Fotoğraflarda dünyanın en çirkin insanı oluyorum?

Sosyal medya kullanmıyorum çünkü resimlerde nedensizce iğrenç çıkıyorum. Naptıysam olmadı. Çirkinim galiba. Herkes güzelsin falan diyor. aslında aynada bakınca çirkin hissetmiyorum. Boyumda uzun 180 kilom 64 ama o iğrenç fotoğraflarım yüzünden kendimi sevemiyorum! 20 yaşına geldim daha internete fotoğraf bile koyamıyorum. Fakültede arkadaşlarım topluca fotoğraf çekince kaçacak delik arıyorum. Sürekli kötü hissediyorum. Bir tane bile iyi diyeceğim fotoğrafım yok.. Ne yapmalıyım

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fotojenik diye bir şey var hiç duydun mu? Bir insanı ftooğrafladığın zaman olduğundan daha güzel çıkar. İşte sizinki de öyle bir şey. İnanırım benim eski hatun da çok güzeldir.!00 fotoğrafı varsa 1 inde belki beğenirim ama gerçekte fotoğraftakini 5 e 6 ya katlar o yüzden inanırım. Senini ki de öyledir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim eskiden bir arkadaşım vardı yüzü bebek gibiydi cidden güzel bir kızdı ama nedense fotoğraflar da güzel çıkmıyordu bazı insanlarda öyle olabilir

0|0
    0|0
    • Deli oluyorum ya bazı kızlar var gerçekte çok çirkin. Suratına bakamıyorum. bir karış boyu var. İnstagram hesabına bir giriyorum sanki o kız değil yani. Bende tam tersi. Doğal sarışınım. Gözlerim büyük. burnum düzgün. Fiziğim düzgün. Ama fotoğraflarda iğrenç çıkıyorum 😢😢 resmen bir suç işlemişimde cezasını çekiyor gibiyim..

• Canım bak sik sik fotoğraf çekin ve kendine uygun pozu bulursun

• Sağol canım en azından durumu anladın. Çok teşekkür ediyorum. Fotoğraflarda güzel çıkman dileğiyle 😂😁😁

Erkekler Ne Diyor 7

• Üzülürek söylüyorum gerçek tipiniz o fotoğraftaki tip.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler👏camdan atlamamı sağlayabilmek için iyi bir görüş..

• John Marstonun fotoğrafçılığı bu kadar iyi bildiğini bilmiyordum. İltifat için teşekkürler. Çirkin olduğumu senden de duymak içime su serpti. Sağlıcakla kal!

• öptüm bebeğim.

• Bende sevmem pek ama çekerim 😂
    Fiziğinde iyi bakımlı ol ve özgüvenini yüksek tut, inan hiçbir önemi yok asıl çekiciliği sağlayan 3lü bunlar ✌

0|0
    0|0
  • bence sen öyle düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • bende öyle hissediyorum daha bende cözüm bulamadım :)

0|0
    0|0
  • Şş sakin ol bakalım

0|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var dersem için rahatlarmı

0|0
    0|0
  • görsek de yorumlasak daha iyi olurdu. nasıl olsa gizlisin

0|0
    0|0
    • O cesaret yok ki bende. Olacağını da sanmıyorum