Piercing yaptırdım ve ailemin tepkileri iğrentçi yardım?

Herkese merhaba piercing yaptırdım bugün septum piercing. Annemin haberi vardı sadece eleştirdi beğenmedim falan dedi çıkar bence falan dedi.13 yaşındaki kardeşime gösterdim başladı "senin a. skm şerefsiz sen benim ablam değilsin git soyadını değiştir seninle aynı soyadı taşımak istemiyorum aptal beyinsiz" aklınıza gelebilcek en kötü küfürleri etti. Sonra annemde ordan söyledi "baban ne tepki vericek merak ediyorum maymuna döndün resmen pelin" ben iyice gerildim sinir oldum.
Babam izmirde şu an 3-4 gün gelmeyecek. Kulak kıkırdağımda da piercing var, ama ona sadece mırın kırın etti pek laf söylemedi her yerini delik deşik ettin dedi falan. Görünmediği için herhalde fazla aşırı tepki göstermedi. Ama bu septum burunda ister istemez görünüyor yapacak bir şey yok görünüyor besbelli yani. Babamla annem %100 tartışacaklar. Babam inanılmaz kızıcak. Öyle böyle değil fena bağırır... Normalde çok iyidir ama bu konularda katı. Öyle yobaz bir aile de değilizdir aslında... Ne yapmam lazım ne yapıcam ben annemle tartışsın ondan çıkarsın istemiyorum... Lütfen yardım edin ve beni bir de siz azarlamayın.. Sadece yardım edecekler görüş paylaşsın. Piercingime de laf etmeyin ben onun hakkında fikrinizi sormuyorum yardımınıza ihtiyacım var sadece bir konuda herkese teşekkür ederim yardımcı olan :)
Piercing yaptırdım ve ailemin tepkileri iğrentçi yardım?
Çıkar demeyin :/

0|0

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...