Evlenince kayinvalidenizin sizinle kalmasina ne tepki verirdiniz?

Ben yeni evliyim. Evlenirken böyle bir şey de yoktu ortada. Sonradan kayınvalidem bizimle kalmak istediğini söylemiş eşime. Eşim de bana söyledi. Kayınvalidem dul Şu an eşi hayatta değil kendi evinde tek. Evini kiraya verip bize yardım etmek istiyormuş. Açıkçası iki arada bir derede kaldım siz ne dersiniz?

Güncellemeler:
Evet siz

0|0
38|35

En İyi Erkek Görüşü

• Kalırsa sevap kazanırsınız ama rahat da olamazsınız.. Fedakarlık yapıp kal diyeceksin ya da rahatını düşünüp kalmasın diyeceksin..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben istemezdim kendi acimdan ama bir yandan da kadina yazık yalnizlik o kadar zor ki sanırım kendimi feda ederdim kalsin derdim eger çalışan biriysem zaten iyi olur ama ev hanimiysam gerçekten zor olurdu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• yazılan cevaplara bakıyorum da kıt beyinliler bir araya toplanmışlar yine :)) önünü arkasını hesap etmeden atıp tutmuşsunuz bakıyorum da:)) topunuzu bir araya getirsem bir adam etmezsiniz:))) soruyu soran kişi, sen de aklını başına al. evine köpek alıp beslemeyeceksin. evine eşinin annesini alıyorsun. çünkü siz evcilik oynamıyorsunuz. evlisiniz siz ya. eşinin annesini evine almak istemeyen insan, yarın bir gün eşinin başına bir hastalık veya bir kaza geldiği zaman yan çizer ve eşini orta yerde bırakır. sen benim eşim olsan annemi tercih ederdim. kaldı ki eşimin benim üzerimde hiç bir hakkı yok. olamaz da. aklınızı başınıza alın.

1|1
    0|0
  • sıkıntılı bişey zamanla herşeye karışmaya başlar.

1|0
    0|0
  • Yardım falan bahane.. Olmaz öyle şey.. İki gün sonra sana hayatı zehir etmeye başlar.. Ben olsam ortalığı ayağa kaldırırdım..
    Sağlıklı olduğu sürece iki tarafın da ailesi bizde kalamaz..
    Ancak hastalanırsa o ayrı..

2|0
    0|0
  • Kayinvalidemin karakterine bagli

1|0
    0|0
  • Hayir diyince kötu gozukmek istemiyorum ama ayni evde tartismasiz olmaz rahat oturulmaz ters bir durum.

1|0
    0|0
  • Geçine bilirsen çok iyi..
    Hem çocuk olunca bırakır eşinle çıkarsınız.. ;)

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Eğer karakteri düzgün değilse size evliliğinizin en güzel günlerini zehir eder... kayın validenizi yanlız bırakın demiyorum ama sizinle kalması yuvanızı dağıtabilir böyle çok fazla örnek var...

1|0
    0|0
  • benim için sorun olmazdı hatta eşi ölmüş ya da vefat etmişse tekse sevinirdim ama kız arkadaşım için aynı olacağını sanmam

1|0
    0|0
  • fark etmez benim için

1|0
    0|0
  • Normalde karşıyım ama eşinin vefat etmiş olması işleri biraz değiştirir. Sonuçta yaşlı bir insan tek başına kalıcak her an herşey başına gelebilir.

1|0
    0|0
  • Kalsın bir şey demem.

1|1
    0|0
  • Geleceği düşünerek karar ver derim senin çocuğun da seni kabul etmeyebilir nede olsa etme bulma dünyasıdır burası iyilik yapki iyilik karşına gelsin

1|1
    0|0
  • bişe olmaz ya kalsın

1|1
    0|0
  • Kabuk et

1|0
    0|0
  • Valla açık konuşmak gerekirse ben istemezdim

1|0
    0|0
  • Annesi sonuçta. Bence kalması gerekir ama nasıl bir kaynana onu da göz önüne almak lazım

1|1
    0|0
  • Ben olsam kabul etmem

1|0
    0|0
  • Aynı durum senin annen içinde geçerli. Kendi annen yerine koy oyle düşün

1|1
    0|0
  • bana kalsa hayvan gibi ev alayım herkesin ailesi bir arada yaşıyalım eşiminde benimde çok eğlenceli olur tabi hayal dünyası bunlar :)

0|1
    0|0
  • Esimin annesi benim annem basimin ustunde yeri var

1|0
    0|0
  • Kalmasın ya.

1|0
    0|0
  • Çokmu geçimsiz

1|0
    0|0
    • Hayır iyi biri

• Ee o zaman zaten onun tarafından bakarsak kaynanan size destek olup kendi yaşamak istemiyormev işlerinde yardımcı olur maddiyattada öledir

• ÇOk zor soru ya, gel desen bir dert gelme desen bir dert?

1|0
    0|0
  • İyi anlaşıyor musunuz peki

1|0
    0|0
  • Ne işi var kayinvalidemin yanımda 😂😂

1|0
    0|0
  • Nasıl rahat etçeksiniz kocanla

1|0
    0|0
  • kalsın ne olacak

0|0
    0|0
  • Kalmayıversin a...

0|0
    0|0
  • Bosanabilirim belki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 37

• Kimse kusura bakmasın ben eşimle kendi hayatımı yaşamak, onla başbaşa olmak için evlenirim. Evimde kalıcı olabilecek tek şey çocuklarımızdır. Benim bir özelim var biraz saygı, anlayış rica ederim. Bir evden yine başka bir büyüğün sözünü dinlemek, istemsiz de olsa sürekli gözetiminde yaşamak için çıkmadım. Bu konuda aynen bu şekilde sert ve net tepki vereceğimi düşünüyorum.

3|0
    0|0
    • Mantikli

• @Johhn Yorumları okudum da kendi annemin de bizle yaşanmasına izin vermezdim. Zaten annem de asla öyle birşey istemez. Onu da ekleyeyim :)

• benim annemde istemez herksn yuvasi ayri olsun der

• Ya ne yardımı bırak kandırmışlar seni resmen. Rahatsızlık vermeyi yardım sanıyor heralde.
    Kaynanın sizin evde işi ne? Ne yardımı olabilir?
    Allahım yarabbim ya en sinir olduğum şey.
    Evliler yalnız yaşar normali budur.

4|0
    0|0
  • Hastalık, sakatlık gibi bir durum söz konusu değilse kayınvalidemin bizimle yaşamasını istemem. Herkes kendi evinde mutlu olsun.

1|0
    0|0
  • vermem kalsn :D

2|0
    0|0
  • Ben olsam istemem. Herşeye karışır kendi evinde rahat dolaşamazsın giyinemezsn eşinle iki flört edemezsn anca yatakta oda ses gitmesin korkusuyla çok kötü yani. Eğer kayınvaliden çok yaşlı değil kendine yetebilck kadarsa boşver istemiyorum de öyle kem kümde etme net cevap ver ki eşinde görüp ısrar etmeye çalışmasın Ayrıca insan biraz gururlu olmalı kaynanan böyle bişey istiyosada ayrıca ilk önce seninle konuşması lazım kocan zaten bişey demez

1|1
    0|0
  • Zor bir karar sağlık sorunu yok ise kabul etmezdim sanırım.

1|0
    0|0
  • yardım hah inanma güzelim bu yalanlara yakında anlarsın hayatını zehir eder
    en ufak örneğini vereyim ki daha büyüklerini düşün
    evinize misafir gelir o çöreklenir senden daha çok konuşur onu bırak bir müddet sonra seni kötüler yok hamarat değil yok şöyle

misafirliğe gidiyoruz dersiniz benden geliyorum bekleyin der

şehir dışına tatil gidersiniz oda gelir

kaynananın huyunu bilemem nasıl ama ne melek kadınlar var değişiyor çevremde örneği var

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımın saygıdeğer annesi gerçekten iyi bir insandı. Onunla aynı evde kalabilirdim. Yani sorun olmaz bence. Tepki vermez aksine sevinirdim.

1|1
    0|0
  • kalsın tabi ama bokunu çıkartmadan :D 3 gün 5 gün bilemeden 1 ay ama en fazla bir ay kalacak yeri yoka ble bir tatile gönderirim :D bir kaç gün idare eder gene geldiğinde bakarım sorun etmem ama benimde kocamla baş başa kalmaya ihtiyacım olacaktır tabi evlenince :D

1|0
    0|0
  • Yalnızlık zor ama eli ayağı tutuyorsa yalnız kalması doğru olan. Ev ev üzerine olmaz. Yakın olsun aynı apartmanda olsun ama kapiniz ayrı olsun arayı bulmak gerek

1|0
    0|0
  • İstemem gitsin evinde kalsin sonuçta hasta flan değil yani.

1|0
    0|0
  • Eşine güzel bir şekilde açıklamalısın. Anneni başının üstünde yeri olduğunu ama ev ev üstüne olmayacağını mesela ona annesinin yanında yakın davranmaktan çekineceğini eğer gerçekten annesinin buna ihtiyacı yok eşinin de buna ihtiyacı yoksa annesine güzel bir dille anlatmasını söylemelisin.

1|0
    0|0
  • Hem kayinvalidem hem de benim annem hic farketmez i yan yana yasamamaliyiz , evlilik esler ve çocuklar uzerine kuruludur. Herkesin evi ayri olmalıdır

1|0
    0|0
  • Olmaz derdim

2|0
    0|0
  • kabul ederim ben

1|0
    0|0
  • gerdeğe de üçünüz girin :DDD

2|1
    0|0
  • Saglık sorunu veya ev sorunu varsa neden olmasın? Ama kendi evi varsa saglıgı yerinde ise Hayır

1|0
    0|0
  • Himmm Dulsa erkeğe düser bakmak Bisey diyemeyeceğim benim hosuma gitmez lakin Mecburiyetse kalabilir Umarim iyi bir insandir zorlastirmaz hayatinizi..

1|0
    0|0
  • Ya bilmiyorum zor bir durum kadin da yanlizligi sevmiyordur ama sizde yeni evlisiniz yani bilemedim ama ayni evde kalirsaniz kavga cikarsa kötu duruma dusebilirsin

1|0
    0|0
  • Hayır derdim kesinlikle

1|0
    0|0
  • Olmaz

1|0
    0|0
  • kabul etmeyin bence yardim sadece bahane ev icinde ev olmaz vede daha yen evlisiniz bu cok buyuk sorunlar olusturur bir sekilde hayir deyin esinize siz esinizle hayat payalasmak icn evlendinz kaynananizla degil

1|0
    0|0
  • bence izin verme ilerde sorun çıkar

1|0
    0|0
  • Dulsa kabul ederdim tek yasamasi zor olur

1|1
    0|0
  • Ayy istemem annemle gecinemiyorum ben

1|0
    0|0
  • istemedik ve kalmıyor kalması için sebep yok çünkü

0|0
    0|0
  • kabul etme

1|0
    0|0
  • Ev üstüne ev kurulmaz, sağlık durumu yerindeyse istemezdim. Hiç rahat edemezsiniz kendi evinizde.

0|0
    0|0
  • boşanırdım direkt hemde 5 dkya nafakada ödemem :)

1|0
    0|0
  • ev üstüne ev olmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...