Kapat

Arkadaşlar benim annem babam sürekli kavga eden insanlar babam alkolik gece gündüz içer hiçbişekilde bırakmıyor Ametem gibi yerlere gittik bırakmıyor annemle babam sürekli döğuşur her döğüşlerindede mahalleliye rezil oluruz bundan 3 ay öncede annemle babam gine doğuştu annem babamın kafasına ütü vurdu kafasını yardı sonra kendini balkondan aşağı attı piskolojim alt üst oldu sonra babam gitti kendine ev tuttu ve mirastan kalan 5 6 milyarıda kendi başına karıyla kızla yedi bize evlatları olarak 5 kuruş vermedi şimdi parası bitti ve bize geri gelmek isdiyo ama biz kardeşimle isdemiyoruz ya annemde kabul etme peşinde kafayı yiycem ya ben 5 ay evden çıkamadım uyuyamadım yemek yiyemedim şimdi onlar hiçbişey olmamış gibi ya of sizce napabilirim alıp başımı gitsem mi?

Güncellemeler:
Hadi lütfen bir fikir verin

0|0
1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Gencecik pırlanta gibi kızsın bence. Güçlü ol, kendi ayaklarının üstünde dur. Oku eğitimini tamamla, psikolojik olarak da kendini güçlü tut. Ne olursa olsun asla pes etme kendini psikolojik olarak yaralama :) Her şey geçer bu hayatta önemli olan sensin bunu bil

0|0
    0|0
    • O evde kalmak istemiyorum :( çünkü aynı şeyleri yaşayacağımı biliyorum hatta daha beterlerini

• Aynen öyle. Üniversiteye git mutlaka 🙏🏻 kendine iyi bak 😇

• Sende canım çok saol 💋

Yükleniyor...