Sizce de kız çocuklarımızın yaptıkları yanlış değil mi?

Soruda da dediğim gibi. Arkadaşlar etrafta gözlemlediğim kadarıyla 10-15 yaş arası kız çocuklarımız (genç diyemiyorum çocuk daha onlar) açık giyinme, dar giyinip belli bölgelerini çıkarma, bolca makyaj yapma, kendilerini büyüklere beğendirmeye çalışma gibi hareketler eğilimindeler. Ülkede pedofili almış başını gidiyorken, sapkınlıklar ve sapıklıklar artmışken sizce de kız çocuklarımızın yaptıkları yanlış değil mi?

Güncellemeler:
Daha fazla düşünce ve farklı bakış açıları bekliyorum buyurun...

0|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni nesil çok moktan yetişiyo valla, çimentosu az beton gibi, yüzlerini kapayıp foto çekinmeler falan, ya da daha rahat bir ortamdaysa mini etek giyip gece kulübüne gitmeler 18 bile değiller, erkekler desen çok daha beter, ülkeye bırak kendilerine faydası olmayacak çoğunun

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyleri Avrupa ülkelerindeki kızlar daha erken yaşta yapıyor, onlarda pedofili falan yok acaba düşün onla mı alakalıymış. Bizim ülkede mayası bozuk sapık zihniyetli insanlar olduğu sürece erkeklerin bu tür sapkınlıkları hep makyaj yapan hafif açık giyinen kızlara bağlanır. Açık giyinir insanlara ne önce o sapık tacizciler adam gibi eğitilir o zaman belki düzelir. Dün tv da bir haber gördüm bir yasa değişmiş artık 4 yaşındaki tacize uğramış bir kızla 20 yaşında tacize uğramış bir kız aynı cezayı alacakmış ve 4 yaşındaki bir çocuğun rızası olumluysa ceza hafifliyor ya nasıl bir ülke sen çocuk sapıklarının cezalarını hafiflet onlar da daha çok kız çocuğunu taciz etsin diye mi.

1|0
    0|0
    • Ayrıca 4 yaşındaki bir çocuğun aklından ne olur rızası alınır mı hiç direkt hapse atıp bir daha çıkarmayacaksın köpeği.

• İşte arkadaşım sorun bu ortam buyken devlet bile bizleri korumazken bizim kendimizi korumamız gerek 4 yaşındaki çocuk ne anlar Allah aşkına aklı daha gelişmemiş süt çocuğu ya denecek bir şey yok yazıklar olsun yani

• Sosyal medyada çok abartıldığını düşünüyorum Ankarada Kızılayda falan geziyorum (ki Kızılayı bilmeyen için Kızılaydadır tüm gençlik) caddelerde sokaklarda açık giyindiğini düşünmüyorum, kalem etek bile giysen bakıyorlar pantolon giyince bile bakıyorlar. Yani bu işin açık giyinmekle falan alakası yok artık kapalılara bile bakıyorlar ben onların pis nefislerini... Genelde de orta yaşlı olanlar bakıyorlar ya hiç mi kız çocukları yok anlamıyorum herneyse bunu giyimle çözemezsin bu eğitimle çözülür eğitim de bizde yok o yüzden sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 15

• yanlış tabi

0|0
    0|0
  • Yanlış zaten

0|0
    0|0
  • kimileri öyle bir makyaj öyle bir kıyafet öyle bir poz verip resim çekiyorlar ki görünce 22 dersin, soruyorsun 15 çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • Büyüklerinden özeniyorlar

0|0
    0|0
  • Malesef oyle

0|0
    0|0
  • son derece yanlış haklısın hatta 20 li yaşlardaki kızlarda makyajı abartıyor güzelleşeceğim diye ya rüküş ya da yaşı büyük kadın oluyorlar

0|0
    0|0
  • Çocukları da bilinclendirmek lazim onu dusunemiyorlar onlar sadece tv 'deki bir unluye benzediklerini düşünüp giyiniyorlar oyle

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Haklisim 15 yaslarinda yari ciplak gezip sevgili pesindeler

0|0
    0|0
  • Tabi ki de yanlış aile bireylerinin bunlara dikat etmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Yanlış bencede ailelerin engel olması lazım bu duruma

0|0
    0|0
  • ÇOK DOĞRUSNUZ HEMDE FAZLASIYLA

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum kim öğütlüyor ya da kim teşvik ediyor ama doğru değil.
    Hele ailesi bunu "biz lâik bir aileyiz" diyerek yapıyorsa daha kötü. Lâiklikte tayt giyip sağ ve sol kıçlarını sergilemek diye birşey yok.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de o yaşlarda öyleydim makyajsız fönsüz sokağa çıkmazdım zaten yapılıydım millet 18-20 sanardı peşim manyak doluydu. Annem de ağzını açıp tek laf etmedi. Keşke etseymiş o günler geri gelmiyor şimdi hep giydiğime ettiğime dikkat etmek zorundayım "aman o çocuk bişey olmaz" rahatlığı yok üzerimde

0|0
    0|0
    • İşte demek istediğim tam da bu gerçekten anlayıp görüş belirttiğiniz için teşekkür ederim

• Çocuk çocuk gibi kadın madın gibi olmalı. Her zaman kadın olursun ama her zaman çocuk olamazsın. Başka yönlere çekenler olmuş ama ben anladım ne demek istediğini. Kesinlikle katılıyorum.

• Neden kadın suçlu?
    anlatsana biraz
    böyle düşünen hemcinslerin yok olması dileğiyle

2|0
    1|0
    • Ben kadın suçlu demedim kaldı ki bunlar çocuk etraf sapık dolu , damacanaya hallenen bir topluluktan söz ediyorum lütfen iyi okuyun. Kadın suçludur diye bir şey diyemem

• açık giyinme, dar giyinip belli bölgelerini çıkarma, bolca makyaj yapma, kendilerini büyüklere beğendirmeye çalışma gibi hareketler eğilimindeler.
      Tekrar okudum evet
      onlar kız çocukları kendine gel

• Bence sen kendine gel çocuk diyoruz ÇOCUK İSTİMARININ YÜKSEK OLDUĞU bir ülkeden bahsediyoruz düşüncelerimi de sonuna kadar destekliyorum. İyi günler.

• Kız benden 5 yas küçük ablam gibi duruyo. Hayret ediyorum o yaşta makyaj nedir marka takintisi özenti olan her şeyi yapmak. Cok tuhaf

0|0
    0|0
  • ergenlik dönemınde yapılan hıcbır seyde mantık arayamazsın

0|0
    0|0
  • Cocuklar daha cabuk olgunlasiyor artik. Kiz erkek farketmeden. Gozlemledigim kadariyla oyle cok buyuklerle degil yakin yastakilerle cikiyor cogu. Kendi aralarinda eglensinler buyukler adam olup bulasmadikca sorun yok.

0|0
    0|0
  • Aileler denge kuramiyor Ne serbest birakacaksin ne de cok baskilayacaksin..

0|0
    0|0
  • Onlar çocuk daha düşünemiyorlar bazı şeyleri bence hatalı olan izin veren aileler

0|0
    1|0
Yükleniyor...