Türkiye isimli ülkede doğmaktan ve yaşamaktan memnun musunuz?

Herkese merhabalar arkadaşlar. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak neler hissettiriyor sizlere?

Güncellemeler:
Güncel.

0|2
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Birgün buralardan seninle gideceğiz kardeşim... sen de olmasan bu ülke başka türlü çekilmez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiç memnun değilim keşke isviçreli olsaydım ya da norveç ya da isveç ya da kanada en olmadı lüksemburg lu olsaydım. Japon da olur la. En azından iç huzur var a. m. ke

0|2
    0|0
    • resmen gece olacaklar içime doğmuş bir gün öncesinden :)

• Kız arkadaş bul yabancı sitelerden türklerle evlenmek isteyen bir ton kız var aslında

• Yok aga gelmez bana oyle seyler :)

• Doğmaktan ve yaşamaktan memnun olabilme ihtimalimiz fazlaydı. O ihtimalleri boş beyinliler çaldı. Yine de ben Türküm demek gurur verici ama sanki hiç olmayacak bir hayale heves etmek gibi bir şey bu.

0|3
    0|0
  • hiç memnun değilim. neler hissettidiğini gerçekten anlatsam DGM de yargılanırım. 15 sene okul okutturup bir ingilizceyi öğretemediler. elin hint fakiri çatır çatır ingilizce konuşuyor. ingilizce roman okuyor, biz yes no.

0|2
    0|0
  • Bir b*k hissettirmiyor

0|2
    0|0
  • Suriyenin başkenti Türkiye de bir soru...

0|2
    0|0
  • türk olmaktan memnunum fakat türkiyede yaşamaktan utanıyorum

0|2
    0|0
  • ülkeyi güzel yapan o ülkedeki insanlardır eger ülkenı sevmıyosan bunda senınde bok lugun vardır baska ulkede de olsan gene bok olcaksın

0|0
    0|2
  • hangi ülkeye gidersen git sapıklar dengesizler hep vardır
    yapıcak bişi yok

0|1
    0|1
  • Gururluyum

0|0
    0|2
  • Memnunum gururluyum

0|0
    0|2