Bu aralar tarihe merak sardım lütfen fikir verin?

Arkadaslar ben ingilizce kursuna gidiyorum ingilizce öğretmeni olmak için ama nedense bu aralar beni tarih aşkı sardı türk tarihimi öğrenmek ve tarih öğretmeni olmak istiyorum yani kafam çok karışık tarihi öğrenmek istiyorum bilgilerim çok iyi değil ama orta okulda yazan kitaplardan çalışmak istemiyorum sizce tarih hakkında güzel bilgiler veren okuma romanlarını nerede bulabilirim? Ve sizce ingilizce öğretmenligi. mi daha iyi yoksa tarih öğretmenligi mi?

• İngilizce
    92% (11)50% (5)73% (16)Oy Ver
  • Tarih
    8% (1)50% (5)27% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncell

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İngilizce ye git İngilizcenin yanına başka dillerde öğren öğretmen atanamazsan uluslar arası ilişkilere girersin

0|0
    0|0
  • öğretmenlik yapma hedeflerini yüksek tut. Tarih oku. Aynı konuyu herkesin ağzından oku. Türk tarihi değil dünya tarihine merak sar. Dünya tarihinin bir ucu hep Türklere çıkıyor zaten.

0|0
    0|0
    • neden ki öğretmenlik yapmıyım istediğim o

• istediğin mesleği yap tabi ama hayata bir defa geliyorsun okula git okula gel hayatın böyle geçecek. Okuduğun bölümle ilgilide çalışmayabilirsin. Gerçekten iyi tarihçiler var televizyonda orada burada çıkıyorlar. Yaptığın işten çok düşüncelerinin ön planda olduğu bir alana yönel derim.

• saol

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarihin pek ataması yok, İngilizce daha iyi atanıyor diye biliyorum. Tarihimizi, dilimizi çok güzel çok mükemmel öğrendik de yabancı dilimiz eksik kaldı.😹

0|0
    0|0
Yükleniyor...