Kötülük yapmayı ne kadar seveesiniz? Mesela birinin ayagını kaydırmak, onla dalga geçmek ne kadar güzel sizler için?

Herkes sevmem demesin... bu dünyada yaşayanlar farklı bir ırk mı. Gerçek ortada.. şimdi itiraf et hadi ne kadar yavşaksın :) ?

• Eger biri benden daha çok sevilirse onu karalarım bilerek
    18%(2)19%(3)Oy Ver20%(1)
  • Yalan söylerim kendimi abartarak anlatırım
    18%(2)19%(3)Oy Ver20%(1)
  • Samimi içten bir insan gördügümde onu basite alır dalga geçmeye çalışırım onla
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • hayır bunların hiç birini yapmam (Bak çakallık yapmayın cidden böleyse işaretleyin ! )
    64%(7)62%(10)Oy Ver60%(3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla kimseyi kıramıyorum. :/ Ha canımı yakarlar, ırıspılık yaparlar, o ayrı ; o zaman korkunçlu blond olurum. 😈

0|0
    0|0
    • sen zaten öylesin kanka onu onda şüpe yok :) ama işte çok kötü olan insanlar var hemde baya baya çoklar ama neden bunlar hiç kabul etmiyorlar bunu onu deniyorum şu an :D

• Kolay gelsin o zaman karşim😂

• eyvallah ta yok kötü adam zaten kötü oldugunu için burdada çakallık yapar. İyiligi toplum içinde kamufle olmak için kullanıyor adamlar :D

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar pek eğlenceli değil, ben böcek yakalayıp yakmayı daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • kanka yapma la öyle şeyler yazıktır

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimseyle uğraşmam ya bana bulaşmasınlar ötede çimsinler bende onlara dokunmayayaım.

0|0
    0|0
    • böyle diyoruzda hayata bakınca pek karşılıgı yok bunun. çok kötü insan var nerede bunlar hiç BENİM demiyorlar :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimse senin kadar kardeşim olamaz eren merak etme.

0|0
    0|0
    • sen kimsin la

• sen ruh hastasımısın la hıyar bas git daha nedemek istedigimi anlayacam beynin yok ruhunu zikim senin

• bana dokunmadıkça bişey yapmam tabiki ama dokunulursa da çok acımasızımdır :D

0|0
    0|0
    • kanka herkes böyle diyor ama bu dünyadaki kötülük ne o zaman kabul mu etmiyoruz aslında insanlar olarak :D

• farkında olmadan yapıyoruz kötülüğü o yüzden ilk kimin yaptıgı belli olmuyo bence tabii

• dogru ve güzel bir yorum ben bilerek sordum tepkileri merak ettim :)

Yükleniyor...