"Gri nin elli tonu" filminden çıkardığınız sonuç ne? Bir kişinin ne kadar sapık olabileceği mi? Yoksa?

Dün romanını aldım 28 sayfa kaldı. Akabinde dün gecede ilk defa filmini izledim.. Ama sonuç bizlere ekranda aktarılanların olmadığını düşünüyorum. Mesaj veya anlatılmak istenen ne sence. Bir fikrin var mı?

0|1
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Aşkın insanı değiştirebileceği çıkarılır herhalde 😕

0|0
    0|0
    • Bu birincisi.

• Yani " birinin bir kadin izerinde ne kadar sapıkça dusuncelere sahip olacagi gibi sığ bir dusunceden ziyade gercekte anlatilmak istenen ve verilmek isyenen mesajlardan birinin senin dedigin olduhunu kastediyorum.. yani parasal gucte dahil tum guclere sahip olan birinin sevdigi ve hoslandihi biri icin kriterlerinden ve prensiplerinden vazgecme zorunda olmasa bile vazgecmesini iceren bir yuzeysel ask varortada filmde

• Anladım tamam 😄

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Bdsm anlatılmak isteniyor. Filmi izleyen büyük çoğunluk ne kadar inkar etse de bu konuyu araştırmıştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazı kişiler daha tutkuludur ve sıradan değildir. Filmde ise o adamın küçüklüğünden bu yana öyle bir ortamda yetişerek duygusuzlaştırıldığı bunları isteyerek değil mecbur bırakılarak yaptığı daha sonra yaşam şekline dönüştüğü anlatılıyor

0|0
    0|0
  • İzlemedim ve okumadım. Ergenlerin dilinden düşmedi ayilip bayıldı çoğu. Bu yüzden merak bile etmedim

0|0
    0|0
  • İnsanın karakterinin oluşmasında yaşadığı herşeyin. Ve her insanın katkısı var

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İzlemedim diyerek entel kesime dahil olmak istemiyorum ama samimi olarak izlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...