9-16 yaş arasındaki çocukların bikini, mayo, şort ve askılı blüz giymesinin yasaklanması ne kadar doğru olur?

Dindar birisiyim ama ben bile duyunca şaşırdım. 9-16 yaş arasındaki çocukların bu kıyafetleri giymesinin bazı aileler tarafından yasaklanması hakkında ne düşünüyosunuz? Büyük olsa neyse dicem de onlar daha ufacık çocuk :/

1|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yaşında daha ufacık çocukmu oluyormuş maşallah :) birde çocuk istismarının önüne geçersiniz çok acık saçık iyi değil.

1|0
    1|0
    • 18 yaşından küçük olan herkes çocuk. Bazı cahiller bunu anlayamaz ama

• Yaş olarak çocuk.

En İyi Kız Görüşü

• Evde 4 yaşındaki erkek çocuk dolaşırken başını örten kadınlar var, gunahmis. Bunların çocuğu da böyle olur, sasirmam.

5|2
    0|0
    • Hayatımda hiç öyle bir şey görüp duymadım. Ergenliğe girmesi gerekiyor günah olması için. Saçmalama lütfen.

• @BayanKorkunçlu saçmalama lütfen derken? Bir yerimden uydurmadim bunu, bizzat yaşadığım bir şey. Zaten yazdığım yazıda insanların bilinçsizce "gunah" demesinden yakınmış iken bunu anlamamış olman garip.

Erkekler Ne Diyor 26

• Sacmalik. Anasinin diz kapagindan ve kizindan tahrik olanlar bunlar iste.

2|1
    0|0
  • Çok doğru bir karar islamcılar tahrik olup çocuklara musallak olabilir.

0|1
    1|0
  • Şimdi bakış açısına göre değişir bazı aileler çocuklarının bu duruma alışmaları ve ilk önce açık oldukları için sonradan bu durumun kalıcı olmaması için yasaklamaya düşünmesi bana dindar bir aile için çok ta abes gelmedi

1|0
    1|0
  • ailesinden iyi mi bilecen ben bile 3 yaşinda kızıma elbise giydirmek taraftarı deyilim sort neyse bir nevze kücükken biz de sort giyemezdik babam giydirmezdi dinlede alakası yok demekki aile görüşü diye bişey var

1|0
    0|0
    • Benim dediğim çok başa bişey sen yanlış anlamışsın soruyu boşver

• valla tekrar okudum gine aynı anladım ergenliye girmiş kocaman kızlar hoş benim için erkek de olsa farketmez öyle tarzan gibi gezmesinler hasama giyebilirler niye onu giymiyoda mayo bikini giyiyo cünki kötü gösterildi bunlar bize cünki gericilik oıluyo bence olması gereken budur

• Herkes istediğini giyer. Kimse haşema giymek zorunda değil. Hadi 18 yaşından büyük olsa neyse ama küçücük çocuklara böyle baskı yapılmaz. Senden çok dindar birisiyimdir. Zaten Kuran da bile geçiyo insanların birbirlerinin dinine karışmaması gerektiği.

• Sacmalik

1|0
    0|0
  • Çocuk sapığı çok ama sapıklar var diyede çocukları kısıtlamakta doğru değil karışık bir durum aileler ne yapsın çaresiz millet.

0|0
    0|0
  • Çok doğru bir karar.

1|0
    1|0
  • Giymesinler
    Çocuk istirmarcısı yav şak çok vr memlekwtte çokuğun çocuğun resmini çekip asya sitelerine satıyolar iyi çocuklar

0|0
    1|0
  • ülkemizde çok sapık var 4 yasında kıza tecavüz edecek kadar manyak dolu

1|0
    1|0
  • edepsizlik iffetsizlik ne kadar doğru

0|0
    3|1
    • 16 yaşından büyük birisinin giymesini bendr tuhaf karşılıyorum ama onlar daha çok küçük degiller mi

• cocuklar giysin ben genclerden bahsediyorum zina batagi

• Doğru adamın biri 3 yaşındaki kız çocuğunuzu kucağınıza alıp sevmeyin tahrik olursunuz dedi sapıklık olur dimi

0|0
    0|0
  • Onlar ufacık çocuk ama şerefsiz çok ülkede..

0|0
    1|0
  • Ama açık saçıklığa daha çocuk yaşta alışıyolar sonrada ilerde açık saçık giyiniyolar

0|0
    0|0
    • Ne alakası var? Çok açık giysinler demiyoruz zaten ama denize girerken küçücük çocuğun mayo giymesine bile karışan var

• Ya bu konuda ben seninle aynı fikirdeyim zaten evet bu duruma karışılmamalı zaten ilk başta soruyu yanlış anlamışım ondan öyle dedim

• Sana hak veriyorum

1|0
    0|0
  • daha büyüyünce mi giysinler diyorlar

0|0
    1|0
  • Ülkemizde pedofili manyaklarının olduğunu düşünürsek bende doğru bir karar olmuş.

1|0
    1|0
  • Şu iğrençliği destekleyen tartışmasız herkeste pedofili eğilimi vardır

1|0
    1|0
  • O yaşlarda alisiyor daha sonra tesettür zor geliyor... Bence doğru

1|0
    2|0
    • Zorla kapatmak da doğru degil. Çocuk 18 yaşını geçince buna karar verir zaten.

• Iste kucuklukte ailenin sorumlulugunda bu 18 yasinda dogru karar verebilmesi icin ailenin onu dogru yonlendirmesi lazim

• Yönlendirme değil, manipülasyon onun adı.

• Saçmalık

1|0
    0|0
  • Sapik cok

0|0
    1|0
  • o ufacık çocukları arzulayan sapıklar var

0|0
    1|0
  • bencede

0|0
    0|0
  • kadın bu azgınlıkla maymuna dönceksiniz yakında çırılçıplak gezeceksiniz.

0|0
    1|1
  • Doğru yasaklanması gerek

0|0
    2|0
  • bu din değil! sapıkça bir cehalet!!! bunlar dindar değil asla!!!

0|0
    0|0
  • Bu ülkede dinci gözüküp sapık olan çok kişi var bence aileler de güvenliklerini istiyor çocuklarının. Avrupaya götürsen orda yüzüne bile bakmazlar medeniyet farkı işte

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç doğru değil.

1|0
    0|0
  • O insanların aklı sapık

1|0
    0|0
  • Sacmalik yobazliktan baska şey degil

0|0
    0|0
  • Ne b ok giyerlerse giysünler

2|0
    0|0
  • Yanlis bence. Cocuk onlar

1|0
    0|0
  • Kim yasaklamış

1|0
    0|0
    • He soruyu yarim okudum. Ya ufacik cocuklar rahat birakin ya.

• sizene be istediğini giyer bakmayı verin abazalar

1|0
    0|0
  • Bence de yasaklamalar pek bir ise yaramiyor yalniz şöyle de bir söz ağaç yaşken eğilir.

0|0
    3|0
    • Doğru ama o huylar oluşurken öyle.

• Malesef kimin ne oldugunu bilmiyoruz cocuklardan haz duyan onlara cinsel tacizde bulunan insanlardan korumak icin bir onlem

0|0
    1|0
    • Yok aslında bahsettiğim konu pedofili hastalaryla ilgili değil. Büyüyünce de öyle şeyler giyinmelerini önlemek için yapıyor olsalar gerek

Yükleniyor...