Kücük yegeninle/yegenlerinle yanliz kaldiginda napiyorsun?

cocukla parka mi gidersin? evde oturup film mi izlersin?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hic oyle bisi gelmedi basima bilemicem.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pek yalnız kalmamaya çalışıyorum. Bir çocukla vakit geçirmesi zor kaliteli vakit geçirmek daha bir zor. Hemen sıkılıyorlar, dikkatleri başka şeylere gidiyor ( genelde kendilerine zarar verecek şeylere gidiyor) , sürekli yeni ve farklı şeyler bulman gerekiyor. En güzeli yalnız kalmamak onlarla ( yeğenlerim 16 aylık, ona göre yorum yaptım).
    Ne parka gidebiliriz ne de film izleyebiliriz evde oyun oynuyoruz, onlar saçımı çekiyor, gözümü parmaklıyor, kulağımı burnumu çöplüyorlar , bütün parmaklarıyla dilimi tutmaya çalışıyorlar falan falan bende ah ay gibi ve anlamsız sesler çıkarıyorum hoşlarına gidiyor, dans etmeyi seviyorlar mesela bizimkiler açıyorum herhangi bir müziği hopp başlıyorlar kafa sallamaya hareket etmeye, resimli hikaye kitaplarını okuyorum aynı zamanda kendim hikaye uydurup oynuyorum. Hepsini 2-3 saat içinde bitirip tekrar başa dönüyoruz anaları gelene kadar devir daim ediyor.

0|0
    0|0
    • ablacmm çocuklarr candırr amaa yaaa onun tadı da bir başkaa yanii pek rahat durmasalarda :)

• @wild_girl hahayt kız sende mi Adanalısın? Bak işte buna sevindim ve şansa bak ki ablam Kürşat'ı bize getiriyor. Gördün mü yeğenimle baş başa kalacam şansıma tüküreyim mi sevineyim mi bilemedim.

• oyyy ablacmmm :) burdan devam etmeyelim bnce ablamm , yazamıyorum ama sana da

Erkekler Ne Diyor 5

• evde oyun oyna

0|0
    0|0
  • Genellikle monopoly oynuyoruz biz.

0|0
    0|0
  • vallah ben kavga ederim onlarla oyunuyor gibi :)) ama çok güzel oluyor :)) amcaaaaaaaaaaaaaaa yapma bak ben kızıyorum :)) kız bakalım nasıl kızıyorsun diyorum :)) hemen saldırıya geçiyorlar :)))

0|0
    0|0
  • Oyun acar evden kacarm kizin yanina

0|0
    0|0
  • Park eğlence 😎

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Parka giderim

0|0
    0|0
  • Valla ben iskence yapiyorum ckxjdjdjdix

0|0
    0|0
  • açarım çizgi film önünede bir çikolata atarım , sonra kendi keyfime bakarım :D

0|0
    0|0
  • Oyun oynuyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...