Depresyondayım resmen, yardım lütfen?

Benim ismimi kimse anlamıyor. Adım pek bulunan bir isim değil ve genelde yanlış telaffuz ediliyor. 1 sene sonra belki ismimi degistircem. Eger 1 sene sonra olmazsa 2 sene sonra degistircem. Dun arkadaslarla biryere gittik bir arkadas ismimin yanlis teafuzunu bagirarak soyledi bana seslenmek icin, resmen yerin dibine girdim. Yeni insanlarla bile tanisamiyorum ya insanlar ismimi yanlis anlarsa ya soylemezmerse diye. Arkadaslarimla bulusamiyorun bile cunku adimi yanlis soyluyorlar. Annem beni cagirirken surekli adimi kullaniyor hatta cagirmasa bile kullaniyor. Bu konuyu annemle kac defa konustum "boyle sacma seylere takma." Dedi. Kimse anlamiyor beni. Bunun izdirabini cekmekten cok yoruldum. LUTFEN ADIMI SORMAYIN ARKADADLAR PAKIZE KEZBAN FALAN DEGIL RICA EDIYORUM DALGA GECMEYIN :( Yeni adımın Helen olmasını istiyorum zaten 1 sene sonra belki yabancı ülkeye taşıncaz.

1|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• asla üzülme ve takma sakın ;) sağlığın yerinde ise her şey düzelir

1|0
    0|0
    • Annemde boyle diyor ama takmamak mumkun mu ya?

• Yok sağol sen zaten bana yardımcı oldun.

• rica ederim. üzülme söz ver kendine. hayatta neler var daha üzülmek için

En İyi Kız Görüşü

• Kısıtlama kullan. Adın Şermin olsun
    Benim adım Şermin ama bana kısaca şeri diyebilirsiniz :) de insanlara.
    Böyle bir kısaltma kullan mesela :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen iste ben sana hep Helen diye seslenirim baby

1|1
    0|0
  • Zengin bir kızımız ddddgdhbetgvher

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ismini değiştirene kadar kimseyle iletişim kurma

1|0
    0|0
  • Çevrenin artık sana helen demesini iste yeni tanışştığın insanlara kendini helen diye tanıt adını değiştirene kadar

1|0
    0|0
  • adını bilmeden seni anlayamayız. ama sormadın mı sana bu ismi neden verdiklerini

1|1
    0|0
    • Sordum hep soruyorum ve guzel bir hikayesi var ama sevmiyorum.

• hmm peki umarım en yakın zamanda değiştirebilirsin

• Umarim. Sagol

Yükleniyor...