Ablam kaynanasindan ve görümcesinden çok cekiyor?

Ablam çocuklu dul bir adamla evlendi. Kaynanasiyla yasiyor. Arada görümcesi geliyo aylarca onlarda kaliyo ortaliğı karistriyo. Küçücük çocuğu ablama karsi kışkırtiyo ve anasiyla bir olup dedikodusunu yapiyolar. Ablam çok iyi biridir çocugu banyo yaptirir sacini tarar her ihtiyacini giderir bize geldiklerinde bile biz kiza üst baş aliriz abur cubur mu istiyo aliriz ama bu yobaz eşeklere bitürlü yaranamaz ablam. ablam Bizim yanimiza gelse burdan biraz alisveris yapar gider kaynana görümce şuna bak kendine hep biseyler aliyo kocasinin parasini tüketiyo bilmem ne. İnsan demeye dilim varmiyo bu mahlukata. Annesini arayip yiyor mu yemek yiyor mu çok mu yiyor diye çekiatirirmis ya bu nasil bisey insan boyle mantiksiz beyinsiz bir hareket nasil yapar ablamin esinide doldurmuş enistem ablama tokat atmis. Cok zoruma gidiyo üzüluyorum ne yapilir bu serefszlere yeter artik ya burda kafayi yedim bu mahlukatlara ne yapmak gerekir ablama. uzuluyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ıslatıp ıslatıp döveceksin bu tip insanları baka türlü akıllanmazlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boşansınlar

0|0
    0|0
    • Ablam ikinci evliligi cocukta var bikere daha bosansa annem iyice yikilir cevrem zaten lafci ablami iyice agizlarina sakiz ederler deliye dönderirler

• Üzüldüm ya 😒

Erkekler Ne Diyor 2

• ayrılsın o zaman

0|0
    0|0
    • Ablam ikinci evliligi cocukta var bikere daha bosansa annem iyice yikilir cevrem zaten lafci ablami iyice agizlarina sakiz ederler deliye dönderirler

• Maalesef klasik kaynana görümce zulmü görüyor ablan.
    İkinci evliliğini yaptığını söylemişsin ayrılamaz yani.
    Ablan artık evlenmiş ve o adama ait. Artık o adam görümce kaynana ablana istedikleri gibi davranırlar istedikleri gibi kullanırlar temizlikçi hiznetçi isterlerse köle muamelesi yaparlar. Ablanda mecburen onlara köle olmak zorunda. (Yapmamaları gerek ama bunu engelleyemezsin.) Mümkünse evi ayırsın ya da kocasıyla konuşsun.
    Ama anladığım kadarıyla ablan ne yaparsa yapsın onlara yaranamaz. O yüzden boşuna uğraşmasın... Ya boşanacak ya da çekecek...

0|0
    1|0
    • Haklisin baska care yok😞

• Ama üzuluyorum hep annem sinirlenyo ben sinirleniyom stres hep. Biraz mutlu. olsak bu serefsizler tadimizi kaciryo dusunmeden edemiyo insan

• Nasıl dicemi bilmiyorum ama ablanı o ailenin kölesi olduğunu ve bunları yaşamak zorunda olduğunu düşün. Eğet sen benim ablama kimse biçbirşey diyemez kimse kötü bişey söyleyemez onu üzemez dersen. Her kötü şeyde daha çok yipranirsin. Bu durumu kabüllenmelisin

Kızlar Ne Diyor 1

• Var öyle şerefsizler...
    Ablan daha hayatını zehir etmeden boşasın.

0|0
    0|0

• Siz bilirsiniz ya umarım her şryin en iyisi olur

• Umarim kardes inşallah saol

Yükleniyor...