Herkes çok eleştiriyor ama ak partiden başka oy vericek parti bulamıyorum. Mhp bitti. Chp açık açık terörist cenazelerine giden milletvekillerinden oluşuyor. Hdp den bahsetmek bile istemiyorum. Sizden ricam öncelikle saygılı olun ve hangi partiye oy vereceğinizi ve sebebini yazarsanız sevinirim.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• chpye verin :d

0|0
    0|0
  • Oy vermek dahi istemiyorum

0|0
    0|0
  • bence LDP güzel fakir edebiyatı yapıyolar : D

0|0
    0|0
  • Akp.

1|0
    0|0
  • Ben hiçbirine vermiyorm

0|0
    0|0
  • Chp ye verseniz din mi bozulcak bir sans verin derim icraata bakin davranislara degil

0|0
    0|0
  • genel seçimlerde mhpye yerel seçimlerde chp ye vericem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben de ak partiye verdim bu sefer ama ak partide teröristlere az iyilik yapmadı onuda görmezden gelmiyceksin koyun değilsen tabi.

0|0
    0|0
  • Hepsi ayni. Chpye söylediklerinin nerdeyse tamamını fazlasıyla akp yaptı ve yapıyor. Elindeki 30 kanal 40 gazete ile sizi ve durumu iyi idare ediyor.

En iyisi bu, bundan iyisi yok diyerek her hareketine eyvallah çekerek bir tarafları iyice kaldırıldı.

Bence akp ve hdp veya chpye oy vermek arasında fark yoktur. Mhp ise araci bir taşeron.

32 yasindayim 2011'e kadar akpye oy verdim. 2011 den sonra chp ve mhpyi tercih ettim.

Artık refarandum da olsa , seçim de olsa oy kullanmamayı düşünüyorum.

Topunun köküne kibrit suyu.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım AKP'ye oy vermektense HDP ye oy veririm daha iyi. Her zaman oyumu CHP de kullanıyorum ama MHP de bir değişiklik olur ise oyumu MHP ye vermeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hepar. Yapmak istediklerinin hepsini kitapçıklar halinde zaten beyan etmişler. Okudum beğendim. Hiç bir parti benim düşüncelerimi yüzde yüz desteklemiyor. En yakını ve en mantıklısı olduğu için Hepar diyorum

0|0
    0|0
  • Oy verme. Ben öyle yapacağım.

AKPye oy versen 3 milyon Suriyeliyi ülkeye alanları desteklemiş olacaksın
    oy vermezsen ne haliniz varsa görün demiş olacaksın.

1|0
    0|0
  • Bir kere oyunu onlardan yana kullan sans ver adamlara

0|0
    0|0
  • En iyisi seçim zamanları vurup kafayı yatmak. Hiçbirisi 1 oyu bile haketmiyor.

0|0
    0|0
  • pkk ile masaya oturmuş bir partiye mi oy vermek istiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...