Akp'ye niye oy veriyorsunuz hala?

Anlamiyorum bu insanlardaki israrla akp'ye verme istegini.

Suriyelileri tokilere yerlstirecekler. Acliktan agzi kokan fakir akpliler hala rte rte diye dolaniyor ortada.

Osmangazi koprusu dediler. Kopruden gecen yok mk pahali diye.

Sacma sapan gss prim borcu yuzunden muayene olamadim bugun. Ben ben. Turkiye'de kendi ulkemde turk vatandasi olarak muayene olamadim lan. Harbiden devlet bize bakmiir mnkoyim. Ama suriyeliler rahatca takiliyor.

Mk nereye gidiyor bu kadar kufur, beddua.

Güncellemeler:
Burda herkes saydirmis da bu adamlar %50 aldi. Gizli gizli oy mu veriyorsunuz napiyorsunuz.

Ya da bir diger ihtimal. Oy veren comarlar internet kullanmayi dahi bilmiyor b

0|0

En İyi Kız Görüşü

• bundan sonra akp ye oy verende beynin b si yoktur

1|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• bilmem alışkanlık yapmış sanırım :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç vermedim vermem de.

1|0
    0|1
  • Oy verenler her turlu pisligi hakediyor da kotu seyler masum insanlarin basina geliyor ona uzuluyorum

1|1
    0|0
  • Cunki koyun gibi toplumuz güdülmeye layik bunlar

1|1
    0|1
  • çünkü onlar bir koyun

1|0
    0|1
  • Vatanımızı seviyoruz

0|0
    0|0
  • Son birkaç yıldır akp ye oy veren babam bile dün içindekileri kustu teyzem de halen diyor ki "tamam artık sen verme senin oyuna ihtiyacımız yok" allahım saka gibi 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Ben de her gün bu soruyu soruyorum bu insanlar da nasıl bir beyin var diye ya da var mı diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne akp ye, ne akp ye oy verenlere saygı duymuyorum. Eskiden siyaset hususunda görüşlere saygılı bir bireydim. akp bu tutumumu değiştirdi. Allah kitap diye diye milletin hayatını s. kiyolar yıllardır ve gidişat öyle gösteriyor ki bu millet bundan zevk alıyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü bizim milletimiz enayi aptl grizekalı şikayetlerini biy boy sıralarlar ama oy kime diyince yine akepeye derler. Bu kadar kuş beyinli bizim bu milletimiz hicte duzelmezler ayni b*k hepsi.

0|0
    0|0
  • Agzi kokan fakirler demissin de gss borcunu odeyemiyorsun. Uzuluyorum sjzin gibi tiplere.. guncellemene gelince sizin gibi nefret kin kusmaz ak parti secmeni...

0|2
    0|0
  • Akp ye oy veren bir insana saygım yok... Ne yaparsa yapsınlar..

0|1
    0|0
  • Ampul cok sekil basasim geliyor saka saka bosa atrm ama vermem akpye

0|1
    0|0
  • koyun olan bir canlıyı insana çevirebilirmisin? bilim adamları bile bu konuda çaresiz kalıyor

0|1
    0|0
  • vermiyorum

0|0
    0|0
  • Sanane mk denyosu. Giriyor dimi sana. Senin gibi mallar anlamaz. Önündeki samani yemeye devam et.

0|0
    0|0
    • Senin makarna yemekten beyin olumun gerceklesmis. Anasini sktigim orspu cocugu

• senin ananı cümle alem skmiş ki böyle böğürüyosun kanını bacısını sülalesini sktmin fahşe kahpe güzel kardeşim doğurduğu seni.

• GArdaş bende aynı durumdan muzdariptim aylık 55 lira prim borcu oldu 6 ayda 300 tl birdaha ki sefere yolci da gelu gecmem yolcidagelu gecmem oyda vemem ama peder bey akp sevdalısı

0|0
    0|0
    • Olm bana 2000 lira cikmis ya. Daha gecen sene universiteyi bitirdim. Hamlarina koyayim ben onlarin. Sktri boktan bir gss seysi cikarttilar bizi skecekler.

• lise mezun olduktan sonra kaç sene bekledin boşta gardaş

• dusunme yoksunu bir millet olduk

0|1
    0|0
Yükleniyor...