Ailem bana güvenmiyor ne yapmalıyım?

Ailem bana güvenmiyor, ne zaman elime telefon alsam sevgilimle konuşuyormuşum gibi davraniyorlar, ne zaman süslenip evden çıksam erkeklerle buluşmaya gittiğimi düşünüyorlar, birisi onlara kızınız şunu yapıyor bunu yapıyor dese Hemen inanıyorlar ve açıklama yapmama fırsat vermiyorlar. Abim dışarı çıktığım zaman ara sıra gizli gizli takip ediyor, mekanı basıyor falan filan. Artık çok bunaliyorum ve bana sürekli güvenmediklerini belirtiyorlar. Eskiden babam güveniyordu ama annem ve abim sayesinde artık o da guvenmiyor. Ne yapmalıyım? Oturup konuşmaya calissam bile ise yaramıyor.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• koruma iç güdüsü dicemde abartmıslar yapılcak pek bişey yok

1|0
    0|0
  • Zor bir durum telefonda komik bişeye gülsen bile sevgilinle yazıştığını zannederler. Çok abartmışlar geçmişte bişeymi yaptnda bu kadar üzerine düşüyorlar.

0|0
    0|0
    • Geçmişte sevgilim vardi ama mesaj yakalamamislardi ikimizi yanyana görmüşlerdi yaklaşık 2 yil önce. O zamandan beri böyleler halbuki sevgilim de yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Banada bu kadar baskı yapsalar bende bunalırım evde annenle yalnız kaldığın bir zaman veya kalmaya çalış ve annenle konuş içini dök oturup konuşsamda işe yaramıyo dedin sende o zaman güvenmelerini sağla onların yanında fazla telefonla oynama dışarı çıkıncada haber ver sürekli anca öyle öyle olur nedim şimdi bilemedim çünki böyle sorunum yok sevgilimle buluşmaya gidince babama söylüyorum herşeyi paylaşmamı istiyolar sıkarsalar yanlış yaıcağımı biliyolar gizli iş yapmamı istemiyolar üstüme bu yüzden gelmiyolar...

1|0
    0|0
Yükleniyor...