Kızlar kaslı erkeklere gerçekten önem veriyormusunuz?

Sokakta gördüğünüz zaman dikkatinizi çekiyormu vaay beee kaslara bak keşke onunla tanissam vs gibisi bişey oluyormu?

0|0
39|8

En İyi Kız Görüşü

• çok hayvanımsı değil ama etlerin sert olması, az biraz kaslı biçimli olması, kaslı erkek olmak için yeterlidir kanımca. tabiri caizse ayının insan versiyonu olmaya gerek yok kas yapıcam diye. Birkan sokullu kıvamında hoş olabilir mesela. İlgi çekici oldukları doğrudur

0|1
    0|0
    • Bende şuanda orta seviyede kas var, birkan sokullunun bir tık altı diyelim, fitim göbeğim yok. Galiba daha kas geliştirmek için uğraşmayacağım, sadece koruyacağım

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf kas yığını olursa itici gelir. Aynı vücut çalışmış bayanın bir erkeğe itici geldiği gibi. Yalnız güzel göğüs çalışmış , kalça yapmış , abartı değil ama fit bir vücut çekici gelecektir. Baklavaların esasında pek önemi yok.
    Sert kaslı bir vücut değil fit güzel yumuşak ama spor yapan bir beden daha çekicidir kızlar için.
    Özellikle göğüs ve kalça en önemli yerler...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 38

• Daha dün kız arkadaşım ile sohbet ettik. İnan ikimizde sürekli kas gösterisi yapan, oraya buraya kaslı fotosunu atan ve spor yapmaktan başka aktivitesi olmayan erkeklerden hoşlanmıyoruz.
    Yolda görsem de önemsemem. Kimseyi önemsemem.

0|2
    0|0
  • hyr onlar da kim

1|1
    0|0
  • Hayır. Evleneceğim insanın milka bubbly'ye benzemesini istemem :/

0|1
    0|0
    • Gerçekten böylemi düşünüyorsunuz ya :D ben bu kası boşunamı yaptım :D :D tabikide onun için yapmadım ama onunda faydasını görsek iyi olur yani :D

• Ya ben istisnayım bana bakarak genelleme yapma. Hafif göbekten de hoşlanırım şimdi :DD:D:D

• Kaslı erkek severim.
    Tek özelliği kasları olan erkekleri sevmem.

1|2
    0|0
  • Gözüm çarpar, Suzmeden başimi çevrir yururum. Yakisikliya guzele bakmak sevap falan değil goz zinasi😂

0|1
    0|0
  • Hafif kas kafi. Fazlası iğrenç görünüyor

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Demiyorum. Çünkü zapzayif bir erkek bile dikkatimi çekebiliyor. Genelde vücuda göre ayy bunla tanısayim demiyorum

0|1
    0|0
  • Hayır bana olmuyor ahaha :DD birisi ile sırf kasları için tanışmam..

0|1
    0|0
  • Sevgilimde yeterince kas varken dişarıya bakma gereği duymuyorum.

0|1
    0|0
  • Oy yavrum. Ama evleneceğim erkekte aramam. Olsa hayır demem tabi. asdfgh Ama genelde kol ve karın kaslarının kaynağı beyin oluyo. Beyindeki kaslar eriyip kola ve karna geçiyor.

0|1
    0|0
  • Bazılarına yakışıyor bazılarına yakışmıyor bence

0|1
    0|0
  • olmuyor

0|1
    0|0
  • Dönüp bakmıyorum önüme bakıyorum sadece

0|1
    0|0
  • Sokakata gördüğün kişinin etkisi geçiş hızıyla doğru orantılı tek dedigim evet hoş çocukmuş oluyor

0|1
    0|0
  • Görünüş olarak daha erkeksi

0|1
    0|0
  • Pek dikkatimi çekmiyor, olmasa da olur. Yüz kötüyse bir işe yaramıyor maalesef.

0|1
    0|0
  • Hayır demyorum fakat gobeklilerde itici geliyor koca yağ kutlesi 😐 kızlrdada itici 😐

0|1
    0|0
  • yol iyiymiş diyip geçiyorum :D

0|1
    0|0
  • Benim dikkatimi çekiyor ama bir anlik oyle keske tanissam falan yok ama seviyorum yani yakışıyor erkekleree😃😃

0|1
    0|0
  • Yo...

0|1
    0|0
  • Evet oluyor.

0|1
    0|0
  • Kaslı erkekleri hic sevmem. Zayif erkekler cok minnoş 😍

0|1
    0|0
  • baklavaaa <3

0|1
    0|0
  • çekiyor illaki

0|1
    0|0
  • Saçmalama asla öyle birşey demedim abartmayin bence

0|1
    0|0
  • İveeet, şaka bir yana Oha diyorum ama sadece o kadar.

0|1
    0|0
  • benim daha çok adam akıllı düzgün giyinen erkekler dikkatimi çekiyo :D

0|1
    0|0
  • Tabiki

0|1
    0|0
  • Fazla kas sevmem az kas iyi ama

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 7

• Çocuğa diyom bu kası ne için yapıyon
    Karı kız için diyo
    bir nicktir git la diyom :)

0|1
    0|0
  • itiraf etmeseler de veriyorlar. bakışları hissediyorsun üzerinde. gözünü senden kaçıran kızı yakalamaktan daha güzel ne var bu hayatta :)

0|1
    0|0
  • Herkes yok kaslı istemem, dikkatimi cekmez

Diyecegim tek sey yalaninizi 😂

0|1
    0|0
  • Fazla bir esprisi olmuyo ama çalış sen yinede yap şeklini :D

0|1
    0|0
    • Ya senin fotoğraftaki gibi kasım yok ama dediğin gibi esprisi ne anlamadım :D

• Anladım o internetteki fotoğraflar gibi olmucam da orta kas yeterli benim için :D

• Ne kadar yeter desen de yetmiyo, sana öyle geliyo hele bir yap da anlarsın ne demek istediğimi

• Bence olmuyordur

0|1
    0|0
  • burda sevmem dıyenler o kasları görünce neler yapıyo haberlerı olmuyo :D

0|1
    0|0
  • Genelde kaslara değil paraya önem veriyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...