Gelmis lafi yedin diyo yha hdjdnfjnf

• ailen abartmış

0|0
    0|0
  • Cikar demiyceksek sana baska nasil yardimciolabiliriz olay olsun istemiosan cikar bence kusura bakmA AMA SENDE cok kotu durmus benim ablamda bu isleri yapio ama sana yakismamiss

0|0
    0|0
Yükleniyor...