Arkadaşlar benim annem babam sürekli kavga eden insanlar babam alkolik gece gündüz içer hiçbişekilde bırakmıyor Ametem gibi yerlere gittik bırakmıyor annemle babam sürekli döğuşur her döğüşlerindede mahalleliye rezil oluruz bundan 3 ay öncede annemle babam gine doğuştu annem babamın kafasına ütü vurdu kafasını yardı sonra kendini balkondan aşağı attı piskolojim alt üst oldu sonra babam gitti kendine ev tuttu ve mirastan kalan 5 6 milyarıda kendi başına karıyla kızla yedi bize evlatları olarak 5 kuruş vermedi şimdi parası bitti ve bize geri gelmek isdiyo ama biz kardeşimle isdemiyoruz ya annemde kabul etme peşinde kafayı yiycem ya ben 5 ay evden çıkamadım uyuyamadım yemek yiyemedim şimdi onlar hiçbişey olmamış gibi ya of sizce napabilirim alıp başımı gitsem mi?

Güncellemeler:
Hadi lütfen bir fikir verin

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Gencecik pırlanta gibi kızsın bence. Güçlü ol, kendi ayaklarının üstünde dur. Oku eğitimini tamamla, psikolojik olarak da kendini güçlü tut. Ne olursa olsun asla pes etme kendini psikolojik olarak yaralama :) Her şey geçer bu hayatta önemli olan sensin bunu bil

0|0
    0|0
    • O evde kalmak istemiyorum :( çünkü aynı şeyleri yaşayacağımı biliyorum hatta daha beterlerini

• Aynen öyle. Üniversiteye git mutlaka 🙏🏻 kendine iyi bak 😇

• Sende canım çok saol 💋

Yükleniyor...