Namaz kılan kızları görmek sizcede güzel birşey değil mi?

Yani şu yok sevgilimle sevistik opustuk falan diyenlerden bıktık zaten.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Namaz kılan kız değil namaz kılan her birey iyidir ama kilmayani yargılamak sorgulamak haddimiz değil kesinlikle her kesin inancı görüşü kendine
    Fark etmişsin dir yapma dersin öğüt verirsin yobaz olursun geri kafalı olursun ayetlerde namaz kılın çocuklarıniza namazi dualari öğretin buyurur ama nedense insanlarimiz buna siz yobaz geri kafalı mısınız der sanane benim inancimdan der hatta kimisi inandırmış kendini kalbim temiz ALLAH görüyor der
    öpüşmek ya da benzeri şeyleri yaşıyorlar diye ayiet etmek yanlış sonuçta bunlara tesvik eden biz degilmiyiz o zaman bizde hakkini verdik demek yerine neden doğruyu gösterdim ama anlamadi bende ayrıldım diyemiyoruz ya da biz hepsine doğruyu gosteriyorsak hangimiz namusuz bu kızlar kiminle yaşıyor bunlari
    İbadet etmekle yaşanılan şeyleri kiyase etmek tabiki yanlış ama gerçek olan bir şeyde var sagda solda kuytu köşeler de gizli saklı yapılanları biz görmüyoruz ama neden kabullenmiyoruz ALLAH görüyor ama peki ama birileri müslümanim diyerek hata yapıyorsa neden herkes yanlış görülüyor nasıl bu mantıktayiz ya da neden bu kadar biliyoruz her şeyi sanıyoruz
    Sen çok güzel soru sordunda anlamak isteyene bak herkes işine geldiği gibi anlar yaşar sen bak keyfine doğru olduğuna inanıyorsan nasihat et geç alıp almamak ona kalmış oya o seni geri kafalı gören asıl geri kafalılar ile laf yarısına girme onlarinda istediği agzindan yanlış kelime çıksın ki seni daha çok kötülesin gün gelecek herkesin hesap vereceği ALLAH huzuruna çıkacakları gün bakalım bu kadar zekaları calisacakmi karsi gelebilecekler mi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok güzel

1|2
    0|0
  • Size göre namaz kılanlar ve sevgisiyle öpüşenler diye ayrım var sanırım. Valla ben 2sini de bir arada götürenini gördüm. Parkta bahçede , ara sokaklarda..

0|0
    0|0
    • Doğrudur benim anlatmak istediğim sürekli o tür sorular yazıyorlar onu anlatmaya çalışıyorum. Yoksabeni zaten ilgilendirmez isterse hep versinsinler.

• Ya boyle şeylerle gelin işte ne pislik pislik şeyler oluyoruz

0|1
    0|0
  • Opusmek vs diyenlerden neden bikasin ki evet ibadet cok güzel ama digerleride gayet normal ve kendi tercihleri bayanlati namaz kilan kilmayan diye ayirmak cok normal degil

1|0
    0|0
  • şu dindarlardan bıktık zaten

1|1
    2|1
  • Çok haklısın, böyle insanın içi ısınıyor. Ayrıca namaz kılmayan kızlara bir şey dememişsin ki, görüşleri okudum "kılan kılmayan diye ayırmak doğru değil" diyorlar. Nasıl Hande ercel sorularindan biktiysak bu da aynı durum.

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...