Hafizasi çok güçlü olan biri hangi meslegi yapabilir?

Hafizasi çok güclu olan biri hangi meslegi seçmelidır? Hukuk vs vs olabilir mi?

0|1
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Fotografik hafızaya sahibim ve bu hafızam ile basim dertte tam tersi

0|0
    0|0
    • Valla ben harika çiziyorum :D bişeye bakmam yeterli çizmek için

• Bu cok iyi bir yetenek bana soracak olursan ve ileri götürebiliyorsan götür bence sergi anlaminda falan ki bn yaaim ilerleyince cekimlerimden bir sergi yapmayi planlıyorum

En İyi Kız Görüşü

• *avukata ezber gerektirir
    *mimara resim ve matamatik gerektirir
    *polise güçlü ve gizemlisini gerektiri
    *veterinere hayvanları sevmeyi ve fen bilimleri gerektiri
    *pilota kordinatörlük gerektiri ingilizce çünkü o uçağın düğmeleri hep ingilizce ve en küçük kazada uçak düşebilir ama maaşı ballıdır benim sevgilim pilot olacakmış :D
    *doktora tüm dersler gerektiri çünkü sınavları çok zor ama sonuçta doktorun maaşı bütün mesleklerden fazla malum
    *mühendis kazası olursa büyük olur çünkü buna benzer resimler var internette mühendislik kazası diye yazıyor
    *şarkıcı içinde anca müzik dersi ve birazda kusura bakmayın ama g*t vermen gerekiyor malum
    * bebek bakıcılığı en gereksiz gördüğüm mesleklerden birisidir çünkü ülkeye katkısı yok ama herneyse bir gün bende evlenince mesleğim olacağı için işe gideceğim için bebek bakıcısı tutmam gerekiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hukuk, doktorluk

0|0
    0|0
  • Doktor

0|0
    0|0
  • nüfus dairesi iyi gib.

0|0
    0|0
  • arşiv

0|0
    0|0
  • ticaretle uğraşır

0|0
    0|0
  • Muhendislik

0|0
    0|0
  • Hava alanında kulecici olsun uçakların kalkış iniş saatlerini belirlemesi nereye ineceklerini oldukça kuvvetli bir hafıza ister hem maaşlarıda iyi 7000 tl cıvarında😀😀

0|0
    0|0
  • Olabilir benim evukatim ve eşimin doktorunu takdir ediyorum 2 se kadın çok zekiler ya kaç tane insanla uğraşıyorlar hepsini nasıl hatırlıyo helal valla

0|0
    0|0
  • Hukuk hafıza işi değil muhakeme işidir. Ezber yaparak hukukçu olunmaz.

0|0
    0|0
    • Ezberlemek ile hafizanin güçlü olması aynı şey değil kucukluk anılarını bile hatırlıyorum ben onları ezber yapmadim ki

• Dediğim gibi hukukçuluk sağlam hafıza değil muhakeme ve yorum işidir. Eğer bu konularda iyiyseniz hafızanın kuvvetli olması size fazladan avantaj sağlayacaktır.

• Git kuran ezberle hafız ol

0|0
    0|0
  • Mütercim- tercümanlık

0|0
    0|0
  • Hafızan kuvvetli ise bence birden fazla dil kolaylıkla ögrenilebilir ve tercumanlık yapılabilir

0|0
    0|0
  • bir çok mesleği yapabilir valla

0|0
    0|0
  • Diploma yoksa ancak bakkal dükkanında çıkar olur.

0|0
    0|0
    • Ne okumalı hangi meslegi tercih etmeli diyecektim :D

• hukuk olabilir tıp olabilir vb. Ama sen zaten aldığın puana göre meslek seçeceksin ki yeteneklerine göre değil. Türkiye'de eğitim sistemi öyle işliyor.

• Soyle diyim aklımda bisey var ona göre seçim yapacağım yeteneğimin olduğu alana yonelecegim

• Siyasetçi olabilir

0|0
    0|0
  • Garson olabilirsin siparişleri yazamana gerek kalmaz 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen direk aklima okuyunca hukuk geldi , tipta olabilir

0|0
    0|0
  • hafızası güçlü olanlara özel meslek mi var :D bence meslek seçimi genel özelliklerine isteklerine bağlı bir şey

0|0
    0|0
  • Savcı.

0|0
    0|0
  • Hafız olabilir

0|0
    0|0
  • Hukuk olabilir aynen

0|0
    0|0
  • Hukuk