Anneniz hiç dövdü mü?

Dövdüyse neden dövmüştü?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Dövdü 😄 En son 14yaşımda yaşan söylediğim için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 kere dövüldüm 4 yaşımda. Tek giysim vardı kartopu oynarken düşüp çamur yapmıştım o yüzden

1|0
    0|0
  • benim sadece annemden yediğim dayaklar burdan parise yol olur :) elleri dert görmesin allah başımızdan eksik etmesinde gerisi boş.

1|0
    0|0
  • Valla küçükken döverdi sonra canın yandımı oğlum die sarılırdı kaaslkjd :D ana yüreği işte bende bilerek acıdı numarası yapardım barışalım die :)

1|0
    0|0
  • dövmedi ama popoma yediğim cimciklerin acısını hala hissederim zaman zaman :D

1|0
    0|0
  • kafamda oklava kırdı

1|0
    0|0
  • Evet nedeni olmasına gerek yok anne

0|0
    0|0
  • en son dövdügünden çok uzun zaman geçti nedenini hatırlamıyorum ama kesin haklı bir nedeni vardırkesin çok kötü birşey yapmışımdır :D saglam nedeni olmayacak sebebden dövmez annem beni zaten :D

0|0
    0|0
  • Dövmek denemez, popoma falan vururdu küçükken.

0|0
    0|0
  • Dövdü dövdüyse vardır bir hatam

0|0
    0|0
  • Sabah öylen aksam sonunda böyle oldum benim suçum mu?

0|0
    0|0
  • Kucukken ablam cok doverdi. Buyuyunce acisini cikarcam derdim. Gecen gun saldirdim yine dovdu.

1|0
    0|0
  • dövemez beni o kadın!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bitlendim diye dövmüştü küçükken sanki benim elimde😒

1|0
    0|0
  • Elleri dert gormesin :D hemde obicim

1|0
    0|0
    • neden dövmüştü?

• kaç yaşlarındaydın peki :D

• Simdiden kucuk kene :D

• Ma l karı bir jere tokat attı ama. Zaten terk ettim evi. Pis mahluklar şeytan göraün onların yüzünü

3|0
    0|0
    • neden tokat atmıştı?

• Bunlar beni millete karşı ıötülüyordu. Ben de bağırdım sen niye beni insanlara kötülüyorsın diye.

• Dövdü.

1|0
    0|0
  • annem değil de babam bir kere dövmüştü

0|0
    0|0
  • dövdü nedensiz yere

0|0
    0|0
  • Dövmek normal insanların yapacağı şeyler. Benim annem bize işkence ederdi hortumlarla, halı dövme sopalarıyla, oklavalarla döverdi. Hatta bir keresinde hamur çevirme tahtası olur ya uzun onu sırtımızda kırmıştı. Birde kızılcık sopasıyla hiç dayak yedin mi? Nasıl acıtır izi gitmez kalır öyle. Hatta bir kere bıçak atmıştı kaçmasam kapıya değil bana saplanırdı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...