Kimse beinmle konuşmuyor neden?

Sevgilim ayrıldı benden. sevmiyorum diyor ama seviyor biliyorum. Neyse ondan sonra kızlar bana yazıyor 3 4 gün konuşuyoruz sonra seninle bir alakası yok konuşmak istemiyorum iyi çocuksun diyolar hem onlar yazıyor hem sonra onlar kounuşmak istemiyor. . Arkadaş çevremde öyle. tavır aldılar bana Hiç biri konuşmuyor. Yeni çocuklarla gezmeye başladım onlarda artık konuşmuyor benimle. Hiç birine yamuk yapmadım. arkadasından konuşmadım laf taşımadım. saygısızlık yapmadım. bişey demedim bişey yapamdım ama hiç kimse konuşmuyor. Neden yardımcı olabalir misiniz?

Güncellemeler:
daha detayları var ama özeti bu şekilde

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• vardır bir sorun bişey yapmadım diye düşünme.
    durduk yere niye konuşmalarını kessinler seninle. belki konuşma tarzından hoşlanmamışlardır ya da biri hakkında kötü bişey söylemiştir. bunları kafana çok takıyorsan ve üzülüyorsan al karşına konuş arkadaşlarınla. bu tavırlarının nedenini sor bir hata mı ettim ne oldu de. içine kapanıp kendini üzmen hiç bişeyi değiştirmez konuş mutlaka.

0|1
    0|0
    • Aldımn hepsini karşıma tek tek noldu dedim bir hatam mı var varsa söyleyin dedim her naptıysam özür dilerim kardeşi, m söyleyin bileyim dedim yok bişey aga problem yok sıkıntı yok dediler her konuştuğumda.10 Senelik arkadaşlarım onlar.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...